HPE StoreEver MSL6480 Command View for Tape Libraries

0
141
StoreEver

بررسی اجمالی

آیا به دنبال بهبود کارایی
دستگاه tape خود هستید؟
نرم افزار مدیریت HPE StoreEver یک رابط کاربری آسان برای مدیریت، نظارت و پیکربندی  محیط tape library فراهم می کند.
مجموعه نرم افزار مدیریت HPE StoreEver از HPE Command View for Tape Libraries (CVTL)،  CVTLStoreEver TapeAssure Advanced و HPE StoreEver Data Verification
تشکیل شده است.این نرم افزار بستری متمرکز برای گزارش‌دهی پیشرفته TapeAssure و تجزیه و تحلیل داده ها را برای تمام مدل های MSL tape library به صورت مدیریت از راه دور فراهم می‌کند. HPE StoreEver TapeAssure Advanced گزارش تحلیلی اطلاعات مربوط به سلامت و عملکرد دستگاه را برای همه درایوها و کارتریج ها ارائه می دهد. نرم‌افزار HPE StoreEver به طور فعال کیفیت داده‌های ذخیره شده در  LTO Tape cartridge را تأیید و اسکن می‌کند.

ویژگی‌ها :

HPE Command View for Tape Libraries (CVTL) یک پلتفرم مدیریتی را فراهم می‌کند که به کاربران اجازه مدیریت تمام tape libraries خود را از طریق کنسول مدیریت میدهد.

محیط کاربری CVTL به طور کامل با نرم افزار TapeAssure Advanced و Verification Data یکپارچه شده است و تمام داده های library، درایو و کارتریج را که از آن گزارشگیری شده است در نمودارهای ساده ارائه می دهد.

داشبورد CVTL همچنین شامل مدیریت بخش بندی library است. بخش بندی

اجازه می دهد تا اسلات های مختلف کارتریج به عنوان یک library  مستقل به میزبان ارائه شود و هر پارتیشن دارای رسانه مستقل است و می تواند از نرم افزار جایگزین ISV استفاده کند که حداکثر بهره وری را ارائه می دهد.

HPE StoreEver TapeAssure Advanced یکی از ویژگی های نرم افزار مدیریت HPE StoreEver است و گزارش های تحلیلی را ایجاد می کند .
TapeAssure Advanced سلامت و عملکرد tape drives و کارتریج ها را نظارت می کند و داشبورد CVTL به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی نتایج گزارش های TapeAssure را در یک نمای ساده و دقیق مشاهده کنند.
نمودارهای دایره ای نسبت درایوها و کارتریج هایی را که سالم هستند را به نسبت انهایی که نیاز به تعمیر دارند  نشان می دهد و بر اساس وضعیت عملکرد به سه دسته سالم، وضعیت هشدار و یا بحرانی طبقه بندی می شوند.
کاربران می‌توانند وضعیت سلامت و عملکرد درایوها و کارتریج‌ها را بر اساس شماره سریال مشاهده کنند، که کمک می‌کند متوجه شوند نقص در کدام بخش از library است و راهکار هایی جهت بهبود عملکرد دستگاه ارائه میدهد.
HPE StoreEver Data Verification  را کارتریج را در لایبری اسکن می‌کند تا تأیید کند که داده‌های حیاتی ذخیره‌شده در tape سالم هستند.

این امر خطر احتمالی هرگونه خرابی  را کاهش می دهد.اسکن‌های تأیید صحت داده ،بدون ایجاد وقفه در برنامه‌های میزبان ، اجرا می‌شوند و در صورت نیاز به انتقال داده‌ها، به کاربر اطلاع می‌دهند.
تأیید داده‌ها  بدون ایجاد وقفه در برنامه‌های میزبان اجرا می‌شود و در صورت نیاز به انتقال داده‌ها، به طور فعال به کاربر اطلاع داده میشود.
برنامه‌ریزی برای آینده با نرم‌افزار مدیریتی HPE StoreEver Analytics  همچنین به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از تجزیه و تحلیل برنامه‌ریزی کنند. TapeAssure Advanced از تجزیه و تحلیل آماری عملکرد، سلامت و اطلاعات  برای پیش‌بینی عملکرد آینده یک زیرساخت مبتنی بر ذخیره سازی به وسیله tape استفاده می‌کند. کاربران می‌توانند مشکلاتی مانند خرابی‌های سخت‌افزاری را که می‌توانند بر استفاده و عملکرد tape تأثیر بگذارند، پیش‌بینی کنند.
پیش‌بینی احتمال بروز مشکلاتی مانند خرابی سخت‌افزار و سیستم به طور قابل‌توجهی زمان تلف شده را کاهش می‌دهد و خطر از دست دادن داده‌های مهم را به حداقل می‌رساند.

StoreEver

خدمات HPE

می توانید در هر زمان و مکانی روی خدمات HPE حساب کنید. از استراتژی و برنامه ریزی گرفته تا نصب، کارشناسان ما می توانند به شما در تحقق اهداف دیجیتال کمک کنند.
خدمات مشاوره
کارشناسان ما می توانند به شما در توسعه زیر ساخت خود به سمتhybrid cloud کمک کنند و به این ترتیب می توانید عملکرد را بهینه کنید.
سرویس های مدیریت شده HPE عملیات فناوری اطلاعات شما را اجرا می کنند و به شما کنترل یکپارچه می دهند، بنابراین می توانید بر نوآوری در کسب و کار خود تمرکز کنید.
خدمات عملیاتی
کل محیط IT خود را بهینه و هدایت کنید. وظایف عملیاتی روزانه IT را مدیریت و با این کار زمان خود را بهینه کنید.
 خدمات مراقبت کامل HPE: یک سرویس ماژولار طراحی شده برای کمک به بهینه سازی محیط IT شما و دستیابی به نتایج مطلوب فناوری اطلاعات و اهداف تجاری است. همه توسط یک تیم اختصاصی از کارشناسان HPE محقق شده است.
 خدمات مراقبت از فناوری HPE:این سرویس دسترسی به کارشناسان محصول ، امکان استفاده از تجربه دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی و راهنمایی فنی کلی را برای کمک به کاهش ریسک و یافتن راه‌هایی برای انجام بهتر کارها فراهم می‌کند.
خدمات life cycle
این خدمات نیازهای پروژه فناوری اطلاعات شما را با ارائه خدمات مدیریت پروژه برطرف می کند.
آموزش و صدور گواهینامه خدمات آموزشی HPE برای متخصصان فناوری اطلاعات  در تمام صنایع ،به کارگیری روش های گوناگون یادگیری برای افزایش مهارت از جمله امکانات این خدمت می باشد. آموزش را به گونه ای برنامه ریزی کنید که برای کسب و کار شما بهترین بهره وری را داشته باشد.

HPE GreenLake
HPE GreenLake پلتفرم ارائه خدمات پیشرو در بازار است که تجربه استفاده از cloud را  با یک مدل عملیاتی یکپارچه، در محل به ارمغان می‌آورد.

برای خرید انواع تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات به سایت فروشگاه ما مراجعه فرمایید