?Why Tape Storage

0
136

Why Tape Storage

چرا Tape Storage؟

ذخیره سازی دیسک ممکن است به طور فزاینده ای برای اهداف BackUp گیری استفاده شود، اما ارزش Tape Storage یک بار دیگر شناسایی می شود. این به دلیل افزایش انفجاری در حجم داده ها و ویژگی های رسانه magnetic tape است.

 

تعیین موقعیت در Data Usage

در گذشته هدف اصلی از آرشیو داده ها، ذخیره داده ها بر اساس قوانین و مقررات بود. امروزه از Tape Storage ارزان و طولانی مدت برای جذب تجارت جدید با نگهداری و استفاده از این داده ها استفاده می شود.

 

 

 

 

ارزیابی مجدد بر اساس طرح تداوم کسب و کار (BCP)

برای فرض، اجتناب و به حداقل رساندن خطرات احتمالی آینده، Tape Storage، که برای ذخیره‌سازی از راه دور بهینه است، به‌عنوان یک اقدام متقابل برای مدیریت داده‌ها استفاده می‌شود.

 

* BCP: طرحی که اقداماتی را که باید برای تداوم کسب و کار در هنگام وقوع یک رویداد غیرمنتظره مانند یک بلای طبیعی یا حمله تروریستی انجام شود، تعریف می کند.

 

 

تغییرات در محتوای داده ها

افزایش قابل توجهی در داده های بدون ساختار با ارزش افزوده بالا، مانند کلان داده، 4K/8K/3D و سایر ویدیوها و تصاویر با وضوح بالا، و برنامه های کاربردی محاسباتی با کارایی بالا (HPC) وجود دارد. Tape Storage برای ذخیره حجم زیادی از داده ها استفاده می شود که به راحتی نمی توان آنها را فشرده یا کپی کرد.