HPE APOLLO 4000 SYSTEMS

0
191

HPE APOLLO 4000 SYSTEMS

data storage server های هوشمند مدرن امروزی

ویژگی های کلیدی

  1. عملکرد تسریع شده: پشتیبانی از GPU جدید عملکرد AI/ML و تجزیه و تحلیل همگرا را در لبه افزایش می دهد و در مقایسه با سیستم های مبتنی بر CPU عملکرد را تا 6 برابر افزایش می دهد.
  2. ایمن بر اساس طراحی: زیرساخت امن و بدون به خطر انداختن از دست رفتن اطلاعات متمرکز بر ذخیره سازی داده ها.
  3. استقرار: زمان تولید را کاهش می دهد و در عین حال هزینه عملیات را با یک عامل فرم فوق متراکم منحصر به فرد قابل سرویس دهی کاهش می دهد.
  4. زیرساخت مبتنی بر هوش مصنوعی: تجزیه و تحلیل با پشتیبانی HPE InfoSight.

داده ها امروز در مرکز هر کسب و کاری هستند

داده ها امروز در مرکز هر کسب و کاری قرار دارند داده ها یک دارایی استراتژیک تجاری است که می تواند بازده قابل توجهی برای کسب و کارها ایجاد کند. با تولید داده‌های انبوه، هر شرکتی در تلاش است تا به یک سازمان مبتنی بر داده تبدیل شود که بتواند بینش‌های این داده‌ها را باز کند و به دنبال نتایج تجاری جدید باشد. چه از طریق تحول دیجیتال یا نوسازی زیرساخت، موارد استفاده فشرده داده برای کسب و کار حیاتی شده است – از یادگیری ماشینی، تجزیه و تحلیل پیشرفته، و دریاچه های داده مدرن گرفته تا حفاظت از داده ها، انطباق، نظارت تصویری، و تصویربرداری پزشکی. این موارد در حال ظهور، تقاضاهای جدید و متفاوتی را در زیرساخت های اساسی ایجاد می کند. پشتیبانی از موارد استفاده مبتنی بر داده به این معنی است که فناوری اطلاعات باید مدیریت اقتصادی زیرساخت، ارائه برنامه های کاربردی کارآمد و مدیریت رشد داده های بدون ساختار را متعادل کند. فناوری اطلاعات به یک پایه داده جدید نیاز دارد تا کسب‌وکارها بتوانند از داده‌ها ارزش استخراج کنند و بینش‌های معنادار را باز کنند.

 

برای LIMITLESS DATA POSSIBILITIES

با امکانات نامحدود داده، دستگاه های HPE Apollo 4000 از سرورهای ذخیره‌سازی داده هوشمند برای باز کردن ارزش تجاری داده‌ها طراحی شده‌اند که می‌توانند از طریق تحول دیجیتال و نوسازی زیرساخت داده در هر مقیاسی با اقتصاد ایده‌آل محقق شوند. این یک معماری فوق‌العاده متراکم و انعطاف‌پذیر بهینه‌سازی شده برای حجم‌های کاری فشرده ذخیره‌سازی داده را با قابلیت استقرار و مدیریت آسان در یک محیط بزرگ ترکیب می‌کند. سیستم‌های HPE Apollo 4000 برای تطبیق هر دو انتهای طیف حجم کاری داده‌محور، از بایگانی‌های داده عمیق گرفته تا توان عملیاتی بالا با شتاب GPU و تجزیه و تحلیل حجم کاری فشرده و AI/ML، زیرساخت ابرهمگرای سنگین داده (HCI) ساخته شده‌اند.

 

برنامه هایی که نیاز به ذخیره سازی اطلاعات زیاد هستند، را نیرو دهید.

