Barium Ferrite

0
149

باریم فریت

باریم فریت نوع جدیدی از ذرات مغناطیسی است که می‌توان اندازه آن را تا حد زیادی کاهش داد تا چگالی ذخیره سازی بدون از دست دادن سیگنال مغناطیسی بهبود بخشد.

LTO 6فوجی فیلم و نسل های بعدی LTO از ذرات باریم فریت با فناوری NANOCUBIC برای یک لایه مغناطیسی نازک و یکنواخت استفاده می کنند.

این فناوری، فناوری ثبت اختراع فوجی فیلم است!

باریم فریت قبلاً در محصولات سازمانی مانند کارتریج نوار T10000C StorageTek استفاده و اثبات شده است.

 

ظرفیت بالاتر

ذرات فلزی معمولی (MP) تقریباً 40 تا 100 نانومتر است در حالی که فریت باریم تقریباً 20 نانومتر * 1 است. اندازه کوچکتر، چگالی ذخیره سازی بسیار بالاتری را امکان پذیر می کند و در نتیجه کارتریج های داده با ظرفیت فوق العاده بالا را ایجاد می کند.

عمر بایگانی طولانی

اکسید شدن یکی از دلایل زوال داده ها است. با این حال، باریم فریت در حال حاضر اکسید شده است و بنابراین در مقایسه با ذرات فلزی (MP) عمر بسیار طولانی تری دارد. در حالی که سیستم‌های درایو LTO برای ارتقاء هر 10 سال توصیه می‌شوند، نقشه راه صرفاً وابسته به سازنده سخت‌افزار است، بنابراین عمر بایگانی طولانی‌تر ترجیح داده می‌شود.

* با ارزیابی تسریع شده فوجی فیلم اندازه گیری شد.

Recording stability

باریم فریت دارای ویژگی های فرکانس بهتری در مقایسه با ذرات فلزی (MP) است که منجر به افزایش قابل توجهی حاشیه قابلیت ضبط می شود. بنابراین، انتظار می رود که Fujifilm LTO6 و نسل های بعدی حتی زمانی که توانایی هد ضبط درایو پس از استفاده مکرر کاهش یافته است، قابل نوشتن و خواندن باشد.