IBM Spectrum Protect

0
148

IBM Spectrum Protect

Enterprise-Scale Data Protection

IBM Spectrum Protect چه کاری می تواند برای کسب و کار شما انجام دهد؟

IBM Spectrum Protect™ قابلیت انعطاف پذیری داده را برای سرورهای فایل فیزیکی، محیط های مجازی و طیف گسترده ای از برنامه ها فراهم می کند. سازمان‌ها می‌توانند برای مدیریت میلیاردها شیء در هر سرور پشتیبان مقیاس شوند.

IBM Spectrum Protect همچنین می‌تواند داده‌های IBM Spectrum Protect Plus را ذخیره کند و به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا از سرمایه‌گذاری موجود خود برای نگهداری طولانی‌مدت داده‌ها و بازیابی بلایا استفاده کنند.

راه‌حل‌های نرم‌افزاری قابل اعتماد پشتیبان‌گیری و بازیابی اطلاعات، مدیریت هزینه، پیچیدگی و قابلیت‌های سیستم‌های پشتیبان‌گیری برای سازمان‌ها می‌تواند چالش برانگیز باشد، به‌ویژه زمانی که اطلاعات بیشتری نسبت به قبل، جمع‌آوری، پردازش و ذخیره می‌کنند. مدیران پشتیبان تحت فشار تقاضاهای انطباق فزاینده ای، مانند پیچیدگی زیرساخت های رو به رشد، بودجه های ثابت فناوری اطلاعات، و افزایش مقررات و الزامات انطباق، مانند موارد ناشی از قانون Sarbanes-Oxley (SOX)، قانون حمل و نقل و پاسخگویی بیمه سلامت (HIPAA) احساس می کنند.

مقررات عمومی حفاظت از داده ها

(GDPR). IBM® Spectrum® Protect حفاظت از داده های مقیاس پذیر را برای سرورهای فایل فیزیکی، برنامه ها و محیط های مجازی فراهم می کند. سازمان‌ها می‌توانند برای مدیریت میلیاردها شیء در هر سرور پشتیبان مقیاس شوند. آن‌ها همچنین می‌توانند هزینه‌های زیرساخت پشتیبان را با قابلیت‌های کارآمدی داده داخلی کاهش دهند و داده‌ها را روی تیپ، ذخیره‌سازی اشیاء در محل و همچنین سرویس‌های ابری عمومی ذخیره کنند.

IBM Spectrum Protect همچنین می‌تواند یک هدف تخلیه اطلاعات برای IBM Spectrum Protect Plus باشد، و توانایی استفاده از سرمایه‌گذاری موجود شما را برای نگهداری طولانی‌مدت داده و بازیابی بلایا فراهم می‌کند.   پشتیبان‌گیرها را می‌توان توسط IBM Spectrum Protect Operations Center، VMware vSphere Client یا نرم‌افزار شخص ثالث مدیریت کرد. IBM Spectrum Protect Operations Center دید دستیابی به موفقیت و سهولت استفاده را برای مدیران پشتیبان ارائه می دهد و سطح تخصص مورد نیاز را کاهش می دهد. مدیران سرور می توانند ماشین های مجازی مجزا را از VMware vSphere Client بازیابی کنند یا رابط کاربری گرافیکی IBM Spectrum Protect VMware را برای برنامه ریزی، نظارت و انجام پشتیبان گیری راه اندازی کنند.

طرح‌های IBM Spectrum Protect برای کمک به کاهش زمان استقرار و حدس زدن با خودکار کردن مراحل استقرار و ادغام بهترین روش‌ها برای محیط‌های کوچک، متوسط ​​و بزرگ طراحی شده‌اند. بسته‌های راه‌حل ساده‌شده – مانند IBM Spectrum Protect Suite وIBM Spectrum Storage Suite – به مشتریان کمک می‌کنند تا با مدیریت آسان مجوز برای IBM Spectrum Protect که شامل عکس‌های فوری و عوامل پشتیبان‌گیری محبوب برای محیط‌های مجازی، پایگاه‌های داده، ایمیل و سازمانی است، سریع راه‌اندازی و کار کنند.

