HPE MSL6480 Scalable Base Module

0
91

HPE MSL6480 Scalable Base Module

 

آیا نیازهای ذخیره سازی، حفاظت و نگهداری داده های شما در حال گسترش می باشد؟ خرید HPE StoreEver MSL6480 Tape Library استاندارد طلایی برای اتوماسیون Tapeهای میان رده است که بهترین مقیاس پذیری، تراکم و عملکرد را برای پاسخگویی به نیازهای حفاظت از داده های مربوط به backup گیری کوتاه مدت و بازیابی بلایا و همچنین آرشیو طولانی مدت را ارائه می دهد.

خرید Msl6480 بالاترین تراکم خرید Tape Drive را در هر ماژول از هر Tape Library میان رده ارائه می دهد. خرید Msl6480 Tape Library  زمان و منابع مورد نیاز برای دستیابی به قابلیت مدیریت در کلاس سازمانی را کاهش می دهد، و شما را به نظارت فعال بر روی یک صفحه کنترل شیشه ای مجهز می کند. همچنین، با استفاده مجدد از Tape Drive Msl فعلی و افزودن ظرفیت و کارایی بیشتر در صورت نیاز، Tco را کاهش دهید.

Specifications

Product Name HPE MSL6480 Scalable Base Module
Manufacturer Part Number QU625A
Product Type Tape Library
Number of Drives Installed 0
Product Family StoreEver
Number of Cartridge Slots 80
Native Storage Capacity 240 TB
Compressed Storage Capacity 500 TB
Maximum Native Data Transfer Rate 407.78 MB/s
Form Factor Rack-mountable
Formats Supported LTO-6 (Read/Write)LTO-5 (Read/Write)

LTO-4 (Read/Write)

LTO-3 (Read)

Barcode Reader Yes
Environmentally Friendly Yes
Environmental Certification RoHS 2
Maximum Compressed Data Transfer Rate 1019.45 MB/s
Encryption Yes
Country of Origin Germany
Rack Height 6U
Product Model MSL6480
Product Line StoreEver
Limited Warranty 1 Year
Recording Method Linear Serpentine

 

خرید HPE StoreEver MSL6480 Tape Library اکنون از فناوری LTO-9 پشتیبانی می کند.

خرید Drive های LTO-9 SAS با رابط 12 گیگابیت بر ثانیه در دسترس هستند.

 

Driving the Industry in Scalability for a Better Tape Solution

خرید HPE StoreEver MSL6480 Tape Library سرمایه گذاری اولیه شما را با یک راه حل واحد حفظ می کند که به طور یکپارچه برای پاسخگویی به نیازهای شما مقیاس می شود. شما می توانید بدون زحمت نیازهای ذخیره سازی کوتاه مدت و بلند مدت خود را برطرف کنید و به رشد، خدمات یا تغییرات غیرقابل پیش بینی پاسخ دهید.

خرید HPE StoreEver MSL6480 Tape Library  دارای معماری مقیاس‌پذیر است که به شما امکان می‌دهد تا همانطور که نیاز دارید رشد کنید—به سادگی ماژول‌های جدیدی را اضافه کنید تا ظرفیت و کارایی را بدون سرمایه‌گذاری در یک Library کاملاً جدید افزایش دهید. در صورت نیاز، ارتقاها سریع و بدون اختلال هستند.

مقیاس عمودی از 80 تا 560 اسلات کارتریج برای ذخیره تا 25.2 PB1 در یک رک 19 اینچی. می توانید،  بین 1 تا 42 درایو LTO-9، LTO-8، LTO-7 یا LTO-6 نیمه ارتفاع SAS یا کانال فیبر (FC) برای سرعت 60.4 ترابایت در ساعت اضافه کنید.

شما به راحتی می توانید نصب ماژول های توسعه را مدیریت کنید زیرا پیکربندی و حذف آنها ساده است.

خرید HPE StoreEver MSL6480 Tape Library دارای یک صفحه کنترل اپراتور لمسی برای نصب و پیکربندی آسان است.

خرید HPE StoreEver MSL6480 Tape Library به راحتی رسانه شما را در داخل یا خارج از Tape Library با یک بارکدخوان استاندارد و مجلات 10 اسلات قابل تنظیم مدیریت می‌کنند.

کاهش زمان مدیریت – قابلیت مدیریت و قابلیت اطمینان

خرید HPE StoreEver MSL6480 Tape Library منابع شما را با حفاظت از داده‌ها و قابلیت‌های آرشیو خودکار، ادغام‌شده و ساده‌شده آزاد می‌کند که مداخله و خطای انسانی را کاهش می‌دهد.

همچنین کاربران می توانند با استفاده از HPE Command View for Tape Libraries (CVTL)، یک ابزار مدیریت از راه دور مبتنی بر وب، Library را از هر مکانی مدیریت، پیکربندی و استفاده کنند.

