next-gen HPE extends.HPE ProLiant portfolio

0
188

HPE extends next-gen HPE ProLiant portfolio with world record-breaking energy efficiency

HPE گسترش مجموعه نسل بعدی HPE ProLiant Gen11 را با عملکرد و کارایی ابتکاری برای شرکت هایی که از ابر خصوصی و Big Data استفاده می کنند، سازمان هایی که در لبه کار می کنند و خدمات Telco معرفی می کنند، مناسب می باشند. سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 برای دنیای هیبریدی طراحی شده اند تا یک تجربه عملیات ابری، امنیت قابل اعتماد با طراحی و عملکرد بهینه را ارائه دهند، همه اینها در حالی که از طیف گسترده ای از بار کاری پشتیبانی می کنند که کسب و کارها را قادر می سازد نوآوری های جدید را مدرن کرده و شتاب می دهند.

next-gen

ویژگی:

  • رکوردهای جدید جهانی در بهره وری انرژی، مجازی سازی و پشتیبانی تصمیم گیری
  • HPE رهبری عملکرد را گسترش داده است و چندین رکورد جهانی را با سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 با پردازنده های نسل چهارم Intel® Xeon® Scalable به ثبت رسانده است.
  • HPE با سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 با پردازنده‌های Intel® Xeon® Scalable نسل چهارم، عملکرد بار کاری پیشرفتی را برای ایجاد مزیت رقابتی ارائه می‌کند.
  • سرورهای HPE ProLiant DL380 Gen11 تا 1.68 برابر عملکرد مجازی سازی بیشتر و 19 درصد بهبود قیمت/عملکرد در مقایسه با سرورهای Gen10 Plus ارائه می دهند.
  • در مقایسه با HPE ProLiant DL380 Gen10 تا 2.76 برابر عملکرد پردازش اعداد صحیح فشرده بالاتر
  • در مقایسه باHPE ProLiant DL380 Gen10 ، تا 3.37 برابر عملکرد توان عملیاتی نقطه شناور فشرده محاسباتی بالاتر

 

next-gen

از آنجایی که داده‌ها از لبه به  Cloudمی‌چرخند، حجم‌های کاری مدرن و در حال تکامل همچنان بر توانایی‌های زیرساخت فشار وارد می‌کنند و هر کسب‌وکاری را برای تقویت پایه‌های فناوری اطلاعات خود به چالش می‌کشد. هر حجم کاری نیازمندی‌های متفاوتی برای انجام کار دارد، با متغیرهایی مانند تأخیر، مقیاس، عملکرد، اقتصاد و مکان که برای حل معادله بهینه بودن بسیار مهم هستند.

 

برای رویارویی با این چالش‌ها،  HPEمجموعه ProLiant Gen11 را با سرورهای جدیدی گسترش داده است که عملکرد و کارایی ابتکاری را برای کسب‌وکارها، سازمان‌های سازمانی، ابر خصوصی، تجزیه و تحلیل داده‌ها و خدمات Telco ارائه می‌کنند.

 

سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 برای دنیای هیبریدی مهندسی شده اند تا یک تجربه عملیاتی ابری بصری، امنیت قابل اعتماد از طریق طراحی و عملکرد بهینه برای حجم کاری ارائه دهند. این سرورهای جدید از طیف گسترده‌ای از بارهای کاری پشتیبانی می‌کنند و به کسب‌وکار امکان می‌دهند تا نوسازی شوند و در عین حال نوآوری‌های جدید را برای برنامه‌های کاربردی و خدمات زیرساختی نسل بعدی شتاب می‌دهند – قابلیت‌هایی که در سرورهای HPE ProLiant Gen11 با پردازنده‌های نسل چهارم Intel® Xeon® Scalable طراحی شده‌اند.