برنامه ریزی منابع یکپارچه سازی داخلی ابری پشتیبان گیری در ابر یا پشتیبان گیری در فضای ابری با IBM Spectrum Protect ساده، ایمن و مقرون به صرفه است.

ذخیره‌ساز کانتینر IBM Spectrum Protect ذخیره‌سازی ابری و اشیاء خارجی را بدون سخت‌افزار یا دروازه‌های اضافی در محیط‌های ابری محبوب مانند IBM Cloud، IBM Cloud Object Storage، Amazon Simple Storage Service (Amazon S3)، Google Cloud Storage، ذخیره‌سازی Microsoft Azure Blob و سایر خدمات ذخیره سازی اشیاء S3 معتبر می سازد. این مخازن ذخیره‌سازی کانتینری شامل کپی‌سازی درون خطی برای استفاده کارآمد از فضا و پهنای باند و همچنین رمزگذاری برای اطمینان از ایمن بودن داده‌های شما است. IBM Spectrum Protect همچنین رابط های برنامه نویسی کاربردی (API) انتقال وضعیت نمایندگی (REST) ​​را فراهم می کند. IBM Resiliency Services و IBM Business Partners تعدادی راه‌حل حفاظت از داده‌های مبتنی بر ابر را برای پشتیبان‌گیری و بازیابی در فضای ابری ارائه می‌دهند.

کاهش هزینه‌های زیرساخت پشتیبان IBM Spectrum Protect می‌تواند به کاربران در صرفه‌جویی در هزینه‌های زیرساخت پشتیبان کمک کند. پس انداز معمولاً در رسانه های ذخیره سازی، سرورهای پشتیبان، فضای کف مرکز داده، برق و خنک کننده یافت می شود. IBM Spectrum Protect قابلیت‌های حذف تکراری، فشرده‌سازی و افزایشی برای همیشه با کارایی بالا با هم کار می‌کنند تا نیازهای ذخیره‌سازی پشتیبان را کاهش دهند. قابلیت های بهره وری IBM Spectrum Protect به طور کامل در نرم افزار فعال هستند. لوازم جانبی مبتنی بر سخت‌افزار برای حذف مجدد، رمزگذاری، شتاب شبکه یا دسترسی ابری مورد نیاز نیست. برای حداکثر انعطاف‌پذیری هزینه، IBM Spectrum Protect انتخاب گسترده‌ای از گزینه‌های ذخیره‌سازی برای داده‌های پشتیبان، از جمله فلش، دیسک، نوار، ذخیره‌سازی اشیا و ابرهای عمومی را ممکن می‌سازد. عملکرد مقیاس پذیر سازمان ها در هر اندازه به قابلیت های پیشرفته حفاظت از داده ها نیاز دارند. سازمان‌هایی که کمتر از 50 سرور مدیریت شده یا کمتر از 100 ترابایت داده پشتیبان دارند، می‌توانند بسته‌های راه حل ورودی IBM Spectrum Protect را با قیمت ویژه انتخاب کنند. سرورهای IBM Spectrum Protect می توانند برای مدیریت میلیاردها شیء در هر سرور گسترش یابند، بنابراین با افزایش حجم کار پشتیبان، اختلال و پیچیدگی کمتری وجود دارد. با افزایش داده‌ها، پشتیبان‌گیری‌های IBM Spectrum Protect را می‌توان با عوامل پیشرفته و عکس‌های فوری افزایش داد که می‌توانند زمان پشتیبان‌گیری و بازیابی را برای برنامه‌های بزرگ و ماشین‌های مجازی کاهش دهند. اطلاعات پشتیبان‌گیری همچنین می‌تواند بین چندین سرور IBM Spectrum Protect در سایت‌های مختلف، چه در محل و چه در فضای ابری، تکرار شود. IBM Spectrum Protect Extended Edition شامل نسخه برداری از راه دور مبتنی بر سیاست است که می تواند به میزان قابل توجهی نیاز به فضای ذخیره سازی را در سایت های پشتیبان اولیه کاهش دهد. سازمان‌هایی که به انتقال سریع‌تر داده نیاز دارند، می‌توانند گزینه IBM Spectrum Protect High Speed ​​Transfer Data را فعال کنند که از فناوری پروتکل سریع، تطبیقی ​​و امن IBM

