HPE Backup and Recovery Service

0
158

امنیت سازمان با سرویس Backup گیری و بازیابی HPE

ارائه برای هر SLA Backup در سراسر ابر هیبریدی – از یک کنسول.

معرفی حفاظت از داده ها به عنوان یک سرویس بی دردسر، کارآمد و ایمن.

با Backup‌ گیری به‌عنوان یک سرویس، ابر هیبریدی را مدرن‌سازی کنید.

از سرویس Backup‌ گیری و بازیابی HPE مبتنی بر SaaS برای ساده‌سازی حفاظت از داده‌های ابری ترکیبی با بازیابی‌های فوری، بازیابی سریع در مرحله اولیه، و نگهداری طولانی‌مدت مقرون‌به‌صرفه در فضای ابری استفاده کنید. با سرویس Backup‌ گیری و بازیابی HPE، می توانید حفاظت از VMware VM و Amazon Elastic Block Store و Elastic Compute Cloud را با سیاست‌های حفاظتی جهانی، اتوماسیون، امنیت از طریق رمزگذاری، تغییر ناپذیری داده‌ها و مجوز دوگانه کارآمد، کاهش داده‌های داخلی و صرفه جویی در قیمت گذاری و مبتنی بر مصرف در سراسر ابر هیبریدی آسان کنید.

 

محافظت از داده ها 

مدیریت یکپارچه، انعطاف‌پذیری بی‌سابقه، و صورت‌حساب مبتنی بر مصرف قابل پیش‌بینی را که هزینه‌ها را با ارزش کسب‌وکار هماهنگ می‌کند، مهار کنید. از مقیاس الاستیک لذت ببرید، محافظت قوی را در عرض چند دقیقه فعال کنید – و مدیریت و راه اندازی سخت افزار، نرم افزار، و زیرساخت ابری Backup را برای محافظت از داده های خود فراموش کنید.

 

استفاده از  Backup‌ گیری‌های بومی ابری

با سرویس Backup گیری و بازیابی HPE به راحتی از بارهای کاری داخلی و فضای ابری خود محافظت کنید. همه ماشین‌های مجازی VMware و Amazon EBS و EC2 خود را با انعطاف‌پذیری برای ارائه بازیابی‌های فوری و بازیابی سریع به منابع اولیه و ابری – و همچنین گزینه‌ای برای نگهداری مقرون‌به‌صرفه و طولانی‌مدت در فضای ابری، ایمن کنید.

 

امنیت داده ها

با Backup‌ گیری رمزگذاری‌شده که برای مجرمان سایبری غیرقابل دسترسی است، در برابر تهدیدات باج‌افزار محافظت کنید. تغییرناپذیری داده های Backup با مجوز دوگانه از هر گونه رمزگذاری، اصلاح یا حذف داده های Backup بدافزار جلوگیری می کند. نسخه های Backup خود را با رویکرد فاصله هوایی از طریق امکان ذخیره در خارج از محیط های تولیدی خود ایمن کنید.

 

راه اندازی در عرض چند دقیقه

ببینید چگونه سرویس Backup‌ گیری و بازیابی HPE به شما در ایمن‌سازی حجم‌های کاری ابری و ماشین‌های مجازی داخلی خود در چند مرحله ساده کمک می‌کند. استقرار فوق‌العاده ساده و سپس فرآیند سه مرحله‌ای آسان برای محافظت از بارهای کاری خود، هم در مرحله اولیه و هم در فضای ابری را دنبال کنید. همه اینها را در عرض چند دقیقه انجام می دهیم!

 

حفاظت از داده های ابری

از سرویس Backup‌ گیری و بازیابی HPE استفاده کنید تا به راحتی از ماشین‌های مجازی VMware اولیه خود که در هر فضای ذخیره‌سازی کار می‌کنند محافظت کنید یا حجم‌های Amazon EBS و نمونه‌های EC2 خود را ایمن کنید. در نهایت، حفاظت از داده‌های مبتنی بر ابر در سطح سازمانی که امکان بازیابی فوری، بازیابی سریع در مرحله اولیه و نگهداری طولانی مدت ابری مقرون به صرفه را برای شرکت شما فراهم می‌کند.