HP StorageWorks MSL8096 Tape Library را بیشتر بشناسید

0
1089

HP StorageWorks MSL8096 Tape Library

HP StorageWorks MSL8096 Tape Library دامنه­ ی وسیعی از نیازهای مرتبط با ذخیره­ سازی داده ­ها، از جمله بکاپ مقرون به صرفه، آرشیو اطلاعات و بازگشت از محیط های کریتیکال را برای ادارات مبتنی از راه دور  (REMOTE)برطرف می­کند.

MSL8096 تا 153.6 ترابایت از اطلاعات فشرده شده (نسبت 2 به 1) را در یک مدل 8U با Ultrium Tape Drive های LTO4 یا LTO3 (بسته به انتخاب شما) را ارائه می­دهد. همچنین این library  دارای محدوده ­ی وسیعی از اینترفیس ها شامل Fibre Channel، SCSI، و SAS است.

در این دستگاه دو منبع تغذیه مورد استفاده قرار گرفته است که دومین پاور می­تواند برای افزایش زمان کار سیستم استفاده شود (به عنوان REDUNDANCY).

MSL8096 به شما این امکان را می­دهد که مدیای خود را با یک بارکدخوان و 8 مگزین دارای 12 اسلات، به سادگی، در درون یا بیرون از library مدیریت کنید. یک بخش از کنترل پنل روی دستگاه، تا 15 اسلات مگزین قابل تنظیم، اجازه­ ی تعامل ساده­ ی اپراتور با library را می­دهد. با مدیریت از راه دور مبتنی بر وب HP، MSL8096 به سادگی اجرا و پیکربندی می­شود، و از درون خانه یا در سراسر جهان مدیریت می­شود.

بررسی اجمالی:

ویژگی­های کلیدی

  • تراکم ذخیره­ ی استثنایی تا 153.6 ترابایت از اطلاعات فشرده ­شده (2:1) در 8 یونیت.
  • مدیریت از راه دور مبتنی بر وب و منحصر­به ­فرد HP با کاربری ساده
  • بارکدخوان یکپارچه.
  • آپدیت tape drive بدون نیاز به ابزار.
  • تأمین نیروی زائد قابل ارتقا برای مشتری.
  • چندین اینترفیس موجود (SCSI، SAS، یا FC).
  • مگزین های قابل حذف که تا 15 اسلات قابل پیکربندی توسط کاربر را دارند.
  • رمزنگاری سخت­ افزاری AES 256 بیتی فشرده با قابلیت فعال­سازی ساده
  • OS گسترده و تست سازگاری نرم ­افزار
  • قابل اطمینان

مزایای استفاده مشتری

بدون استفاده از فضای با ارزش رک، حجم زیادی از ذخیره داده ها را فراهم می کند.

مدیریت، پیکربندی و استفاده از این لایبرری از سراسر سازمان یا در سراسر جهان با محوریت وب.

رابط مدیریت از راه دور.

به راحتی مدیای خود را با بارکد خوان استاندارد و مگزین های قابل جابجایی 12 اسلات را مدیریت کنید.

از طیف گسترده ای از درایوهای HP LTO Ultrium Tape شامل LTO-4 Ultrium 1840 ، LTO-4 Ultrium 1760 یا LTO-3 Ultrium 960 را انتخاب کنید. از آنجا که محفاظت از داده های شما نیاز به تغییر یا افزایش دارد، می توانید با ارتقاء درایوها، ظرفیت و یا عملکرد را به راحتی افزایش دهید.

با افزودن گزینه منبع تغذیه اضافی، کاربر می تواند مطمئن و به روز بودن سیستم را به دست آورد و حفظ کند.

قابل اطمینان بودن سیستم.

اینترفیس هایSCSI ، SAS و FC گزینه هایی برای نصب تیپ لایبرری در هر محیطی را ارائه می دهند.

برای واردات و خروج اختصاصی کارتریج ها، هر لایبرری شامل 15 اسلات قابل تنظیم برای کاربر است. این لایبرری همچنین شامل مگزین های قابل جابجایی برای بارگذاری عمده ی اطلاعات است. همچنین می توان از این مگزین ها برای ذخیره مناسب اطلاعات به شکل آف سایت استفاده کرد.

