خرید IBM LTO Ultrium 6 Data Cartridge

0
297

 بررسی        IBM LTO Ultrium 6 Data Cartridge

سازمان ها داده های بیشتری نسبت به گذشته برای مدیریت، محافظت و حفظ اطلاعات دارند که می بایست این حجم از اطلاعات خود را در مدت زمان طولانی تری  حفظ کنند. همچنین هنگام سرمایه گذاری در ذخیره سازی داده ها باید بین کاهش خطرات و کاهش هزینه ها تعادل برقرار کنند.

با خرید کارتریجIBM LTO Ultrium 6  می توانید اطلاعات خود را در مدت زمان طولانی تری مدیریت و محافظت کنید. این دستگاه برای کمک به شما طراحی شده است و قابل استفاده برای سازمان هایی است که  دارای رشد داده هایی با حجم زیاد وحالت انفجاری را مدیریت می کنند و همچنین دنبال دسترسی سریع و قابل اعتماد برای حفظ داده های خود هستند.

افزایش ظرفیت

رشد سریع داده ها نیاز به افزایش ظرفیت ذخیره سازی  را نیز به وجود می آورد. نسل ششم Drive  های  IBMظرفیتی تا 6.25TB  همراه با فشرده سازی را برای مشتریان خود فراهم میکنند.

امنیت بهینه داده ها

برای رعایت الزامات نظارتی و حفظ اعتماد ذینفعان، سازمانها باید از داده ها در برابر دسترسی غیرمجاز و ضرر غیر عمدی محافظت کنند. قابلیت حمل کارتریج نوار، ذخیره داده های از راه دور و آفلاین را برای محافظت بیشتر در برابر تهدیدات طبیعی یا دست ساز که می تواند به صورت آنلاین یا در محل ذخیره داده تأثیر بگذارد، تسهیل می کند. کارتریج های داده IBM LTO Ultrium 6 با درایوهای نوار LTO Ultrium 6 سازگار است، که رمزگذاری داده های سطح دستگاه را برای اطمینان از حریم شخصی داده ها و کاهش خطر فساد داده ها به دلیل ویروس یا خرابکاری ارائه می دهند. مدل کارتریج WORM داده ها را با فرمت غیرقابل پاک کردن، غیرقابل بازخوانی، برای جلوگیری از بازنویسی داده های ذخیره شده و کاهش خطر از بین رفتن داده ها به دلیل خطای انسانی، ذخیره می کند.