مدیران می توانند با استفاده از HPE TapeAssure Advanced که یکی از ویژگی های دارای مجوز HPE CVTL است، به طور فعال و هوشمند بر استفاده، عملکرد عملیاتی و سلامت کلی Library، Driveها و رسانه نظارت کنند.

HPE TapeAssure Advanced برای کاهش زمان توقف برنامه‌ریزی نشده Backup ‌گیری، کاهش خطرات ناشی از خرابی‌های سخت‌افزاری و افزایش بازگشت سرمایه طراحی شده است.

تأیید صحت داده های HPE یکی دیگر از ویژگی های مجوزدار HPE CVTL است که به طور فعال کیفیت داده های ذخیره شده در LTO Tape Cartridge ها را تأیید و اسکن می کند و در صورت نیاز به بازیابی موفقیت آمیز داده های تجاری مهم از بایگانی کمک می کند.

صرفه جویی در هزینه- کاهش هزینه های برق، خنک کننده و سخت افزار

HPE StoreEver MSL6480 Tape Library با استفاده از LTO-9 Drive ها، 13 اسلات کارتریج یا حداکثر 585 ترابایت در هر 1U فضای رک را ارائه می دهد، در حالی که بالاترین تراکم Tape Drive را در هر ماژول از هر Tape Library میان رده ارائه می دهد و گزینه های انعطاف پذیری را برای شما ارائه می دهد.

HPE MSL6480 Tape Library مقیاس‌پذیری از 80 تا 560 اسلات را با یک Library قابل ارتقا ارائه می‌کند، بنابراین با افزایش نیاز به فضای ذخیره‌سازی، نیازی به rip کردن و جایگزینی نیست.

برای محافظت بی‌نظیر از سرمایه‌گذاری، می‌توانید از هر Tape Drive از بارگیری خودکار HPE StoreEver MSL 1/8، HPE StoreEver MSL2024، یا HPE StoreEver MSL3040 HPE StoreEver MSL6480 Tape Library دوباره استفاده کنید و Tape Drive های موجود را به آخرین نسل ارتقا دهید.

پارتیشن بندی اجازه می دهد تا هر Library پارتیشن بندی شده به عنوان یک Library مستقل، جدا از سایر پارتیشن های موجود در Library به میزبان ارائه شود.

کاهش ریسک – حفاظت و امنیت داده

با پیشنهاد رمزگذاری امنیتی، از داده‌های خود در Library، زمانی که خارج از سایت هستند، محافظت کنید. یکی از راه حل های امنیتی کم هزینه برای مشاغل کوچک و متوسط ​​را انتخاب کنید یا از گزینه های رمزگذاری سازمانی بزرگتر با پشتیبانی از سرورهای کلید رمزگذاری سازگار KMIP استفاده کنید.

به بایگانی طولانی مدت داده ها با رسانه های مشخص شده برای ماندگاری 30 ساله در شرایط محیطی معمولی بستگی دارد. کارتریج های مقاوم LTO را به راحتی در خارج از محل برای اهداف بازیابی فاجعه حمل کنید و از رسانه WORM برای محافظت در برابر بازنویسی تصادفی استفاده کنید.

خطای مسیر دسترسی بالا از درایورهای میزبان به همراه سیستم عامل Library و Tape Drive برای مدیریت چندین مسیر در چندین SAN، ارائه یک Drive یا مسیر ربات واحد به برنامه‌ها و انتقال خودکار دستورات به مسیر جدید در صورت گم شدن مسیر اصلی استفاده می‌کند.

نرم‌افزار تأیید داده‌های HPE در HPE StoreEver MSL6480 Tape Library موجود است تا با اسکن Tape های LTO که به‌ندرت به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید، قابلیت اطمینان بازیابی داده‌ها را افزایش دهد تا بر کیفیت داده‌ها و سلامت رسانه نظارت شود.

TechnicalSpecifications
Drive type LTO-9 Ultrium 45000 LTO-8 Ultrium 30750 LTO-7 Ultrium 15000 LTO-6 Ultrium 6250 Supported (0) included
Capacity 25.2PB Compressed 2.5:1 Maximum depending on drives and expansion modules selected
Host interface 8 Gb/sec Fibre Channel 6 Gb/sec SAS (LTO-6, LTO-7, LTO-8) 12 Gb/sec SAS (LTO-9)
Transfer rate 113.4 TB/hr Compressed 2.5:1 Maximum depending on drive type and number of drives
Number of cartridge slots 80
Encryption capability AES 256-bit
Form factor 6U
Product Dimensions (imperial) 10.55 X 18.7 X 35.1
Weight 90.4 lb