7Reasons to Use Backup and Recovery Solutions

0
160

7 دلیل برای استفاده از راه حل های Backup گیری و Recovery

آیا نگران فایل ها و داده های خصوصی خود هستید؟ آیا می خواهید آنها را در صورت بروز مشکل ایمن نگه دارید؟

اگر چنین است، استفاده از راه حل های Backup و Recovery را در نظر بگیرید. این خدمات یک امر تجملی نیست بلکه یک الزام است.

به گفته سیمانتک، 37 درصد از صاحبان مشاغل کوچک داده های خود را از دست داده اند و از نسخه های Backup برای Recovery آنها استفاده کرده اند.

قانون مورفی را به خاطر دارید که می گوید: «هر چیزی که ممکن است اشتباه شود، اشتباه خواهد شد؟» برای مشاغل نیز اعمال می شود. بلایای طبیعی، حملات سایبری و خطای انسانی می تواند منجر به از دست رفتن فایل ها شود. بنابراین، شما باید راهی برای Recovery اطلاعات از دست رفته بدون دردسر پیدا کنید.

  1. انتخاب راه حل های Backup و Recovery مناسب
  2. Backup گیری و Recovery اطلاعات
  3. صرفه جویی در هزینه
  4. قیمت Backup قابل پیش بینی
  5. فضای ذخیره سازی و پهنای باند کمتر
  6. افزایش امنیت Backup گیری
  7. بازیابی سریع
  8. افزایش مزیت رقابتی
  9. Wrapping up

 

انتخاب راه حل های Backup و Recovery مناسب

بسته به نیاز و بودجه خود، می توانید از انواع مختلف راه حل های Recovery Backup انتخاب کنید. این شامل:

Backup گیری افزایشی

Backup گیری کامل

Backup گیری کامل مصنوعی

Backup گیری دیفرانسیل

Backup گیری افزایشی برای همیشه

هر سرویس مزایای خود را دارد. به عنوان مثال، Backup گیری کامل شامل تهیه یک کپی از کل مجموعه داده است.

Backup گیری افزایشی فقط داده هایی را ذخیره می کند که از نسخه Backup قبلی اصلاح شده اند. این گزینه به کاهش استفاده از فضای ذخیره سازی کمک می کند و زمان کمتری را برای تکمیل می برد.

صاحبان مشاغل همچنین می توانند از تصویر، فایل یا پایگاه داده Backup تهیه کنند. برای بهترین محافظت، از چندین نوع راه حل مدیریت Backup و Recovery استفاده کنید.

 

راه‌حل‌های Backup‌ گیری و Recovery با بهترین امتیاز دارای ویژگی‌هایی هستند که کسب‌وکار شما را به سطح جدیدی می‌برد.

 

برخی از آنها ضبط داده های انعطاف پذیر، ذخیره سازی آفلاین محلی و مقیاس پذیری نامحدود را ارائه می دهند. برخی دیگر به کاربران امکان می‌دهند از برنامه‌های در حال اجرا که حاوی داده‌های حساس هستند،  Backup‌گیری کامل انجام دهند.

 

اطمینان حاصل کنید که سرویسی را انتخاب می کنید که از چندین پلتفرم مانند MAC و Linux پشتیبانی می کند. به این ترتیب، می توانید از داده ها در هر رایانه ای نسخه Backup تهیه و Recovery کنید.

 

به دنبال طرحی باشید که دستورالعمل‌های واضحی در مورد نحوه تهیه نسخه Backup از فایل‌های خود ارائه می‌دهد. فرآیند باید ساده و قابل درک باشد. این به کاهش حجم کار و هزینه های کارکنان کمک می کند.

 

سوال این است: چرا صاحبان مشاغل به این خدمات نیاز دارند؟ مزایای آن چیست؟ در اینجا هفت دلیل برای استفاده از راه حل های Backup گیری و Recovery آورده شده است:

 

Backup گیری و Recovery اطلاعات

حدود 96 درصد از ایستگاه های کاری تجاری از راه حل های Backup استفاده نمی کنند. اگر اتفاقی بیفتد، فایل های آنها برای همیشه از بین می رود. آتش‌سوزی بزرگ، حملات باج‌افزار یا خرابی سخت‌افزار می‌تواند یک کسب‌وکار را از بین ببرد.

 

با راه حل های Backup گیری و Recovery، نیازی به نگرانی در مورد این موارد نیست. فایل های شما در یک محیط امن ذخیره می شوند که می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید. در صورت بروز حادثه، می توانید داده ها را در عرض چند دقیقه با کمترین اختلال در کسب و کار خود Recovery کنید.

 

صرفه جویی در هزینه

از دست دادن داده ها گران است. از هر 10 کسب‌وکار کوچکی که با از دست دادن داده‌های بزرگ مواجه می‌شوند، هفت تا در عرض 12 ماه بسته می‌شوند.

 

Backup‌ گیری نکردن از داده‌هایتان می‌تواند کسب‌وکارتان را نابود کند. بدون راه حل Backup، ممکن است هزاران هزینه برای Recovery فایل های از دست رفته باشد.

 

راه حل های Backup گیری و Recovery به شما امکان می دهد بدون نیاز به سخت افزار در محل، داده ها را ذخیره و Recovery کنید. این می تواند در دراز مدت ثروت اندکی را برای شما ذخیره کند.

