CATCH THE LTO STARS AT NAB 2022

0
128

CATCH THE LTO STARS AT NAB 2022

Finally, the LTO Program is back on the road!

اولین ایستگاه کنفرانس انجمن ملی پخش کنندگان (NAB) در لاس وگاس، نوادا ایالات متحده آمریکا است. کارشناسان LTO ستاره های LTO خود را از جمله فناوری LTO-9 از 24 تا 27 آوریل در غرفه N4113 North Hall ارائه خواهند کرد.

 

LTO IS BACK ON THE ROAD

در NAB، تهیه‌کنندگان فیلم، مدیران ذخیره‌سازی پس از تولید و کارآفرینان ویدیویی به دنبال ابزارهای مؤثری برای کمک به مدیریت و محافظت از محتوای رسانه‌ای غنی و ارزشمند خود و نحوه انجام آن از نظر اقتصادی خواهند بود.

با ظهور 3D، IMAX، 4K، 8K، و موارد دیگر، اشیاء محتوا حجیم شده اند و حجم آن به طور قابل ملاحظه ای بیشتر شده است. این فروشگاه‌های محتوای عظیم باید برای اهداف پولی و تولیدی و همچنین محافظت در برابر تهدیدات سایبری، سرقت و خرابکاری در دسترس می باشند. همانطور که در white paper صنعت رسانه و سرگرمی مشخص شده است، “ذخیره دیجیتال ایمن و کارآمد محتوای رسانه ای، یک نیاز و عمل مهم صنعت است.”

SAFE و SECURE

فناوری LTO یک منبع ذخیره سازی ایمن و کارآمد است. نشان داده شده است که تا 86٪ ارزان تر از دیسک یا Cloud است و می تواند محافظ نهایی در برابر حملات سایبری و بدافزار باشد.

 

همانطور که در مقاله حفاظت از داده های سایبری توضیح داده شد، “فناوریTape  LTO ذاتا آفلاین است. یعنی وقتی یک کارتریج داده از Tape Drive جدا می‌شود، یک «AirGap» بین داده‌ها و سیستم وجود دارد که به جلوگیری از دسترسی ناخواسته و خرابکاری سایبری کمک می‌کند. علاوه بر این، TapeCartridge‌ها را می‌توان به راحتی به یک مکان خارج از منطقه، حمل کرد تا از داده‌ها در برابر یک فاجعه اصلی یا فاجعه منطقه‌ای محافظت کند. سپس داده های محافظت شده خارج از سایت می توانند برای بازیابی عملیات سیستم استفاده شوند.”

SIMPLE AND EASY TO USE

سهولت در استفاده

هنگامی که از غرفه برنامه LTO در NAB بازدید می کنید، این فرصت را خواهید داشت که فناوریTape  LTO-9 را در عمل ببینید و این فرصت را خواهید داشت که از کارشناسان LTO بپرسید که چگونه LTO-9 می تواند به شما کمک کند محتوای رسانه ای غنی خود را با کمک فایل نوار خطی سیستم (LTFS) LTFS ذخیره کنید.

بازی را در صنعت رسانه و سرگرمی تغییر داده است. مشاهده و دسترسی به فایل های نواری را آسان تر از همیشه می کند.

 

برای یک نمای نزدیک آماده هستید؟

READY FOR A CLOSEUP?

Silverback Films یک شرکت تولیدی است که در تولید فیلم های حیات وحش با کیفیت بالا برای تلویزیون و سینما تخصص دارد. تولیدات آنها شامل پنگوئن های Disneynature است. Silverback Films تعدادی نیاز ذخیره سازی حیاتی داشت که نیاز به راه حل داشت. همانطور که در یک مطالعه موردی ذکر شد آنها می خواستند:

 

یک فرمت ذخیره سازی استاندارد صنعتی برای ارائه محتوا به مشتریان

هزینه های ذخیره سازی کمتر – برای نگهداری آرشیو ویدیویی بزرگ در فضای ذخیره سازی آنلاین مقرون به صرفه نیست

فرآیند آسان برای بازیابی محتوای دیجیتال از ویدیو به آرشیو

روش ایمن برای محافظت از دارایی های ویدیویی ارزشمند در برابر فاجعه و خرابکاری

Silverback Films دو Library اتوماسیون Tape LTO را با یک سیستم فعال LTFS که قادر به ذخیره سازی چند پتابایتی بود نصب کرد. این سیستم امکان ویرایش فایل پروکسی را فراهم می کند که مطابق با فیلم خام روی LTO Tapeهای فرمت شده با LTFS است که فرمت استاندارد صنعتی را برای تحویل محتوا به مشتریان ارائه می دهد. نسخه دوم Tapeها به صورت آفلاین از محتوا در برابر حملات هکرها و بدافزارها محافظت می کند.