SpeedFusion

0
84
SpeedFusion

SpeedFusion

تکنولوژی SpeedFusion دارای قابلیت Site to Site VPN در روترهای سازمانی است. روتر های لود بالانسر سازمانی و روتر های سری MAX شرکت پپلینک با استفاده از تکنولوژی SpeedFusion  می توانند از پهنای باند تا ۱۳ لینک با تکنولوژی های متفاوت مانند xDSL/LTE/Wirelss و دیگر انواع لینک ها برای ارتباط بین شعب سازمان استفاده نماید.

فناوری SpeedFusion در برابر حملات man-in-the-middle نفوذ ناپذیر است.

SpeedFusion تمامی دیتاها را از یک مسیر واحد و یکپارچه، با استفاده از پهنای باند همه لینک های WAN و بصورت مقرون بصرفه، فوق العاده سریع و با تنظیمات ساده و متناسب با محیط شبکه شما منتقل می کند.

SpeedFusion از ترکیب چندین فناوری جهت رفع مشکلات خاص شبکه طراحی شده است.

SpeedFusion

تکنولوژی هایی مانند:

Hot Failover ، WAN Smoothing، Bandwidth Bonding، Forward Error Correction، SpeedFusion Traffic Steering، Bandwidth on Demand،  Bandwidth Overflowتشکیل شده است.

 

هنگامی که تونل SpeedFusion متصل به پهنای باند تشکیل شد، جلسات شکسته می شوند و بسته های حاصل به طور جداگانه به عنوان اتصالات WAN-to-WAN در دسترس ارسال می شوند. از آنجایی که هر اتصال WAN-to-WAN به طور جداگانه رمزگذاری شده است، هکرها باید قبل از اینکه شانس دسترسی به داده های موجود در آن را داشته باشند، کلید هر اتصال WAN-to-WAN را بدست آورند. این باعث می‌شود که فناوری SpeedFusion SD-WAN عملاً در برابر حملات انسان در میانه غیرقابل نفوذ باشد.

 

Hot FailoverSpeedFusion

در صورت قطع WAN disconnection، Hot Failover ترافیک شما را به اتصال دیگری منتقل می کند و در عین حال پایداری جلسه را حفظ می کند. یعنی، اگر یک اتصال WAN در طول یک کنفرانس ویدیویی قطع شود، کنفرانس ویدیویی همچنان می‌تواند بدون قطع کردن یا تماس مجدد ادامه یابد.

 

 

WAN Smoothing

WAN Smoothing از الگوریتم‌های هوشمند برای پر کردن شکاف‌های اتصال استفاده می‌کند و پهنای باند را برای انعطاف‌پذیری بیشتر اتصال معامله می‌کند. WAN Smoothing تأخیر را به حداقل می رساند و تأثیر از دست دادن بسته را کاهش می دهد. این برای مواقعی مفید است که به قابلیت اطمینان و پاسخگویی اتصال بیشتر از سرعت نیاز دارید.

 

SpeedFusionاتصال پهنای باند

Bandwidth Bonding

پیوند پهنای باند داده ها را در سطح بسته ترکیب می کند و شما را قادر می سازد تا سرعت 13 اتصال را با هم ترکیب کنید. این برای موقعیت هایی که پهنای باند کمیاب است، مانند یک سایت از راه دور، یا در یک وسیله نقلیه در حال حرکت مفید است. این فناوری همچنین دفاتر شعب را قادر می سازد تا با سرعت اتصال بیشتری به دفتر مرکزی متصل شوند.

 

 

Forward Error ConnectionSpeedFusion

این فناوری برای محافظت از دست دادن بسته ها و در عین حال به حداقل رساندن مصرف پهنای باند توسعه یافته است. در حالی که WAN Smoothing بسته های واقعی را کپی می کند، Forward Error Connection (FEC) بسته های ذخیره اضافی را ارسال می کند که می تواند برای کاهش اثرات از د

 

ست دادن بسته از طریق درون یابی استفاده شود.

 

 

SpeeSpeedFusiondFusion Traffic Steering

شبکه‌های مدرن ترافیک مختلفی مانند جریان‌های ویدئویی، جلسات ERP، جلسات HTTP، استریم ویدیو، ترافیک نرم افزارهای اتوماسیون اداری و موارد دیگر را حمل می‌کنند. بسته به استقرار خود، ممکن است لازم باشد به انواع خاصی از ترافیک اولویت بدهید، در حالی که سایرین را مهار می کنید یا حتی مسدود می کنید. SpeedFusion به شما کنترل دقیق نحوه عبور انواع مختلف ترافیک و کنترل آنها در شبکه شما را می دهد.

 

 

Bandwidth on DemandSpeedFusion

می توان از تجمیع دیتای چندین سیمکارت موبایل در هر زمان و هر مکان استفاده کرد. دیگر نیازی به استفاده از سرویس های گران قیمت Leased Line یا امکان سنجی تخصیص سرویس های xDSL و مشکلات مرتبط با آن و یا سرویس های وایرلس را نخواهید داشت.

SpeedFusion راه حل نهایی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

 

SpeedFusionBandwidth Overflow

پهنای باند شبکه را کنترل می‌کند و با تغییر استفاده از پهنای باند، به مناسب‌ترین اتصال سوئیچ می‌کند. این به کاربران شبکه اجازه می دهد تا در صورت نیاز به اتصالات با پهنای باند بالا دسترسی داشته باشند یا زمانی که استفاده از پهنای باند کم است به اتصالات کم هزینه تر سوئیچ کنند. نتیجه یک اتصال بهینه تر است.

 

 

برای خرید انواع تجهیزات فناوری اطلاعات به همراه خدمات پس از فروش کلیک کنید