Scalar i6H

0
171

خرید Scalar i6H یک سیستم ذخیره‌سازی تیپ ماژولار با بهترین تراکم ذخیره‌سازی ارایه می دهد، این طراحی کوانتوم Scalar® i6H رویکرد متفاوتی در پیش گرفته است که خدمات و پشتیبانی را آسان کرده، ویژگی‌ها و قابلیت‌ها را برای ساخت آرشیو داده‌ها در مقیاس خارجی گسترش داده و در برابر حملات سایبری بسیار مقاوم است.

سیستم‌های Scalar i6H هر بار روی یک رک مستقر می‌شوند، که با افزایش بایگانی‌ها، استقرار ظرفیت نوار را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند.

با خرید Scalar i6H تمامی ویژگی‌های موجود در دیگر Library  Scalar Tape ها، از جمله مجموعه‌ای از ویژگی‌های امنیت داده‌ها و محافظت از آن ها در برابر تهدیدات و حملات سایبری و خدمات وب (RESTful) برای مدیریت سیستم را برای کاربران خود فراهم می آورید.

مشخصات فنی:

  • بهترین تراکم ذخیره سازی در کلاس
  • ماژولار، دارای آپشن های Flexible Deployment
  • بسیار کارآمد، طراحی Green
  • طراحی ساده

آرایه کوانتومی لایبرری های مستقل یا RAIL، معماری مدولارتری برای ساخت آرشیو نوار بزرگ است. به جای ذخیره ده‌ها هزار نوار در یک سیستم نوار، سازمان‌ها می‌توانند بایگانی‌های نوار را به شیوه‌ای «مقیاس‌شده» بسازند و سیستم‌های نوار مدولار را یکی یکی اضافه کنند، که به کارگیری ظرفیت نوار جدید با رشد بایگانی‌ها را سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند.

این موضوع همچنین به این معنی است که ظرفیت نوار را می توان به صورت غیر پیوسته مستقر کرد و به ابر مقیاس کننده ها و سایر سازمان های بزرگ اجازه می دهد تا در مورد محل نصب نوار برای ذخیره سازی امن و سرد داده انعطاف پذیرتر باشند.