NAS-QNAP NAS and ARCHWARE

0
223

ذخیره سازی متصل به شبکه (NAS) سریع ترین و کارآمدترین راه را برای به دست آوردن و به اشتراک گذاری داده ها ارائه می دهد. با تمرکز بر قابلیت استفاده، استحکام و مقیاس پذیری، ارائه دهنده NAS QNAP در بین کارآمدترین و انعطاف پذیرترین ها قرار می گیرد. در ترکیب با Archiware P5، نیاز به امنیت داده های میان مدت و بلندمدت بهینه به ساده ترین شکل ممکن پشتیبانی می شود.

 

مزایا:

  • عملکرد آسان و دسترسی بالا
  • قابل اجرا بر روی مک، ویندوز، لینوکس، Synology، QNAP، NETGEAR
  • ایمنی داده در سراسر محدودیت های پلت فرم
  • متناسب با محیط سخت افزاری موجود
  • استفاده مشترک از منابع برای چندین ماژول
  • از حافظه های RAID، SAN، XSAN، NAS و iSCSI پشتیبانی می کند.
  • سازگار با تقریباً هر سخت افزار Tape (LTO-2 تا LTO-9)
  • ادغام با شرکای سخت افزار و نرم افزار
  • انعطاف پذیر و مقیاس پذیر

NAS

!Achieve Data Security with Archiware P5 and QNAP NAS – now also on LTO tape

Archiware P5 را می توان با استفاده از دو تنظیمات مختلف با QNAP NAS ترکیب کرد. در اولین راه اندازی، P5 به عنوان یک سرور مرکزی عمل می کند که داده ها را از NAS QNAP روی هدف مورد نظر (Disk، Tape یا Cloud) همگام سازی، پشتیبان گیری و شبیه سازی می کند. QNAP NAS به عنوان ذخیره سازی متصل مستقیم یا به عنوان مشتری P5 به سرور مرکزی P5 متصل می شود. به صورت اختیاری، QNAP NAS همچنین می تواند به عنوان ذخیره سازی هدف برای داده ها استفاده شود که توسط P5 Synchronize، P5 Backup و P5 Archive، کپی یا بایگانی می شوند. برای امنیت حداکثری داده ها، یک نسخه آفلاین از داده ها نیز باید در خارج از سایت ذخیره شود.

در راه اندازی دوم، برنامه سرور Archiware P5 به طور مستقیم بر روی NAS QNAP اجرا می شود. در این مورد، داده های ذخیره شده در QNAP NAS را می توان روی LTOTape، دیسک یا Cloud ایمن کرد. برعکس، داده‌های موجود در حافظه مستقیم متصل یا کلاینت‌های P5 را می‌توان به QNAP NAS، دیسک یا Cloud منتقل کرد.

 

Archiware P5 تنها راه حل نرم افزاری را ارائه می دهد که امکان بایگانی و پشتیبان گیری از QNAP را به یک دستگاه LTO مستقیماً متصل می کند!

داده‌های دستگاه‌های QNAP در قالب خنثی پلتفرم از جمله مجوزهای کاربر ذخیره می‌شوند – یکسان با سایر پلتفرم‌های پشتیبانی‌شده.

Archiware P5 بر روی دستگاه های QNAP NAS با سیستم عامل QTS 4.3+ و پردازنده 64 بیتی x86 اینتل اجرا می شود.

NAS

Backup گیری و آرشیو کاملاً مبتنی بر Cloud

Archiware از انواع خدمات ذخیره سازی ابری در هر دو ماژول Backup و Archive پشتیبانی انعطاف پذیر دارد. کسانی که مایل به اجرای نمونه‌های مبتنی بر ابر Archiware P5 هستند، می‌توانند وارد سرویس‌های وب آمازون شوند و به راحتی AMI مبتنی بر لینوکس Archiware را مستقر کنند. شامل نصب Archiware P5 نسخه 7 است که می تواند در عرض چند دقیقه راه اندازی شود.