(IBM FASP®) برای انتقال داده‌ها سریع‌تر از TCP در شبکه‌های با تأخیر یا تلفات بالا استفاده می‌کند. حفاظت بهینه داده IBM Spectrum Protect یک راه حل کامل است. حفاظت پیشرفته از داده ها را برای محیط های فعلی و نسل بعدی، از جمله محیط های ابری، مجازی سازی شده و محیط های نرم افزاری تعریف شده، امکان پذیر می کند. برنامه های اصلی، و امکانات از راه دور علاوه بر این، برنامه‌هایی که قابلیت نوشتن روی اهداف S3 را دارند نیز می‌توانند از مدیریت خط‌مشی خودکار و انعطاف‌پذیر IBM Spectrum Protect استفاده کنند. داده‌های مدیریت شده توسط IBM Spectrum Protect به راحتی در تجهیزات بازیابی برگه داده ذخیره‌سازی IBM خارج از سایت برای حفظ امنیت تکرار می‌شوند. پشتیبان گیری مهم است، اما بازیابی ضروری است. راه‌حل‌های IBM Spectrum Protect بازیابی سریع و انعطاف‌پذیر را از سایت‌های بازیابی اولیه و راه دور امکان‌پذیر می‌سازد. IBM Spectrum Protect به بازیابی موارد منفرد، سیستم های پیچیده و کل مراکز داده کمک می کند. شبیه سازهای بازیابی تضمین می کنند که سیستم ها می توانند همانطور که انتظار می رود بازیابی شوند.

زیرساخت‌های مجازی‌شده و تعریف‌شده توسط نرم‌افزارIBM Spectrum Protect for Virtual Environments و IBM Spectrum Protect Snapshot می‌توانند از داده‌های موجود در محیط‌های مجازی و نرم‌افزاری تعریف‌شده پشتیبان‌گیری و بازیابی کنند، بدون اینکه تأثیر منفی بر برنامه‌ها و عملیات‌هایی که منابع فیزیکی زیربنایی مشترک دارند، داشته باشند. IBM گزینه‌های حفاظت از داده‌ها را انتخاب می‌کند، از جمله پشتیبان‌گیری افزایشی «برای همیشه» و عکس‌های فوری به کمک سخت‌افزار. بازیابی انعطاف‌پذیر گزینه‌های بازیابی انعطاف‌پذیر در IBM Spectrum Protect برای ساده‌سازی درخواست‌های بازیابی متداول طراحی شده‌اند، از جمله: پورتال بازیابی Self-service بازیابی آیتم‌ها، پایگاه داده، سطح حجم و ذخیره داده‌ها از برگه داده‌های ذخیره‌سازی IBM دسترسی تقریباً فوری به داده‌های پشتیبان برای سرورهای مایکروسافت ویندوز و لینوکس مبتنی بر اینتل و ایستگاه های کاری ویندوز کپی، مرور و بازیابی عکس فوری بازیابی خودکار از یک سرور پشتیبان جایگزین در صورت در دسترس نبودن سرور پشتیبان اولیه.

