HPE SAN Switch 8-24 (16) AM868C

0
159

HPE SAN Switch 8-24 (16) AM868C

خرید HPE SAN Switch 8-24 (16) AM868C دستگاه به عنوان رابط بین سرور و استوریج، و همچنین به عنوان یک سن سوییچ ۸/۲۴، یک راه حل مناسب برای سازمان های SMB و بزرگ با عملکرد بالا به شمار می رود که نیازهای ذخیره سازی و پشتیبان گیری اطلاعات را برای سازمان‌های کوچک و متوسط ​​و همچنین شرکت‌های بزرگ را برطرف می‌کند.

سن سوییچ HPE SAN Switch 8-24 (16) AM868C، دارای ۲۴ پورت است که ۱۶پورت آن، فعال و ۸ پورت آن، از طریق لایسنس فعال می شود.

پورت های خودکاری که در این سن سوییچ وجود دارد، با سیستم های ۱، ۲، ۴ و ۸ گیگابیت در ثانیه سازگار هستند و آن ها را ساپورت می کنند که در نهایت منجر به کاهش پیچیدگی و هزینه نیز می شوند. سازمان هایی که به رابط های ۸ Gbit/sec نیاز ندارند، می توانند سوییچ های جدید با ۴ Gbit/sec SFPs جمع کنند، در حالی که قابلیت ارتقا ۸ Gbit/sec SFPs در آینده را دارد.

HPE AM868C San Switch با ۲۴ پورت فعال ممکن است به عنوان یک سوییچ full-fabric یا در حالت دسترسی Gateway به کار گرفته شود که امکان اتصال به هر SAN را فراهم می کند. حالت Access Gateway از استانداردهای NPIV switch برای ارائه اتصالات Fibre Channel به SAN استفاده می کند.

سازمان‌هایی که به رابط‌های ۸ گیگابیت بر ثانیه نیاز ندارند، می‌توانند سوئیچ‌های جدید را با SFP‌های ۴ گیگابیت بر ثانیه پر کنند، در حالی که توانایی آن‌ها را برای ارتقای آسان به SFP‌های ۸ گیگابیت بر ثانیه در آینده حفظ می‌کنند. سوئیچ SAN 8/24 با 24 پورت فعال ممکن است به عنوان یک سوئیچ تمام فابریک یا در حالت Access Gateway استفاده شود که اتصال به هر SAN را فراهم می کند (تنظیم حالت پیش فرض یک سوئیچ است). حالت Access Gateway از استانداردهای سوئیچ NPIV برای ارائه اتصالات کانال فیبر به عنوان دستگاه های منطقی به پارچه های SAN استفاده می کند.

مشخصات فنی:

  • پشتیبانی wire-speed
  • دسترس پذیری بالا، با قابلیت کاهش هزینه ها
  • ساده سازی مدیریت SAN
  • بهینه سازی عملکرد و توازن بار (load balancing)
  • مسیریابی اتوماتیک اطلاعات
  • پیشگیری یا حذف تنگناها در ترافیک و حجم بالا در محیط های سرور مجازی

Rack mounting Yes
Form factor 1U
Colour of product Silver
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 16
Fiber ports quantity 16
Power connector DC-in jack
10G support No
Full duplex Yes
Supported data transfer rates 8 Gbit/s
Switching capacity 384 Gbit/s
Maximum data transfer rate 8 Gbit/s
Power over Ethernet (PoE) No
Operating temperature (T-T) 0 – 40 °C
Storage temperature (T-T) -25 – 70 °C
Width 190.5 mm
Depth 406.4 mm
Weight 6.89 kg