خرید IBM FlashSystem

0
435
IBM Flash System

خانواده IBM FlashSystem

با خرید IBM FlashSystem می توان به طیف گسترده‌ای از نیازهای ذخیره سازی سازمانی و ورود به سیستم‌های پیشرفته، نظیر بهره‌مندی از فضای multicloud پاسخگو بود. همه سیستم‌ها مبتنی بر یک پلتفرم نرم افزار ذخیره سازی مشترک، IBM Spectrum Virtualize است. که به طور یکپارچه در انواع مختلف کار می کنند و از داده‌های ذخیره شده پشتیبانی می‌کند.

شرکت ما با فروش IBM FlashSystem به کاربران اجازه می دهد تا برای دستیابی به سطحی دقیق در تحلیل‌ها، برنامه‌های هوش مصنوعی حجم بالایی از داده‌ها را تجزیه و تحلیل کنند. مدیریت، جابجایی و ذخیره حجم زیادی از داده‌ها با کارایی بالا در درایو با ماکزیمم ظرفیت، به یک زیرساخت IT مدرن با قابلیت‌های گسترده از بهینه سازی سیستم هوشمند و ساده سازی داده‌های پیچیده گرفته تا ویژگی های امنیتی و کدگذاری، اشتراک گذاری رایانش ابری و حافظه‌های داخلی سریع نیاز دارد.

انعطاف پذیری در معماری IBM FlashSystem بصورت پیش فرض تعبیه شده است. می‌توانید FlashCore Modules (FCM) را در ظرفیت‌های مختلف انتخاب کنید. درایوهای NVMe مطابق استاندارد صنعت یا درایوهای Storage Class Memory (SCM) را با توجه به نوع نیاز و عملکرد برگزینید.

خرید FlashSystem ها راه حل‌های قدرتمندی همچون ذخیره سازی غنی در مقیاس تجاری، دستیابی به زیرساخت IT ساده‌تر با در نظر گرفتن قیمت فلش مقرون به صرفه بودن ارائه می‌دهند.

با استفاده از نرم افزار IBM Spectrum Virtualize که در سری IBM FlashSystem استفاده شده است، فروش این سری از ذخیره سازهای IBM بعنوان پیشتاز در ارائه سولوشن‌های ذخیره سازی اطلاعات در مقیاس صنعتی برگزیده شده است.

با سرعتی که جهان نوآوری به خود گرفته است، فروش FlashSystem نقاط یکپارچه‌سازی را جهت همسان‌سازی داینامیک که مورد نیاز مصارف تجاری خاص است ارائه می‌دهد. رد پای FlashSystem ها در طیف گسترده‌ای از راه حل‌هایی که جهت ذخیره سازی اطلاعات ارائه می‌شود قابل مشاهده است. آنجایی که به قابلیت‌های پیچیده‌ و در عین حال ساده در استفاده، مورد نیاز است و هزینه ها نیز بعنوان یک آیتم مهم نقش بازی میکند، خرید IBM FlashSystem مناسب ترین انتخاب خواهد بود.

برای پیشبرد تحول فناوری اطلاعات، IBM Spectrum Virtualize برای فضای cloud عمومی، روش‌های مختلفی برای ایجاد راه حل‌های cloud ترکیبی ارائه می‌دهد. امکان ذخیره/بازیابی اطلاعات مبتنی بر ذخیره‌سازی در زمان واقعی، و انتقال داده‌ها بین حافظه محلی و IBM Cloud فراهم می‌کند. شرکت ما با فروش IBM FlashSystem، به کاربران امکان مدیریت ذخیره‌سازی در سایت ارائه دهنده خدمات ابری به همان روشی که در محل است را صرف‌نظر از نوع ذخیره‌سازی ارائه می‌دهد.

قابلیت های FlashSystem ها

FlashSystem از نرم‌افزار IBM Spectrum Virtualize استفاده می‌کنند که همان رابط کاربری و عملکردهای مشابه در سطح پروداکت ارائه می‌دهد. با خرید FlashSystem می توان به آن را به عنوان یک عنصر استراتژیک برای موفقیت در آینده صنعت ذخیره سازهای IBM، طراحی کرد.

