HPE StoreEver LTO-8 Ultrium 30750 Tape Drive

0
94

HPE StoreEver LTO-8 Ultrium 30750 with SAS internal tape drive

خرید HPE LTO-8 Ultrium 30750 tape drive نشان دهنده نسل هشتم فناوری خرید LTO tape drive شرکت Hewlett Packard است که قادر است تا 30 ترابایت (فشرده شده 2.5:1) را در هر کارتریج ذخیره کند و در عین حال سهولت استفاده را با پشتیبانی از LTFS و AES-25 فراهم می کند.

مشخصات فنی:

  • این دستگاه به TAPE DRIVE اجازه می دهد تا به طور مداوم سرعت DRIVE را تنظیم کند تا DRIVE ها جریان داشته باشد تا عملکرد را به حداکثر برساند و شروع/توقف را کاهش دهد.
  • دارای قابلیت اطمینان در BACKUP گیری
  • دارای قابلیت سرعت انتقال داده تا 300 مگابایت بر ثانیه (در حالت NATIVE)
  • ویژگی Speed ​​Matching
TechnicalSpecifications
Recording technology LTO-8 Ultrium 30750
Capacity 30 TB Compressed 2.5:1
Transfer rate 300 MB/s native
Host interface 6 Gb/s SAS
Encryption capability AES 256-bit
WORM capability Yes
Form factor 5.25-inch half-height
Product dimensions (H x W x D) 1.6 x 5.7 x 8.1 in
Weight 3.2 lb

 

HPE StoreEver LTO Ultrium Tape  DARIVE

خرید LTO-8 Ultrium 30750 with SAS internal tape drive با قابلیت رمزگذاری اطلاعات سخت افزاری بیت با قابلیت امنیتی آسان برای محافظت از حساس ترین داده ها و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به TAPE CARTRIGEها می باشد.

همچنین خرید LTO-8 Ultrium 30750 with SAS internal tape drive ، با قابلیت سرعت انتقال داده تا 300 مگابایت بر ثانیه (در حالت Native)، ویژگی Speed ​​Matching آن، عملکرد را با تطابق با سرعت میزبان برای حفظ جریان driveها و افزایش قابلیت اطمینان drive و رسانه، بهینه سازی را افزایش می دهد.

TAPE DRIVEهای HPE LTO Ultrium با ارتفاع نیمه برای مشتریان سرور در محیط های ذخیره سازی (DAS) طراحی شده اند.

خرید LTO-8 Ultrium 30750 with SAS internal tape drivet، برای سازمان‌های فناوری اطلاعات با الزامات سخت‌گیرانه طولانی‌مدت نگهداری داده‌ها، با ویژگی حفاظت از داده‌های WORM (یک بار نوشتن، چند بار خواندن) Ultrium 30750 یک روش ساده و ایمن برای بایگانی سوابق به عنوان بخشی از یک راه‌حل انطباق ارائه می‌کند.

Ultrium 30750 TAPE DRIVE های با پشتیبانی کامل خواندن و نوشتن به عقب با رسانه LTO-7، از سرمایه گذاری محافظت می کنند. با دوبرابر کردن ظرفیت اصلی DRIVEهای Ultrium نسل قبلی، مشتریان شرکت Hewlett Packard اکنون به DATA CARTRIDGEهای کمتری نیاز دارند تا نیازهای ذخیره سازی خود را برآورده کنند، که به طور قابل توجهی هزینه های IT آنها را کاهش می دهد و بازگشت سرمایه آنها را افزایش می دهد.

HPE StoreOpen سیستم فایل Tape Drive مستقل و خطی (LTFS) به مشتریان اجازه می دهد تا داده ها را در قالب StoreOpen ذخیره کنند و tape مبتنی بر فایل باشد.

بعلاوه، خرید LTO-8 Ultrium 30750 with SAS internal tape drive یکی از بالاترین سطح امنیت را با رمزگذاری برای حفظ حریم خصوصی داده های پشتیبان برای ایمن سازی اطلاعات محرمانه و انطباق آدرس ها به سرعت و با کارتریج های کمتر فراهم می کند.