HPE Database Solutions

0
122

HPE Database Solutions

 

مزایای راه حل ها

شرکت‌هایی که به داده‌های ذخیره شده در پایگاه‌های داده متکی هستند، می‌توانند با کمک این راه‌حل‌ها، از مشکلات عملکرد با رشد پایگاه داده جلوگیری کنند.

کسب‌وکارها می‌توانند با راه‌حل‌هایی که میزبانی شده و در محل مرکزی در محل ذخیره می‌شوند، کنترل پایگاه‌های داده خود را حفظ کنند و از رعایت هر گونه مقررات یا نیازهای تجاری اطمینان حاصل کنند.

شرکت هایی که مایلند خدمات را به صورت شبانه روزی در حال اجرا نگه دارند، از این سیستم ها که برای اطمینان از زمان کار مداوم طراحی شده اند، بهره مند خواهند شد.

همگام با افزایش اندازه پایگاه داده هزینه میزبانی پایگاه داده در فضای ابری سر به فلک کشیده است.

کارکنان از عملکرد کند برنامه شکایت دارند.

فضای ذخیره‌سازی کافی برای نگهداری داده‌ها و گزارش‌های تراکنش مناسب وجود ندارد.

حفظ در دسترس بودن بالا.

سخت افزار قدیمی نمی تواند خواسته ها را برآورده کند.

راه حل ها

پیکربندی سرور HPE ProLiant Gen10 Rack & Tower برای بارهای کاری پایگاه داده در اندازه های مختلف مناسب برای SMB ها بهینه شده است.

امکان افزودن فضای ذخیره‌سازی HPE MSA خارجی برای بارهای کاری بیشتر در پایگاه داده

 

افزایش کارایی و کاهش هزینه ها

آیا عملکرد ضعیف پایگاه داده تبدیل به یک سردرد IT می شود؟ آیا نگران امنیت داده ها هستید – به خصوص برای پایگاه های داده میزبانی شده در فضای ابری؟ این روزها، به نظر می رسد که یک برنامه برای همه چیز وجود دارد. در حالی که این می تواند راحت باشد، می تواند بر عملکرد پایگاه داده نیز تأثیر بگذارد. با افزایش تعداد برنامه هایی که در حال اجرا هستید، فشار روی سرور پایگاه داده شما نیز افزایش می یابد.

بسیاری از کسب‌وکارها متوجه می‌شوند که رایانه‌های شخصی و زیرساخت‌های قدیمی نمی‌توانند با عملکرد و امنیت مورد نیاز برای برنامه‌های کاربردی خط تولید، مقیاس‌بندی شوند و پایگاه‌های داده میزبانی شده در فضای ابری ممکن است از مشکلات پهنای باند و اتصال رنج ببرند – به غیر از هزینه‌های بالا و پیامدهای امنیتی انتقال داده‌ها به داخل و خارج ازCloud . چه به یک سرور پایگاه داده داخلی و ارزان قیمت نیاز داشته باشید و چه برای انتقال به مدل پایگاه داده ترکیبی آماده باشید، راه حل های کسب و کار کوچک HPE برای پایگاه داده قدرت لازم را دارد تا مطمئن شوید داده های شما همیشه در دسترس هستند.

 

سرورهای HPE ProLiant Gen10

با ویژگی‌های امنیتی داخلی که HPE ProLiant Gen10 را به ایمن‌ترین سرورهای استاندارد صنعت جهان تبدیل می‌کند، در برابر حملات محافظت کنید و به سرعت از خرابی بازیابی کنید. هوشمندی خودکار زمان و مهارت های مورد نیاز برای استقرار و مدیریت را کاهش می دهد، از جمله HPE Rapid Setup، یک ابزار نصب ساده و هدایت شده که زمان راه اندازی و احتمال خطا را کاهش می دهد.

خدمات HPE Pointnext

خدمات HPE Pointnext این تخصص را دارد که به شما کمک کند عملیات را ساده کنید و به راحتی کارکنان فناوری اطلاعات را گسترش داده و آموزش دهید و به آنها کمک می کند کارهای بیشتری را با کمترین هزینه انجام دهند. ارائه‌های متنوعی مانند خدمات آموزشی و مراقبتی بنیاد HPE می‌تواند به شما کمک کند زمان صرف شده برای کارهای عملیاتی را کاهش دهید و در عین حال قابلیت اطمینان فناوری اطلاعات را بهبود ببخشید – به شما امکان می‌دهد روی اهداف تجاری خود تمرکز کنید.

آرایه های HPE MSA 2050

آرایه‌های ذخیره‌سازی HPE MSA 2050 ویژگی‌های پیشرفته ذخیره‌سازی داده را با قیمت پایه ارائه می‌کنند. این یک فضای ذخیره سازی کاملاً ساده و مقرون به صرفه است که به شما کمک می کند با کمترین هزینه بیشترین عملکرد را داشته باشید. در واقع، این پلتفرم کانال فیبر ذخیره سازی پیشرو در صنعت در هشت سال گذشته بوده است و نزدیک به 500000 سیستم در سراسر جهان فروخته شده است. به علاوه، ابزار بررسی سلامت MSA موتور تجزیه و تحلیل را برای جلوگیری از خرابی ها قبل از وقوع فراهم می کند.