FlashSystem جهت ارائه قابلیت‌های جامع برای بهره‌وری از فضای ذخیره‌سازی طراحی شده است. شرکت ما با فروش IBM FlashSystem، کاربران را قادر می‌سازد منابع کمیاب خود را به زیرساخت‌های IT اختصاص دهند. این امکان از طریق قابلیت‌های ابتکاری داخلی سیستم‌های FlashSystem امکان پذیر است به کاربران اجازه می‌دهد:

 • با راه حل‌های فلاش NVMe، عملکرد را به طرز چشمگیری بهبود بخشند.
 • هزینه‌های ذخیره‌سازی را با کاهش داده و تکثیر بلوک و فشرده‌سازی داده‌ها با پشتیبانی ضمانت کاهش داده به حداقل برساند.
 • با IBM HyperSwap داده‌ها و برنامه‌ها را بدون هیچ گونه خرابی بین مراکز داده جابجا کنند.
 • از بیش از 500 سیستم ذخیره سازی ناهمگن از طیف گسترده‌ای از فروشندگان پشتیبانی کنند.
 • ذخیره سازی فلش را با صرفه اقتصادی و بهینه سازی قرار دادن داده ها در بین سطوح مختلف ذخیره سازی، و به حداکثر رساندن عملکرد در حالی که هزینه سیستم های چند لایه را کاهش می دهد، کمک کنند.
 • قابلیت‌های ابر ترکیبی را به سرعت و با ذخیره سازی موجود در محل اجرا کنند.
 • از محیط کانتینر Red Hat OpenShift و Kubernetes پشتیبانی می کند.
 • مجازی سازی سرور را با فناوری هایی مانند IBM PowerVM ، Microsoft Hyper-V ، VMware vSphere ، Kubernetes و Docker تکمیل کنند.
 • با تضمین های کامل IBM FlashWatch آرامش خاطر داشته باشند.
 • با برنامه های IBM Storage Utility، صرفه جویی را افزایش دهند.
 • قابلیت مشاهده، بینش و کنترل ذخیره سازی با استفاده از هوش مصنوعی.

IBM Storage Insights مبتنی بر Cloud ، AI-based، تجزیه و تحلیل ذخیره سازی و یک پلت فرم پشتیبانی فعال یکپارچه است که مدیریت ذخیره سازی ناهمگن را به صورت ساده ارائه می دهد. قابلیت تحلیل سیستم و قابلیت‌های بهینه‌سازی را فراهم می‌کند مانند:

 • یک داشبورد واحد تا بتوانید با یک نگاه وضعیت ذخیره سازی بلوک خود را مشاهده کنید.
 • اطلاعات سیستم تقریباً از 23 میلیون نقطه داده جمع آوری شده است تا بتوانید تصمیمات بهتر و آگاهانه تری بگیرید.
 • تنظیم IBM Storage Insights سریع و آسان است و به هیچگونه نگهداری نرم افزاری مداوم نیاز ندارد. IBM Storage Insights Pro یک بروزرسانی است که اطلاعات دقیق تر و قابلیت های اضافی را فراهم می کند.

انواع IBM FlashSystem به عنوان یک پلت فرم برای ساده کردن فضای ذخیره سازی شما

خرید IBM FlashSystem 5000

خرید، استقرار و رشد آسان راه حل‌های ذخیره‌سازی ترکیبی که به سازمان‌ها امکان می‌دهد با هزینه پایین، از چالش‌های ذخیره‌سازی خود عبور کنند.

خرید IBM FlashSystem 5100

عملکرد سریع NVMe برای ارائه عملکردهای گسترده از جمله مدیریت مبتنی بر هوش مصنوعی در راه حل های ذخیره سازی مقرون به صرفه طراحی شده است.

خرید IBM FlashSystem 7200

ذخیره سازی NVMe بسیار مقیاس پذیر، توسط فلاش هیبریدی طراحی شده است. دارای ویژگی‌های کلاس سازمانی شامل مدیریت گسترده منابع ذخیره‌سازی مبتنی بر AI است. داده‌های خودکار را تجزیه و تحلیل می‌کند.

خرید IBM FlashSystem 9200

در سیستمی طراحی گردیده که برای بیشترین تقاضای شرکت مورد نیاز است. قابلیت ذخیره‌سازی جامع و بالاترین سطح عملکرد را ارائه می‌دهد.

خرید IBM FlashSystem 9200R

بر اساس IBM FlashSystem 9200 ، IBM FlashSystem 9200R برای مشتریان IBM، سیستم ذخیره سازی کامل IBM را با نصب و پیکربندی توسط فلش بهینه شده NVMe به صورت مونتاژ شده تحویل می دهد.

محصولات FlashSystem های IBM، یک رهبر در صنعت ذخیره سازی، به دلیل ارائه کارایی، انعطاف پذیری و ذخیره سازی با عملکرد بالا برای هر نوع بار کاری شناخته شده است.