 

 

سطح بعدی محاسبات برای پیشبرد کسب و کار شما

The next level of compute to drive your business forward

 

HPE و Intel با سرورهای نسل بعدی HPE ProLiant که با پردازنده‌های نسل چهارم Intel® Xeon® Scalable ساخته شده‌اند، نسل بعدی محاسبات را برای دنیای هیبریدی برای شما به ارمغان می‌آورند که برای پیشبرد کسب و کار شما مهندسی شده است. راه‌حل‌های محاسباتی سطح بعدی را دریافت می‌کنید تا محیط ترکیبی خود را در هر کجا که زندگی می‌کند، از لبه گرفته تا فضای ابری، تقویت کنید. خواه به دنبال ظرفیت ذخیره سازی محلی مقرون به صرفه، ویژگی های امنیتی، بهره وری انرژی، یا گزینه های استقرار انعطاف پذیر باشید، همه اینها را با این آخرین خانواده سرورهای HPE ProLiant خواهید یافت.

Meet the new HPE ProLiant Gen11 Servers with 4th Gen Intel® Xeon® Scalable processors

Edge-optimized

next-genHPE ProLiant DL320 Gen11  یک سرور محاسباتی Edge محور جدید است که برای مدرن سازی و قدرت بارهای کاری نسل بعدی برای محیط های رک متنوع درEdge  طراحی شده است – در حالی که طراحی استاندارد صنعتی با مقیاس انعطاف پذیر برای گرافیک و ذخیره سازی پیشرفته را حفظ می کند. اکنون می‌توانید محاسبات سازمانی را در هر کجا که زندگی می‌کند – با اقتصادی، انعطاف‌پذیری و کارایی – برای بارهای کاری مورد نظر مانند دسکتاپ مجازی (VDI) ، پخش ویدئو، و تجزیه و تحلیل وارد کنید.

محاسبات متراکم بهینه شده برای سازمان

Enterprise-optimized dense compute

 

HPE ProLiant DL360 Gen11  خدمات زیرساخت سازمانی بهینه سازی شده با تراکم را ارائه می دهد، خواه ماشین های مجازی، کانتینر یا فلز خالی برای بارهای کاری تجاری با عملکرد دو سوکت تنها در  1U فضای رک. این باعث می شود DL360 برای زیرساخت های فناوری اطلاعات و بارهای کاری بیش همگرا ایده آل باشد.

محاسبات مقیاس پذیر بهینه سازی شده برای سازمان

Enterprise-optimized scalable compute

سرور HPE ProLiant DL380 Gen11 دارای یک سوکت دوگانه، فرم فاکتور2U  با مقیاس پذیری پیشرفته برای ذخیره سازی و شتاب دهنده است، بنابراین برای سخت ترین حجم کاری شما که به DPU و GPU های پیشرفته نیاز دارند، ایده آل است. قابلیت گسترش طیف وسیعی از بارهای کاری متنوع از جمله مجازی سازی و ابر خصوصی و همچنین مدیریت داده را فراهم می کند.

محاسبه برج بهینه شده برای کسب و کار

Business-optimized tower compute

سرور HPE ProLiant ML350 Gen11 کم مصرف ترین سرور جهان با شش رکورد جهانی در لینوکس و ویندوز است. این برای کسب و کار در لبه با انعطاف پذیری برای تامین انرژی بارهای کاری نسل بعدی ساخته شده است – چه آن مکان یک شعبه باشد یا هر مرکز راه دور دیگری.

 

رکوردهای جدید جهانی در بهره وری انرژی، مجازی سازی و پشتیبانی تصمیم گیری

New world records across energy efficiency, virtualization and decision support

HPE رهبری عملکرد را گسترش داده است و چندین رکورد جهانی را با سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 با پردازنده های نسل چهارم Intel® Xeon® Scalable به ثبت رسانده است.

 

HPE ProLiant ML350 Gen11 به شش رکورد جهانی بهره وری انرژی سرور برج دست می یابد.

HPE ProLiant DL380 Gen11 رکورد جهانی 448 هسته ساخته شده بر روی VMware VMmark® را به نام خود ثبت کرد.

