Qualstar

0
154

Qualstar

نیازهای داده های نسل بعدی را با راه حل های ذخیره سازی هوشمند برآورده می کند.

هر روز 2.5 کوئینتیلیون بایت داده با سرعت فعلی ایجاد می شود، اما این سرعت تنها با رشد اینترنت اشیا (IoT) در حال افزایش است.

 

تمرکز ما بر بازارهای Vertical

اساس تکامل داده های بزرگ دیجیتالی شدن رسانه ها بوده است – مانند صدا، موسیقی، عکس ها، رندرها، ویدئوها و غیره. با تکامل روش ها و استانداردهای ذخیره سازی دیجیتال، صنایع آنها را پذیرفتند تا ردپای ذخیره سازی فیزیکی خود را کاهش دهند و نیازهای رو به گسترش برای رکوردها را برآورده کنند. نگه داشتن مزایای اضافه شده شامل جستجو و زمان دسترسی بسیار سریع تر، افزونگی ذخیره سازی خودکار داده ها، کاهش نیاز به کارکنان و غیره است. با این وجود، هر صنعتی نیازهای کاربردی منحصر به فرد خود را دارد. برای برآوردن این نیازها، Qualstar در حال توسعه راه حل های خاص برای چندین بازار Vertical است که مشتریان ما به آنها تعلق دارند:

رسانه و سرگرمی

نفت و گاز

دولتی و نظامی

تحصیلات

فناوری اطلاعات

تصویربرداری پزشکی

بانکداری

مراکز داده برای خدمات ابری

دنیای داده محور ما (Data-Driven)

بر اساس گزارش HootSuite، درصد جمعیت جهان با دسترسی به اینترنت در سال 2019 به 57 درصد رسید – بیش از 4.4 میلیارد نفر. همچنین نشان داد که بیش از 360 میلیون نفر برای اولین بار در سال 2018 با نرخ متوسط بیش از 1 میلیون نفر در روز آنلاین شدند. با تولید هر کاربر جدیدی که از طریق ایمیل، مرور، رسانه های اجتماعی و غیره، چندین گیگابایت داده تولید می کند، به راحتی می توان فهمید که نیاز به ذخیره سازی در سال های آینده با چه سرعتی افزایش می یابد.

در سال 2018، گروه تجزیه و تحلیل IDC پیش بینی کرد که تا سال 2025، کل داده کره از 33 به 175 زتابایت افزایش خواهد یافت و انتظار می رود دستگاه های اینترنت اشیا به تنهایی بیش از 90 زتابایت از این کل را تشکیل دهند. حتی شگفت‌انگیزتر اینکه در سال 2025، انتظار می‌رود کل جمعیت جهان روزانه 463 اگزابایت داده جدید تولید کنند. برای برآورده کردن این نیازهای در حال گسترش، ذخیره سازی داده ها باید فراوان و ارزان باشند، با نیازهای کم انرژی – و همه ویژگی های بارز ذخیره سازیTape .

تیپ لایبرری های LTO ما شامل مدل‌هایی از سطح مبتدی تا کلاس سازمانی هستند، و همه مدل‌ها دارای کیفیت و قابلیت اطمینانی هستند که Qualstar را به یک دستگاه پیشرو در صنعت تبدیل کرده است:

مقرون به صرفه: به طور معمول بهترین قیمت و عملکرد موجود را ارائه می دهد، بدون هزینه های پنهان مانند هزینه های مجوز اسلات.

قابلیت اطمینان بالا: از گزینه های اجزای اضافی و قابل تعویض استفاده می کند.

بهترین گارانتی: گارانتی استاندارد دو ساله بدون هزینه برای محصولات سری Q و ضمانت سه ساله برای کتابخانه های RLS و XLS – بی رقیب در صنعت.

Green and mean: بهینه شده برای مصرف انرژی کم با استفاده از منبع تغذیه با راندمان بالا Qualstar با نام تجاری N2Power در هر کجا که لازم باشد.

مسیر آسان رشد: سیستم‌های قابل گسترش برای افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی شما با رشد نیازهای کسب‌وکارتان.

پشتیبانی آنلاین از راه دور: رابط کاربری گرافیکی مبتنی بر وب به مشتریان اجازه می دهد تا تیپ لایبرری را از هر کجای دنیا نظارت کنند.

کلان داده اصطلاح du jour برای پردازش و مدیریت پیچیده حجم وسیعی از اطلاعات است. اما در حالی که این مفهوم ممکن است به تازگی وارد زبان عامیانه رایج شده باشد، Qualstar یک بازیگر اصلی در اجرای عملی راه حل های کلان داده برای نزدیک به ربع قرن بوده است!