 

قیمت قابل پیش بینی Backup 

وقتی برای این خدمات ثبت نام می کنید، دقیقاً می دانید چقدر باید بپردازید. هیچ هزینه پنهانی برای نگرانی وجود ندارد.

 

خدمات Backup گیری کاملاً خودکار هستند و می توانند مطابق با نیازهای شما سفارشی شوند. اکثر شرکت ها هزینه ای ماهانه یا سالانه دریافت می کنند که امکان بودجه بندی ساده را فراهم می کند.

 

بعداً می‌توانید به یک طرح جامع‌تر ارتقا دهید یا ویژگی‌های جدیدی را به برنامه فعلی خود اضافه کنید. این به شما امکان کنترل کامل بر هزینه های مربوطه را می دهد. در اینجا در HubStor ما به خود می بالیم که مجموعه گسترده ای از گزینه های قیمت گذاری Backup و Recovery را به مشتریان خود ارائه می دهیم. می‌توانید انتخاب کنید که به‌صورت پیش‌پرداخت یا به‌ازای هر بار استفاده پرداخت کنید. ما همچنین مشتریان خود را به قراردادهای بلندمدت گرانقیمت قفل نمی کنیم یا برای ویژگی هایی که استفاده نمی شوند هزینه ای دریافت نمی کنیم.

 

فضای ذخیره سازی و پهنای باند کمتر

Backup گیری دستی زمان بر است و فضای زیادی را اشغال می کند. سرورهای شما ممکن است نتوانند همه داده ها را مدیریت کنند.

 

راه حل های Backup گیری و Recovery به کاهش فضای ذخیره سازی و پهنای باند کمک می کند. این منجر به بهبود عملکرد شبکه و کاهش هزینه های ذخیره سازی می شود.

 

افزایش امنیت Backup گیری

سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری و سایر راه‌حل‌های  Backup‌گیری دارای ویژگی‌های امنیتی پیشرفته هستند. اینها ممکن است شامل امضای دیجیتال، رمزگذاری پیشرفته و لایه های احراز هویت چندگانه باشد.

 

به عنوان مثال، Microsoft Azure هر زمان که یک عملیات حیاتی انجام شود، اعلان‌های ایمیل ارسال می‌کند. اگر کسی فایل های شما را حذف کند، بلافاصله متوجه خواهید شد.

 

Recovery سریع

بهترین راه حل های Recovery به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت داده ها را پیدا و Recovery کنند. این به حذف زمان خرابی کمک می کند و کسب و کار شما را روان نگه می دارد.

 

برای سازمان های بزرگ، میانگین هزینه از کار افتادگی در هر ساعت می تواند به 163674 دلار برسد.

 

زمان توقف منجر به اختلال در کسب و کار، از دست دادن درآمد و کاهش بهره وری می شود. همچنین ممکن است برنامه های کاربردی مهم تجاری را که عملیات روزمره را ممکن می کند، از دست بدهید.

 

افزایش مزیت رقابتی

Backup‌گیری و Recovery آنلاین، از سرگیری فعالیت‌های خود را در هنگام وقوع فاجعه آسان‌تر می‌کند. مهم نیست چه اتفاقی بیفتد، شما به داده های مشتری و معاملات تجاری دسترسی خواهید داشت.

 

به لطف این خدمات، می توانید بدون هارد دیسک به داده های حیاتی دسترسی داشته باشید و از آنها استفاده کنید. علاوه بر این، مشتریان شما در مورد نقض امنیت نگران نخواهند بود. این به شما یک مزیت رقابتی می دهد و خدمات بهتری را به مشتریان ارائه می دهد.

 

Wrapping up

از دست دادن داده ها ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که کمترین انتظار را دارید. شما هرگز نمی دانید که یک کارمند چه زمانی فایل های مهم را حذف می کند یا چه زمانی سرورهای شما از کار می افتد.

 

خرابی سخت افزار، بدافزار و قطع برق از جمله دلایل اصلی از دست دادن اطلاعات هستند. در یک مورد از هر پنج مورد، خطای انسانی مقصر است.

 

ناگفته نماند که طبیعت غیرقابل پیش بینی است. در سال 2012، صدها شرکت مجبور به توقف فعالیت‌های خود با وقوع طوفان سندی در نیویورک شدند. بلایای طبیعی می تواند منجر به از دست دادن درآمد، مشتریان ناراضی و حتی ورشکستگی شود.

 

راه حل های Backup گیری و Recovery به شما امکان Recovery سریع داده ها را می دهد. می توانید ایمیل ها، پوشه ها یا فایل های فردی را Recovery کنید. کسب و کار شما نمی تواند از پس هزینه های خرابی برآید.

 

علاوه بر این، این خدمات امن و مطمئن هستند. فایل های شما قبل و در حین سفر به فضای سایبری رمزگذاری می شوند.

 

راه حل های Backup گیری کل بخش فناوری اطلاعات را برای اجرا نمی طلبد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کارمندان خود را آموزش دهید. در نهایت، می‌توانید این وظیفه را به متخصص فناوری که عملیات کسب و کار آنلاین شما را مدیریت می‌کند، محول کنید.

 

در حال حاضر، شما باید ایده روشنی داشته باشید که چرا شرکت شما به راه حل های Backup و Recovery نیاز دارد. این خدمات می توانند در زمان و هزینه شما صرفه جویی کنند و در عین حال مزیت رقابتی را به شما ارائه دهند. تنها کار شما این است که یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه مطابق با نیازهای شما باشد.