خرید HP MSA 2050

0
240

 

بررسی و نگاهی اجمالی بر روی: HPE MSA 2050 Storage

با خرید ذخیره ساز HPE MSA 2050 دستگاهی پر سرعت و با شتاب نرم افزاری بالا و به لحاظ هزینه، مقرون به صرفه را ارائه می دهید. شرکت کوشا فناوران مبتکر با فروش ذخیره ساز HPE MSA 2050 را برای کسب و کارهای کوچک و از راه دور بسیار کاربردی و ایده ال معرفی می کند. گرچه قیمت پایین این دستگاه ممکن است گمراه کننده باشد اما این ذخیره ساز قابلیت های پیشرفته ای را بر خلاف کلاس قیمت پایینش، ارائه می دهد.

استوریج اچ پی 2050 MSA با پروتکل Fibre Channel در هشت سال گذشته، یک استوریج پیشرو در این صنعت بوده است و به طور میانگین 500،000 سیستم از آن در سرتاسر جهان به فروش رفته است. در حال حاضر استوریج اچ پی MSA 2050 بیش از 2 برابر کارایی را نسبت به رده قبلی خود ارائه می دهد و با قیمتی نزدیک به قیمت نسل قبلی در بازار عرضه می شود. یکی دیگر از قابلیت های چشم گیر این محصول پشتیبانی از حداقل 200،000 IOPS می باشد. بنابراین استـوریج های Flash-Ready، علاوه بر مقرون به صرفه بودن و سادگی این امکان را در اختیار سازمان قرار می دهند تا بیشترین کارایی را در برابر کمترین هزینه دریافت کنند.

برخی دیگر از ویژگی ها و مزایای خرید ذخیره ساز HPE MSA 2050:

این سری از استوریج های HP، بیشترین کارایی را با پایین‌ترین قیمت ارائه می‌کند.
تکنولوژی جدید، تصویر لحظه ای مجازی سازی باعث حفاظت از داده های شما شده و امکان بازیابی فوری را برای شما فراهم می آورد.
قابلیت ارتقای داده ها در جای خود، محافظت از هارد درایوها و جلوگیری از کوچ و از بین رفتن داده ها.
شروعی ابتدایی و کوچک و در مقیاسی از ترکیب درایوهایی که نیاز دارید، نظیر: SSD ها و SAS درایو.
کنترلرهای ذخیره سازی HPE MSA 2050 / 2052 مشابه یکدیگر هستند، و تنها تفاوت در bundling گزینه های ذخیره سازی می باشد و بهینه‌تر شده‌اند.
شما می‌توانید با آپگرید داده‌های خود به صورت Data-in-place مهاجرت داده را حذف کنید.
تمام مدل ها دارای درایوهای متنوعی هستند: درایوهای SSD با عملکرد بالا، enterprise-class SAS، درایوهای SAS Midline.
در ذخیره ساز HPE MSA2050 در مدل LFF حداکثر از 12 عدد هارد دیسک و در مدل SFF حداکثر از 24 عدد هارد دیسک پشتیبانی می کند.
خرید ذخیره سازی HPE MSA 2050 راه حل ایده آل برای مشتریانی است که اوراکل را اداره می کنند، و همچنین مایکروسافت، محیط SAP و مشتریانی که فن آوری سرور مجازی مانند VMware و Hyper-V را در اختیار دارند.
HPE MSA 2050 قابلیت های سازمانی را ارائه می دهد که کارایی محیط های مجازی را افزایش می دهد، مدیریت را ساده و هزینه ها را کاهش می دهد و اطمینان حاصل می کند که اطلاعات کسب و کار بسیار مهم را در خود، به خوبی ذخیره کند.