Vinchin Backup & Recovery

0
133

Vinchin Backup & Recovery

حفاظت جامعی را برایMySQL ، SQL Server،  Oracle Database و PostgreSQL در سرورهای فیزیکی و ماشین‌های مجازی ارائه می‌کند. می توانید به راحتی از آنها با حداقل مصرف منابع تولید نسخه پشتیبان تهیه کنید و آنها را در محل، خارج از سایت و در فضای ابری ایمن نگه دارید.

ویژگی های Vinchin Backup & Recovery:

  • پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر، بدون عامل
  • پشتیبان گیری هوشمند
  • Multithreading Transmission
  • پشتیبان گیری سریع افزایشی
  • پشتیبان گیری و بازیابی بدون LAN
  • ذخیره فضای Backup Storage Space

 

 

پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر، بدون عامل

از تمام فایل‌ها، برنامه‌ها و تنظیمات سیستم‌عامل در VM با ایجاد تصویری از کل سیستم عامل، نسخه پشتیبان تهیه کنید. نیازی به نصب هیچ عاملی روی ماشین مجازی نیست، مستقیماً از طریق Hypervisor از VM محافظت کنید.

 

Multithreading Transmission

هنگام انجام یک کار پشتیبان‌گیری یا بازیابی، سرور پشتیبان‌گیری و بازیابی Vinchin رشته‌های متعددی را برای انتقال داده‌های یک کار ایجاد می‌کند تا سرعت پردازش کلی را در حین پشتیبان‌گیری و بازیابی به شدت بهبود بخشد.

 

استراتژی پشتیبان گیری هوشمند

می‌توانید پشتیبان‌گیری کامل، پشتیبان‌گیری افزایشی و پشتیبان‌گیری تفاضلی را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه تنظیم کنید تا به طور جامع از داده‌های حیاتی خود محافظت کنید، و همچنین فایل‌های پشتیبان خود را با سیاست حفظ انعطاف‌پذیر رزرو کنید.

 

ذخیره فضای Backup Storage Space

داده‌ها قبل از نوشتن در حافظه پشتیبان حذف و فشرده می‌شوند تا اندازه پشتیبان‌گیری کاهش یابد. BitDetector™ فایل های مبادله، شکاف پارتیشن و فضای پارتیشن نشده را در حین تهیه نسخه پشتیبان حذف می کند.

 

پشتیبان گیری سریع افزایشی

CBT و SpeedKit™ دو فناوری برای دستیابی به پشتیبان گیری افزایشی سریع هستند، نه تنها می توانند مدت زمان پشتیبان گیری افزایشی را کاهش دهند، بلکه به طور چشمگیری میزان استفاده از ذخیره سازی پشتیبان را کاهش می دهند.

 

پشتیبان گیری و بازیابی بدون شبکه

پشتیبان گیری و بازیابی بدون LAN

داده ها را می توان مستقیماً بین ذخیره سازی تولید و ذخیره سازی پشتیبان از طریق مسیر LAN-Free (FC، iSCSI، شبکه منطقه ذخیره سازی NFS) بدون تأثیر بر بار شبکه تولید منتقل کرد.

Vinchin

Vinchin Backup & Recovery عملکرد قدرتمندی را برای محافظت از پایگاه داده شما در ماشین های مجازی و سرورهای فیزیکی ارائه می دهد. با همکاری خوب با پشتیبان گیری در سطح  VM ، بیمه دوگانه به کاربران محیط های مجازی برای داده های تجاری و سیستم های اطلاعاتی کلیدی آنها داده می شود.

برای خرید انواع تجهیزات فناوری اطلاعات به همراه خدمات پس از فروش کلیک کنید