فقدان زیرساخت بهینه برای ذخیره و پردازش انواع حجم های اطلاعات کاری در یک پلت فرم منجر به پراکندگی و بینش تاخیری می شود. بر اساس مطالعه‌ای که توسط مؤسسه مدیران (IoD) و بارکلیز انجام شده است، بیش از 40 درصد از سازمان‌ها نمی‌دانند حساس‌ترین و ارزشمندترین داده‌هایشان کجاست تا آن‌ها را تجزیه و تحلیل کنند. باز کردن بینش‌های حیاتی نیازمند زیرساختی است که برای انواع مختلف داده‌های بدون ساختار و بارهای کاری مرتبط بهینه شده است. سیستم‌های HPE Apollo 4000 این نیازهای داده‌های متفاوت را با ترکیب مناسب سرعت و ظرفیت در یک معماری بسیار انعطاف‌پذیر برطرف می‌کنند. برنامه های کاربردی داده فشرده از سراسر شرکت از جمله تجزیه و تحلیل بلادرنگ، یادگیری ماشین، هوش مصنوعی لبه و تجزیه و تحلیل پیشرفته می توانند در زیرساخت های مشابه اجرا شوند، زمان رسیدن به بینش را تسریع می کنند و از پراکندگی اجتناب می کنند. پشتیبانی جدید GPU به شرکت ها امکان می دهد از HPE Apollo 4000 برای این محیط های فشرده استفاده کنند. سیستم‌های HPE Apollo 4000 برای جذب، پردازش و حفظ داده‌های بدون ساختار به طور کارآمد طراحی شده‌اند تا شرکت‌ها بتوانند بینش‌های سریع‌تری به دست آورند. برای مشتریان، سیستم‌های HPE Apollo 4000 برنامه‌های پر داده خود را با سرعت، انعطاف‌پذیری و اقتصاد بهتر هدایت می‌کنند.

مدیریت داده ها در هر مقیاسی

امروزه شرکت‌ها به گام برداشتن برای داده‌محوری‌تر شدن، در مقابل برنامه‌محوری، در شیوه‌ای که زیرساخت‌های خود را مدیریت می‌کنند، ادامه می‌دهند. آنها به طور فزاینده ای به دنبال راه هایی برای یافتن ارزش تکرارپذیر و پایدار از داده های خود هستند و با گذشت زمان، فشار و فوریت بیشتری برای انجام این کار وجود دارد.

تشدید کننده این رشد تصاعدی در داده های بدون ساختار است، با موبایل، لبه و اینترنت اشیاء که در چالش مدیریت داده همیشه حاضر است که اکثر سازمان های فناوری اطلاعات امروز با آن مواجه هستند. شرکت‌ها برای مدیریت مقیاس و رشد بی‌سابقه داده‌های بدون ساختار نیاز به راه‌حل‌های کوچک‌تر دارند. سیستم‌های HPE Apollo 4000 به دلیل قابلیت‌های بسیار متراکم، ایده‌آل برای ذخیره‌سازی و دسترسی به میلیاردها فایل و اشیاء شناخته شده‌اند. HPE به‌طور محکم با نرم‌افزار کوچک‌سازی فایل و شی، راه‌حل‌های مشترکی را برای مدیریت محیط‌های بزرگ‌تر از لبه تا ابر ارائه می‌دهد. این راه‌حل‌ها مستقیماً با برنامه‌های فشرده داده ارتباط برقرار می‌کنند، از قبل توسط HPE تأیید شده‌اند و به‌عنوان یک سرویس ارائه می‌شوند و تجربه مشتریان را یکپارچه می‌سازند.

از داده های خود محافظت کنید

توجه ناکافی به ایمن سازی سیستم ها و داده ها می شود و درها را برای فعالیت های مخرب باز می گذارد و ارزش داده ها را به خطر می اندازد. با سیستم های HPE Apollo 4000، مشتریان امنیت کامل سیستم ها و داده های خود را تجربه می کنند. این با کمک HPE به ایمن سازی زنجیره تامین شروع می شود و از راه اندازی تا از کار انداختن سیستم گسترش می یابد. همه سیستم‌های HPE از فناوری‌های امنیتی مبتنی بر سیلیکون ساخته شده در سخت‌افزار و سفت‌افزار سرور استفاده می‌کنند و از آن‌ها در برابر تغییر ناخواسته یا توسط پرسنل غیرمجاز و در نتیجه واکنش سریع به رفتارهای مخرب محافظت می‌کنند. علاوه بر این، شرکت ها از رمزگذاری قوی داده در حالت استراحت، هوشمندی، نظارت از راه دور و مدیریت کلید پیشرفته بهره می برند. در صورت خرابی رسانه دیسک، HPE همچنین یک سرویس نگهداری رسانه معیوب (DMR) ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد هر مؤلفه‌ای از رسانه که ممکن است حاوی اطلاعات حساس باشد را حفظ کنید. همه این قابلیت ها به ارائه یک زیرساخت بی دردسر و ایمن برای بارهای کاری فشرده داده شما کمک می کند.