HPE  با سرورهای جدید HPE ProLiant Gen11 با پردازنده‌های Intel® Xeon® Scalable نسل چهارم، عملکرد بار کاری پیشرفتی را برای ایجاد مزیت رقابتی ارائه می‌کند.

next-gen

سرورهای HPE ProLiant DL380 Gen11 تا 1.68 برابر عملکرد مجازی سازی بیشتر و 19 درصد بهبود قیمت/عملکرد در مقایسه با سرورهای Gen10 Plus ارائه می دهند.

سرورهای HPE ProLiant Gen11 تا 2.2 برابر کاربران بیشتری را برای پردازش تراکنش آنلاین (OLTP) در مقایسه با HPE ProLiant Gen10  در خود جای می دهند.

در مقایسه با HPE ProLiant DL380 Gen10 تا 2.76 برابر عملکرد پردازش اعداد صحیح فشرده بالاتر.

در مقایسه با HPE ProLiant DL380 Gen10 ، تا 3.37 برابر عملکرد توان عملیاتی نقطه شناور فشرده محاسباتی بالاتر.

هر کسب‌وکاری با چالش‌های سختی روبه‌رو است – تبدیل دیجیتالی، رسیدگی به خطرات امنیتی و عملکرد کارآمد. مدیریت پیچیده سرور عامل منحرف کردن این چالش ها، مصرف منابع IT و کاهش سرعت نوآوری است. با مجموعه نسل بعدی HPE ProLiant Gen11، تجربه مدیریت در حال تغییر است. این یک تجربه عملیاتی بصری ابری را ارائه می دهد که استفاده از آن ساده است و می توان آن را از طریق یک کنسول واحد با استفاده از HPE GreenLake برای مدیریت عملیات محاسباتی مدیریت کرد.

HPE GreenLake for Compute Ops Management این چالش‌ها را با ساده‌سازی و یکپارچه‌سازی عملیات در سراسر چرخه عمر سرور، بدون توجه به اینکه زیرساخت محاسباتی شما در کجا زندگی می‌کند، حل می‌کند. این سرویس یک تجربه ابری منسجم و ایمن را برای کل محیط فراهم می‌کند که برای یکپارچه‌سازی مدیریت محاسباتی مقیاس‌بندی الاستیک دارد.

 

ویژگی های امنیتی سرور قوی

مانند همیشه، امنیت در خط مقدم طراحی سرور ما باقی مانده است.

HPE سخت کار کرده است تا آخرین نوآوری های پردازنده و ذخیره سازی را با پلتفرم های سرور مناسب برای بار کاری مطابقت دهد. با ادامه ارتقای امنیت سرور با HPE Silicon Root of Trust، HPE iLO 6، خدمات امنیتی زنجیره تامین جهانی،

HPE GreenLake برای مدیریت عملیات محاسباتی، و قابلیت‌های امنیتی پیشرفته در اکوسیستم از سرورهای HPE ProLiant قدرتمندتر می‌شود.

 

در آینده نزدیک، نمونه کارها HPE ProLiant Gen11 به حجم کاری بیشتر و موارد استفاده در صنعت گسترش خواهد یافت:

 

HPE Synergy 480 Gen11 برای دیتاسنتر تعریف‌شده توسط نرم‌افزار، دارای ابر خصوصی پیشرفته

HPE ProLiant DL560 Gen11 برای تقویت حجم کاری Big Data با عملکرد چهار سوکت و شتاب داده در حافظه.

HPE ProLiant DL110 Gen11 طراحی شده با محاسبات بهینه شده با چگالی بالا برای خدمات Telco 5G و vRAN

HPE ProLiant ML110 Gen11 برای مشاغل کوچک مهندسی شده و برای مقرون به صرفه بودن بهینه شده است.

سرور جدید HPE ProLiant Gen11 با پشتیبانی پیشرفته GPU برای بارهای کاری سازمانی.

برای خرید انواع تجهیزات فناوری اطلاعات به همراه خدمات پس از فروش کلیک کنید