مجموعه‌ها اتوماسیون چرخه عمر داده‌ها را از طریق قوانین خط‌مشی انعطاف‌پذیر ارائه می‌کنند که از داده‌های بازیابی عملیاتی موجود برای برآورده کردن الزامات نگهداری طولانی‌مدت استفاده می‌کنند و نیاز به دریافت نسخه‌های اضافی را از بین می‌برند. همچنین، IBM Spectrum Protect به مشتریان امکان می‌دهد تا با بالا رفتن سن، داده‌ها را به‌طور خودکار از فضای ذخیره‌سازی با هزینه بالاتر به ذخیره‌سازی کم‌هزینه منتقل کنند. Secure to the IBM Spectrum Protect اعلان‌های امنیتی را برای حملات احتمالی باج‌افزار ارائه می‌کند. پس از جلسات پشتیبان‌گیری مشتری، آمار برای نشانه‌های خرابی باج‌افزار تجزیه و تحلیل می‌شود، تشخیص ناهنجاری جلویی جریان داده‌ها و الگوهای تکراری را برای فعالیت‌های مشکوک نظارت می‌کند. در صورت وجود علائم، به مدیران اطلاع داده می شود و پیام هشدار در مرکز عملیات نمایش داده می شود. دو مجوز کلیدی برای دستورات مدیر امنیت شدیدتری را ارائه می دهد و برای جلوگیری از از دست رفتن داده ها به مجوز دوگانه نیاز دارد. همچنین، رمزگذاری داده ها و پشتیبانی بومی از نوار، حفاظت را افزایش داده و انعطاف پذیری سایبری را تضمین می کند. ادغام با IBM Spectrum Protect Plus IBM Spectrum Protect همچنین می‌تواند یک هدف کپی داده برای IBM Spectrum Protect Plus باشد و مشتریان را قادر می‌سازد تا از سرمایه‌گذاری‌های موجود برای نگهداری طولانی‌مدت داده و بازیابی بلایا استفاده کنند. همچنین، ادغام با IBM Spectrum Protect Plus، بازیابی، تکرار، استفاده مجدد و سلف سرویس تقریباً فوری را برای ماشین‌های مجازی، پایگاه‌های داده و برنامه‌های کاربردی در محیط‌های ابری ترکیبی فراهم می‌کند.

فواید

حفاظت از اطلاعات

هزینه عملیاتی کمتر با یکپارچه سازی و ساده سازی حفاظت از داده ها برای سرورهای فایل فیزیکی، محیط های مجازی و طیف گسترده ای از برنامه ها.

مقیاس پذیری فوق العاده

پشتیبانی از رشد عظیم داده ها با یک سرور IBM Spectrum Protect که می تواند تا 4 پتابایت داده مشتری را مدیریت کند و روزانه تا 100 ترابایت داده مشتری جدید و تغییر یافته را دریافت کند.

کارایی ذخیره سازی

راندمان ذخیره سازی استثنایی را با پشتیبان گیری، فشرده سازی و حذف تکراری افزایش دهید.

حملات سایبری

از محیط ذخیره سازی خود با دو مجوز کلیدی برای دستورات، رمزگذاری، اعلان های امنیتی فعال، پشتیبانی بومی نوار و ذخیره سازی اشیای تغییرناپذیر محافظت کنید.

نگهداری داده های مقرون به صرفه

با انتخاب گسترده ای از گزینه های ذخیره سازی ابری و داخلی، از جمله IBM Cloud Object Storage، و پشتیبانی AWS S3 Intelligent-Tiering برای داده های غیرفعال، به قیمت ایده آل و عملکرد بهینه مورد نظر خود برسید.

سرمایه گذاری خود را افزایش دهید

مشتریان IBM Spectrum Protect Plus می توانند از IBM Spectrum Protect برای نگهداری طولانی مدت داده ها و بازیابی بلایا استفاده کنند.

مزایای کلیدی IBM Spectrum Protect

تکرار داده ها

یکپارچه سازی فضای ابری

حفاظت جامع از داده ها

ادغام با IBM Spectrum Protect Plus

اتوماسیون چرخه عمر داده