LTO-9 Tape Drive – Overland Tandberg

0
136

LTO-9 Tape Drive – Overland Tandberg

Overland-Tandberg

راه‌حل‌های ذخیره‌سازی و آرشیو داده «Overland-Tandberg»، سازمان‌ها را در هر اندازه‌ای قادر می‌سازد تا دارایی‌های دیجیتال خود را به‌طور ایمن مدیریت و محافظت کنند.

فناوری‌ها و تخصص خدمات برتر ما به راه‌حل‌های مدیریت داده تبدیل می‌شوند که قدرتمند و در عین حال آسان برای استفاده هستند.

Tape Drive های Overland-Tandberg LTO-9 استراتژی حفاظت از داده خود را کامل کنید و از داده های خود با Tape Drive های Overland-Tandberg LTO-9 محافظت کنید، با بهترین فناوری، قابلیت و ارزش Tape Drive در صنعت. امروزه، LTO-9 Ultrium با LTFS چیزی بیش از Backup گیری و آرشیو Tape است.

Tape Drive های Overland-Tandberg LTO-9 Ultrium با عملکرد و ظرفیت برتر و در پیکربندی داخلی و خارجی موجود برای محافظت از داده ها ایده آل هستند. ویژگی هایی مانند AES 256 بیتی (استاندارد رمزگذاری پیشرفته) تضمین می کند که داده های موجود در کارتریج برای بایگانی و حمل و نقل خارج از سایت ایمن هستند.

 

مزایای کلیدی

  • از 45 ترابایت داده روی یک کارتریج نسخه پشتیبان تهیه کنید.
  • پنجره پشتیبان، اشباع سرور و منابع شبکه را با سرعت انتقال داده با کارایی بالا کاهش دهید.
  • با مدیریت پیشگیرانه Drive و رسانه، همراه با امنیت آفلاین، مطمئن شوید که داده های شما ایمن هستند.
  • اطلاعات محرمانه را ایمن کنید و مشکلات مربوط به انطباق را با رمزگذاری داده های سخت افزاری و پشتیبانی WORM Media برطرف کنید.
  • از اتصال بی دردسر با پشتیبانی گسترده سرور و نرم افزار پشتیبان اطمینان حاصل کنید.
  • سازگاری با کارتریج‌های نوار قدیمی در محیط های اتوماسیون را فراهم می‌کند.

 

توجه: ظرفیت فشرده برای نسل 5 فشرده سازی 2:1 را فرض می کند. ظرفیت های فشرده برای نسل های 6-12 فشرده سازی 2.5:1 را فرض می کند (که با بافر تاریخچه فشرده سازی بزرگتر به دست می آید).

SOURCE: برنامه LTO-9 Ultrium roadmap بدون اطلاع قبلی ممکن است تغییر کند و فقط اهداف و مقاصد را نشان می دهد. Linear Tape-Open ،LTO-9، لوگوی LTO ،Ultrium، و نشان Ultrium علائم تجاری ثبت شده HPE ،IBM و Quantum در ایالات متحده و سایر کشورها هستند.

LTO-9 Tape Drive

راه حل مناسب عملکرد سیستم فایل نوار خطی (LTFS) که از LTO-5 در دسترس است، به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی فایل ها را روی Tape بکشند و رها کنند، درست مانند درایوهای دیسک. سازگار با محیط‌هایWindows ، Linux و Mac OS، عملکرد LTFS (نیاز به نرم‌افزار LTFS – اعم از رایگان/منبع باز یا پیاده‌سازی تجاری) قابلیت ذخیره‌سازی Tape را با ارائه یک جایگزین اختیاری برای نرم‌افزار پشتیبان‌گیری و بایگانی سنتی که منجر به تبادل پیشرفته بین سیستم‌ها و کاربران می‌شود، اضافه می‌کند.

LTO-9 Tape DriveTape Drive های Ultrium Overland-Tandberg LTO-9 تنها یکی از محصولات متعدد در مجموعه راه حل های ذخیره سازی مبتنی بر NEO LTO هستند. چه به ظرفیت ذخیره سازی ساده یک Tape Drive نیاز داشته باشید، چه به راحتی، قابلیت اطمینان، در دسترس بودن داده ها و هزینه بالای مالکیت یک Tape Library خودکار سریNEO LTO ، Overland Tandberg راه حلی را دارد که برای شما مناسب است.

LTO-9 Tape Drive