بالاترین سطح امنیت رمزنگاری و فشرده سازی را برای حفظ حریم خصوصی داده های پشتیبان گیری فراهم می کند.

آرامش خاطر از دانستن اینکه MSL8096 تهیه پشتیبان قابل اعتماد و به طور خودکار نوارها را با رتبه رباتیک 2 میلیون میانگین تعویض بین خرابی (MTBF) تغییر می دهد.

مدیریت سیستم:

تیپ لایبرری MSL8096 امکان کنترل از راه دور مبتنی بر وب را فراهم می آورد. این دستگاه قابل کنترل و مدیریت از سراسر سازمان یا در سراسر جهان است. قابلیت های موجود در مدیریت شامل موارد زیر می باشد:

اطلاعات در مورد درایو و سیستم

عملیات پیکربندی سیستم و گزارش دهی مناسب

خطای سیستم

نرم افزار لایبرری و درایو را اپدیت کنید

تست های تشخیصی و اطلاعات

حرکت کارتریج برای اهداف تعمیر و نگهداری و مدیریت

ساپورت کیلینینگ کارتریج ها

امنیت و کنترل دسترسی

پشتیبانی SNMP برای ارتباطات  IP

پارتیشن بندی و مدیریت رمزگذاری

نصب آسان

کتابخانه نوار MSL8096 به عنوان یک واحد آماده نصب در رک ارسال می شود. سخت افزار رک با لایبرری امکان نصب در انواع رک ها HP را دارد که شامل سری 10000، سری 9000، 5000series یا System / E می باشد.

پارتیشن بندی

MSL8096 اکنون شامل امکان پیکربندی به عنوان یک لایبرری جدا شده است. MSL8096 ممکن است با یک پارتیشن درایو پیکربندی شود، اگر چهار درایو نصب شود، دارای چهار پارتیشن است. پارتیشن بندی اجازه می دهد تا هر لایبرری جدا شده به عنوان یک لایبرری مستقل، جدا از سایر بخش های موجود در این لایبرری، به کاربر خدمات ارایه دهد.

قابلیت اطمینان پذیری

شما از طریق روباتیک دستگاه میتوانید تا 2 میلیون بار عمل رید و رایت را برای دستگاه MSL8096 انجام دهید. برای بهبود قابلیت اطمینان پذیری و ماندگاری، همه دستگاه های HP Ultrium از ویژگی های همسان سازی نرخ داده (DRM) استفاده می کنند. این عمل اجازه می دهد تا تیپ درایو به طور پویا و مداوم سرعت خود را تنظیم نموده  تا با سرعت میزبان یا شبکه مطابقت داشته باشد. این باعث افزایش کارایی، کاهش ساییدگی مکانیکی در تیپ درایو و افزایش طول عمر نوار می شود.

حریم خصوصی داده ها

برای افزایش چشمگیر حفظ حریم خصوصی داده ها، تیپ لایبرری HP StorageWorks MSL8096 اکنون با تیپ درایو های رمزگذاری سخت افزاری LTO-4 Ultrium برای تهیه نسخه ی پشتیبان های مطمئن با عملکرد بالا که مشخصات کنسرسیوم مربوط به LTO-4 را در اختیار شما قرار می دهد، موجود است.

 نرم افزار محافظت از داده های HP می تواند رمزگذاری درایو را فعال کرده و قابلیت های اصلی مدیریت دستگاه تیپ را فراهم نماید. اطلاعات ISR اضافی برای رمزگذاری سخت افزار پشتیبانی شده در وب سایت HP موجود است. رمزگذاری داده ها در رسانه های LTO-4 با یا بدون فشرده سازی، و بدون سرعت و یا ظرفیت های مختلف رخ می دهد. می توانید نوارهای LTO-2 و LTO-3 را بخواند و روی نوارهای LTO-3 بنویسید، اما رمزگذاری سخت افزاری در این نسل ها پشتیبانی نمی شود.