خرید IBM LTO8 Ultrium Data cartridge

0
257

IBM LTO8 Ultrium data cartridge

با خرید IBM LTO8 Ultrium data cartridge می توانید:

  • ظرفیت را افزایش دهید.
  • امنیت اطلاعات خود را تضمین کنید.
  • ویژگی های(LTO) Ultrium Generation 8  را ارائه کنید.
  • قابلیت چندبار خواندن و نوشتن یک بار، (WORM)  را ارائه می دهید.

بررسی کلی

همراه با حجم وسیعی از داده ها که همواره بصورت تصاعدی در حال رشد هستند، با خرید کارتریج IBM LTO8 Ultrium به منظور کمک به سازمان ها در مدت زمان طولانی تر به حفاظت داده های بیشتر کمک می کنید. این آخرین نسل نوار IBM LTO بیش از دو برابر ظرفیت ذخیره سازی نسل های قبلی را برای حفظ داده های طولانی مدت فراهم می کند.

افزایش ظرفیت

رشد سریع داده ها ترکیبات لازم برای افزایش فضای ذخیره سازی را فراهم میکند.

نسل هشتمLTO Ultrium tape media  ظرفیت 12 ترابایتی در حالت غیر فشرده و حداکثر 30 ترابایتی ظرفیت فشرده شده را به طور قابل توجهی برای داشتن کارایی و عملکرد بیشتری را ارائه می دهد.

این ظرفیت استثنایی به کاهش تعداد کارتریج ها و میزان تجهیزات، مکان در انبارهای مبتنی بر نوار کمک می کند و باعث می شود هزینه کل مالکیت (TCO) کم باشد.

امنیت بهینه داده ها

برای رعایت الزامات نظارتی، سازمانها باید از داده ها در برابر دسترسی غیرمجاز محافظت کنند.

مدل کارتریج WORM را با فرمت غیرقابل پاک کردن، غیرقابل بازخوانی، برای جلوگیری از بازنویسی داده های ذخیره شده و کاهش خطر از بین رفتن داده ها به دلیل خطای انسانی، ذخیره می کند.

IBM Spectrum Archive support

IBM Spectrum Archive به کاربران و برنامه های کاربردی این امکان را می دهد که به جای اتکا به برنامه های اختصاصی شخص ثالث، به طور مستقیم پرونده ها را از نوار بازیابی کنند، از این طریق دسترسی به داده ها را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند و به طور بالقوه باعث کاهش هزینه های مجوز نرم افزار و وابستگی می شوند.

IBM Spectrum Archive به کاربران اجازه می‌دهد تا فایل‌ها را از کارتریج مستقیما به جای تکیه به برنامه‌های کاربردی خارجی، بازیابی کنند در نتیجه امکان دسترسی به داده‌ها را افزایش می دهد.