 

BACKUP & ARCHIVE TO TAPE

Archiware P5 Backup, P5 Archive & HPE Tape Libraries

Backup گیری آرشیو P5، آرشیو P5 و Library های Tape HPE

در دنیایی که دارایی های دیجیتال برای تجارت روزمره ضروری است، حفاظت از داده ها باید در اولویت قرار گیرد. در حالی که هارد دیسک ها ممکن است ذخیره سازی ایمن و در دسترس در نظر گرفته شوند، اما وقتی صحبت از امنیت طولانی مدت داده می شود، هیچ رسانه ای به LTO Tape نزدیک نمی شود. و در یک Library خودکار چند شکافی، استفاده از Tape LTO نمی تواند راحت تر باشد.

 

پشتیبان گیری سرور روی دیسک، Tape و Cloud

Backup ‌گیری سرور P5 مبتنی بر مرورگر است و امکان پیکربندی، مدیریت و نظارت را آسان می‌کند – صرف نظر از موقعیت مکانی شما. نسخه Backup شامل تمام داده های شما و همچنین ویژگی های توسعه یافته، مجوزها، فورک های منابع و غیره می شود.

 

از طریق موازی سازی، نرم افزار P5 Backup از چندین درایو، وظایف و کلاینت ها به طور همزمان پشتیبانی می کند. حتی مجموعه داده های بزرگ را می توان در کوتاه ترین زمان ممکن Backup گیری کرد. Backup گیری‌ها قطع می‌شوند و با اجرای بعدی به‌طور خودکار پر می‌شوند. حتی بک آپ های جزئی قابل بازیابی هستند.

 

با توجه به نیازهای شما، طراحی مدولار P5 اجازه می دهد تا مقیاس بندی بهینه متناسب با نیازهای شما را فراهم کند. هیچ محدودیتی برای رشد احتمالی وجود ندارد: شما به راحتی می توانید محصولات Archiware، سخت افزار یا رسانه های بیشتری را برای گسترش تنظیمات خود اضافه کنید. از همین سخت افزار می توان برای کار با آرشیو P5 نیز استفاده کرد.

 

انعطاف‌پذیری و کارایی با ویژگی Backup ‌گیری در ابر افزایش می‌یابد. این به شما امکان می دهد به راحتی به داده های خود دسترسی داشته باشید و در عین حال در هزینه های سخت افزاری و مدیریتی صرفه جویی کنید. ابرهای پشتیبانی شده عبارتند از Amazon S3، Amazon Glacier، Hitachi S3، Google Cloud، Microsoft Azure، Wasabi S3، Backblaze B2 و Generic S3. دسترسی به حافظه Wasabi در P5 تعبیه شده است. پیکربندی دستی نام‌های DNS نقطه پایانی Wasabi لازم نیست.

NAS

USE P5 BACKUP & P5 ARCHIVE FROM THE AWS SERVER

پشتیبان گیری P5

هم P5 Backup و هم P5 Archive برای استفاده از سرور AWS آماده هستند. Backup گیری P5 به شما امکان می دهد از داده ها در فضای ابری نسخه Backup تهیه کنید و یک Backup گیری چرخشی خودکار ارائه می دهد. داده‌ها در قالبی خنثی از پلتفرم ذخیره می‌شوند که امکان Backup ‌گیری و بازیابی داده‌ها را از و به هر پلتفرمی فراهم می‌کند. Archiware دارای بهینه سازی بازیابی داخلی با موقعیت یابی مستقیم بلوکی است که از زمان جستجو جلوگیری می کند. سرپرست می‌تواند به کاربران اجازه جستجو، مرور و/یا بازیابی از Backup ‌گیری را بدهد و P5 را نسبت به نیازهای کاربران انعطاف‌پذیرتر کند.

 

P5 Archive

P5 Archive یک راه حل ذخیره سازی طولانی مدت است که داده ها را به ابر منتقل می کند. P5 Archive ویژگی‌های مشابه MAM را ارائه می‌دهد و یافتن فایل‌ها را حتی سال‌ها بعد بسیار آسان می‌کند. از آنجایی که هر شرکت نیازمندی‌های متادیتا متفاوتی دارد، فیلدها و منوهای فراداده قابل تنظیم پایه و اساس طرحواره فراداده فردی را ارائه می‌دهند. برای تولید ریز عکسها و کلیپ های پراکسی برای بایگانی، Index FFmpeg و ImageMagick از قبل نصب شده و در جای خود نصب شده اند.

برای خرید انواع تجهیزات فناوری اطلاعات به همراه خدمات پس از فروش کلیک کنید