خرید IBM LTO7 Ultrium Data Cartridge

0
272

IBM LTO7 Ultrium Data Cartridge

با خرید IBM LTO7 Ultrium بیش از دو برابر ظرفیت ذخیره سازی نسل های قبلی را برای حفظ داده های طولانی مدت فراهم می کنید که همبن امر موجب امنیت بیشتر حفاظت از داده ها می شود. زیرا توانایی دسترسی سریع و قابل اعتماد به داده ها را حفظ می کند و به اطمینان از انعطاف پذیری تجارت کمک می کند. امروزه رشد سریع داده ها نیاز به افزایش ظرفیت ذخیره سازی را ترکیب می کند. نسل هفتم از رسانه نوار LTO Ultrium 6 ظرفیتی حداکثر 15 TB ظرفیت فشرده شده را برای کارایی قابل توجهی ارائه می دهد. این ظرفیت استثنایی به کاهش تعداد کارتریج ها و میزان تجهیزات، مکان و نیروی کار مرتبط با ذخیره داده های مبتنی بر نوار کمک می کند.

ذخیره سازی داده های از راه دور و آفلاین برای محافظت برتر در برابر تهدیدات طبیعی توسط انسان ساخته شده است و همچنین می توانید خطر از دست رفتن داده یا خرابی را کاهش دهید.

پشتیبانی IBM

به کار انداختن جستجوی فایل داده و بازیابی با استفاده از ساختارهای درختی دایرکتوری و تکنیک‌های برش و حذف  انجام می شود. راه‌حل به طور قابل‌توجهی دسترسی داده‌ها و بازیابی را افزایش داده و به طور بالقوه هزینه‌ها و وابستگی‌های مجوز نرم‌افزار را کاهش داده و برای بازیابی داده‌ها از Tape استفاده می‌کند.

پایبندی به استاندارد  Linear Tape-Open Ultrium 7

از سازگاری باLTO7 Ultrium  فروشنده و محصولات اتوماسیون اطمینان حاصل کنید.

 این راه‌حل، ریسک سرمایه‌گذاری ذخیره‌سازی اطلاعات شما را با استفاده از تکنولوژی نوار مبتنی بر استانداردهای باز کاهش می‌دهد.

خرید IBM LTO7 Ultrium Data Cartridge این ویژگی جدید را به شما امکان میدهد تا از کارتریج های نسل LTO -7 خود به عنوان کارتریج های LTO-8 type M استفاده کنید و ظرفیت خود را از6TB  به 9TB افزایش دهید.