Spectra’s BlackPearl Family

0
329

Black Pearl NAS

Black pearl NAS یا به فارسی ذخیره سازی تحت شبکه مروارید سیاه که از محصولات شرکت اسپکترا است یک پلتفرم پیشرفته برای اطلاعات با حجم های متوسط است که امکاناتی نظیر: محافظت خودکار از اطلاعات و ذخیره سازی ثانویه برای اطلاعاتی که نیاز به پشتیبان گیری مداوم ندارند ارائه می دهد. این تنها دستگاهی است که برای پشتیبان گیری ارائه شده است که قابلیت ارتقا به سیستم ذخیره سازی و محاسبه اطلاعات در یک دستگاه یا به اصلاح black pearl converged storage system را داراست و تامین کننده ذخیره سازی تحت شبکه و ذخیره سازی اطلاعات شی گرا در یک دستگاه است.

این دستگاه با اکثر نرم افزار های ذخیره سازی از جمله : veritas net backup, veeam, IBM spectrum protect  و … همخوانی دارد و قابلیت پشتیبانی از چندین درایو از جمله درایو های 4 ترابایت 8 ترا بایت و 12 ترا بایت و 16 ترا بایت پیشرفته را داراست و همچنین از درایو های سخت SSD نیز پشتیبانی میکند و قابلیت ارتقا از 44 ترا بایت تا 15.97 پتا بایت در ذخیره سازی را دارد به زبان ساده میتوان گفت دستگاه های Black Pearl NAS شرکت اسپکترا مناسب برای هر سازمانی اعم از بزرگ و کوچک است.

این دستگاه برای افزایش سطح امنیت اطلاعات با استفاده از چندین سطح متفاوت برای امنیت داده ها, درایو های یدکی جهانی و درایو بازسازی اطلاعات هوشمند قابل اطمینان ترین دستگاه برای ذخیره سازی اطلاعات شماست.

Spectra’s BlackPearl Family

با استفاده از Spectra’s BlackPearl Family براحتی میتوانید اطلاعات خود را ذخیره کنید و مطمئن باشید که این شیوه ی دخیره سازی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است.

همراه با پیشرفت تکنولوژی در دنیا و انبوه شدن اطلاعات, سازمان ها با چالش های بزرگی مواجه شده اند.

سیستم ذخیره سازی  Spectra blackpearl

حل مسئله رویکردهای پرهزینه و پیچیده در زمینه حفظ دیجیتال با ترکیب سیستم ذخیره سازی NAS و رابط های مبتنی بر S3 با چندین هدف ذخیره سازی طراحی شده است.

با یکپارچه سازی رابطSpectra S3 ، شما می توانید با کاهش هزینه های بیشتر داده های خود را انتقال دهید.

ارائه كنترل كامل اطلاعات سازمانها از طريق نسخه هاي محلي، كپي هاي تكرار شده خارج از سايت و ذخيره کردن اطلاعات بر رویcloud  سبب هرچه بیشتر شدن ایمنی اطلاعات می شود.

از سری مقرون به صرفه BlackPearl V که می تواند داده ها را با 300 مگابیت در ثانیه به سری P BlackPearl انتقال دهد که برای سازمان ها انتخاب مناسب و مقرون به صرفه ای است.

BlackPearl

داده ها را می توان به سیستم ذخیره سازی همگرا BlackPearl منتقل کرد، و تمام پشتیبانی از اهداف ذخیره سازی، از طریق چهار مسیر زیر امکان پذیر می شود:

  • عملکرد ذخیره ی داده ها به صورت دستی
  • عملکرد به صورت نیمه خودکار
  • عملکرد به صورت خودکار
  • ادغام های هدفمند داده

 هر سازمانی این توانایی را دارد که برای مدیریت و چالش های موجود برای ذخیره سازی داده ها از چهار شیوه یا همه ی شیوهایی که در بالا توضیح داده شد برای مدیریت داده های خود  استفاده کند. توانایی ذخیره سازی داده ها به طور یکپارچه فقط از یک بکاپ اولیه و حذف واسط هایی مثل دیسک ها و Cloud را میتوان در یک سیستم واحد انجام داد.

مدیریت پیشرفته BlackPearl

BlackPearl  از خط مشی های مدیریت داخلی برای دستگاههای ذخیره سازی مختلف استفاده می کند و این سیستم را قادر می سازد چندین ذخیره سازی را باهم انجام داده و آنها را باهم ترکیب کند.

دستگاههایی مانند tape libraries، tape partitions و سیستم های ذخیره سازی بر روی دیسک و Cloud این امکان را به BlackPearl می دهد تا آن را کنترل کند. همچنین نحوه نوشتن داده ها ویژگی اصلی مدیریت پیشرفته خط مشی های ذخیره داده است.

BlackPearl  می تواند چندین نسخه از داده ها را بر رویTape ، دیسک، Cloud ایجاد کند و یا می تواند در دستگاه های مشابه خود تکرار شود.

سیستم عامل و سیستم مدیریت ذخیره سازی، ضمن حافظت از داده های سازمان و دستگاه های ذخیره سازی با مدیریت پیشرفته، امکان کپی برداری اضافی از پرونده را در نوار می دهد.

همانندسازی از راه دور و ذخیره سازی بر Cloud

همانندسازی امکان ذخیره سازی خارج از سایت را فراهم می کند.

محل ذخیره اولیه و تکرار کپی های متعدد در چندین مکانBlackPearls ، از چندین نسخه محافظت می کند، ضمن ایجاد آرامش خاطر که داده ها در صورت لزوم در دسترس خواهند بود.

 BlackPearl این قابلیت را دارد که داده ها را در چند بخش عمومی کپی کند و همچنین می توانید با استفاده ازCloud  از اقتصادی ترین روش استفاده کنید و از هزینه های اضافی جلوگیری کنید.