HPE LTO-9 Ultrium 45TB RW 960 Data Cartridge Pallet with Cases

0
146

Q2079AD

خرید کارتریج‌های HPE LTO Ultrium 45TB RW 960 Data Cartridge با قابلیت اطمینان بالا و هزینه کم از داده‌های شما در برابر تهدید حملات سایبری و باج‌افزار محافظت می کنند، و همچنین خواسته‌های شما را برای بازیابی داده‌ها، تامین می‌کنند.

این دستگاه کسب و کارها را قادر می سازند تا از توصیه های سازمان های مجری قانون در سراسر جهان برای حفظ نسخه های آفلاین داده های خود پیروی کنند.

بر اساس میراث نسل نه، با سرعت انتقال بومی تا 1.44 ترابایت در ساعت برای LTO-9، یک پلت فرم برای هر سازمان  وجود دارد. همچنین، رمزگذاری ایمن AES-256 سطوح بالاتری از امنیت داده ها و انطباق با سخت ترین مقررات صنعت را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به داده ها فراهم می کند.

HPE StoreOpen و Linear Tape File System استفاده از نوار را با استفاده از سایر رسانه های قابل جابجایی و اشتراک گذاری مانند درایو USB به همان اندازه آسان، منعطف، قابل حمل و بصری می کند. همچنین، از آنجایی که کارتریج‌های LTO در حالت استراحت به حداقل توان اضافی و خنک‌کننده نیاز دارند، راه‌حل بایگانی طولانی‌مدت و پایدارتری برای داده‌های شما ارائه می‌دهند.

مشخصات فنی:

افزایش عظیم ظرفیت – 620 درصد نسبت به ظرفیت اصلی LTO-6 (18 ترابایت LTO-9 در مقابل 2.5 ترابایت LTO-6)

افزایش عملکرد بومی – امکان ذخیره 1.44 ترابایت در ساعت با استفاده از LTO-9

رمزگذاری داخلی 256 بیتی AES (IEEE1619.1) (LTO-5، LTO-6، LTO-7، LTO-8 و LTO-9) – گواهینامه FIPS140-2 سطح 1

رسانه آفلاین قابل اعتماد که یک شکاف هوایی ایجاد می کند تا داده ها را از دسترس مجرمان سایبری دور نگه دارد.

رمزگذاری داخلی 256 بیتی AES (LTO-5 تا LTO-9) به شما امکان می دهد امنیت بیشتری را برای داده های ذخیره شده روی نوار فراهم کنید. با رمزگذاری LTO (تقویت شده توسط گزینه استفاده از کارتریج های WORM)، حتی اگر نوارها اشتباها به دست دیگری بیفتند، داده های شما از دسترسی غیرمجاز محافظت می شود.

تراشه حافظه کارتریج HPE LTO Ultrium زمان دسترسی سریع‌تر و نظارت بر رسانه را افزایش می‌دهد.

کمترین هزینه مالکیت برای بایگانی طولانی مدت

طبق مقاله ESG، «مزایای اقتصادی HPE StoreEver به عنوان ذخیره‌سازی بایگانی فعال»، که در آگوست 2020 منتشر شد، فناوری نوار LTO در یک دوره 10 ساله بیش از 80 درصد ارزان‌تر از تمام دیسک است.

استانداردسازی در HPE LTO Ultrium ظرفیتی برای پاسخگویی به پنجره‌های پشتیبان کوچک‌تر، استاندارد صنعتی، رمزگذاری AES 256 بیتی (IEEE1619.1) و خواندن-نوشتن قابل تعویض (RW) یا رسانه‌های WORM را ارائه می‌دهد. بدون فضای اضافی یا سربار منابع IT.

فناوری استاندارد باز به اطمینان از سازگاری در بین نسل‌های محصول کمک می‌کند و به شما حق انتخاب بیشتری می‌دهد. کارتریج های HPE LTO Ultrium به صورت برچسب سفارشی یا غیر سفارشی در دسترس هستند.

روش های تست صلاحیت برند HPE (بارگیری/تخلیه، براق شدن کفش، تست سقوط و تست استرس محیطی) بسیار فراتر از آنچه که برای لوگوی LTO Ultrium مورد نیاز می باشد، است. این حداکثر قابلیت اطمینان را برای بازیابی داده های شما تضمین می کند.

HPE کارتریج های LTO Ultrium را تا 30 سال عمر آرشیوی تضمین می کند. این تضمین می‌کند که کسب‌وکارها می‌توانند نیازهای روزافزون مقررات مربوط به حفظ و بایگانی داده‌ها را برآورده کنند.

بالاترین ظرفیت و عملکرد از هر فناوری نوار قابل مقایسه

کارتریج های داده HPE LTO-9 Ultrium می توانند داده ها را با سرعت 1.44 ترابایت در ساعت بنویسند یا بخوانند، تا 45 ترابایت* را روی یک کارتریج ذخیره کنند، رمزگذاری کنند و از آن محافظت کنند، که آن را برای مقیاس بزرگ، 24×7، و ماموریت های حیاتی ایده آل می کند. محیط های IT (*ظرفیت فشرده سازی 2.5:1 را فرض می کند).

افزایش 35 درصدی در تعداد تراک ها و افزایش 3 درصدی در تراکم بیت، امکان افزایش ظرفیت از 30 ترابایت برای LTO-8 به 45 ترابایت برای LTO-9 را فراهم کرده است.

محیط ذخیره سازی فوق العاده قابل اعتماد

نوار نسبت به دیسک SATA سازمانی قابل اعتمادتر است، با نرخ خطای بیت (BER) 1×10 به توان 19 برای LTO-8 در مقابل 1×10 به توان 15 برای HDD SATA سازمانی. این تفاوت در قابلیت اطمینان از چهار مرتبه بزرگی است – به عنوان مثال، نوار 10000 برابر قابل اعتمادتر از SATA HDD سازمانی است.

تخمینی از دست دادن داده در طول 10 سال برای بایگانی 1 اگزابایتی 1.1 پتابایت برای HDD در مقایسه با تنها 7.4 ترابایت برای نوار است.

روش های تست صلاحیت برند HPE بسیار فراتر از آنچه برای HPE LTO Ultrium مورد نیاز می باشد، است. این اطمینان را برای بازیابی داده های شما تضمین می کند.

TechnicalSpecifications
Recording technology LTO-9 Ultrium
Capacity 45 TB Compressed 2.5:1 Supported
Product color Light blue
Media format Re-writable and Write-once media
Quantity per Package 1
Read speed, media 1,000 MB/sec (full height drives only, assumes 2.5:1 compression)
Tape length 1,035m
Tape width 12.65 mm
Tape thickness 4.9 microns minimum
Base material Barium Ferrite