BROADCASTERS LOVE LTO TECHNOLOGY

0
98

BROADCASTERS LOVE LTO TECHNOLOGY – SEE IT AT IBC AMSTERDAM

COME TO LTO BOOTH 7.B04 AND BE AMAZED!

به غرفه LTO 7.B04. بیایید و شگفت زده شوید!

تیم LTO درایوهای LTO-9 tape drive و رسانه های دارای سیستم فایل نوار خطی (Linear Tape File System) (LTFS) را از 9 تا 12 سپتامبر در غرفه 7.B04 به نمایش می گذارد. می‌توانید با آخرین نسل فناوری LTO که ظرفیت کارتریج فشرده تا 45 ترابایت (18 ترابایت بومی) و سرعت انتقال داده تا 1000 مگابایت در ثانیه (400 مگابایت بر ثانیه) را دارد، تجربه‌ای از نزدیک داشته باشید.

چرا LTO-9 چنین پیشرفت مهمی برای پخش کنندگان و تولیدکنندگان محتوا است؟ خوب، با انتقال به وضوح تصویر 4K و حتی 8K، نیازهای ذخیره سازی به سرعت در حال افزایش است. به عنوان مثال، یک ساعت ویدیوی 8K RedCode Raw 75 می تواند معادل بیش از 7 ترابایت فضای ذخیره سازی داشته باشد. اگر چندین دوربین دارید که روزها عکس می‌گیرد، محتوا می‌تواند به سرعت به مقادیر تقریباً ابرقهرمانی برسد! ظرفیت بزرگ فناوری LTO-9 به تیم‌های تولید فیلم، تلویزیون و ویدیوی تجاری کمک می‌کند تا به کارایی ذخیره‌سازی و غلبه بر چالش‌های اقتصادی دست یابند. در همین حال، این واقعیت که داده های LTO tape را می توان با استفاده از رمزگذاری بومی AES-256 رمزگذاری کرد و سپس در پشت یک «air gap» قطع شده نگه داشت، تضمین می کند که دارایی معنوی ارزشمند شما در هر مرحله از گردش کار محافظت می شود.

و اکنون، LTO Roadmap که به تازگی گسترش یافته است، جزئیات تمام عاقبت های موفق ترین فرنچایز در تاریخ ذخیره سازی LTO  را ارائه می دهد، با ظرفیت هایی که قرار است با هر نسل آینده دو برابر شود. این موضوع تضمین می‌کند که LTO برای سال‌های آینده آماده رسیدگی به سخت‌ترین و پیچیده‌ترین حجم‌های کاری ویدیویی است. جزئیات LTO Roadmap را در غرفه LTO 7.B04 ببینید.

چه چیز دیگری را در IBC با برنامه LTO تجربه خواهید کرد؟ LTFS با استفاده از ویژگی پارتیشن بندی فناوری LTO برای تقسیم LTO-9 tape به دو بخش مجزا، استفاده از tape را آسان تر از همیشه می کند. یک پارتیشن محتوا را نگه می دارد در حالی که پارتیشن دیگر نمایه محتویات را نگه می دارد و به سیستم اجازه می دهد تا آنچه را که روی tape وجود دارد مستقل از هر نرم افزار ISV خود توصیف کند. در واقع، این کارتریج LTO-9 را به اندازه یک کارت USB مستقل و انعطاف‌پذیر می‌سازد، البته یکی با ظرفیت 45 ترابایت، که مدیریت آرشیو و دسترسی به محتوا را بهبود می‌بخشد.

 

 

POST PRODUCTION FIRM IMPROVES WORKFLOW AND $AVES WITH LTO AND LTFS

شرکت POST PRODUCTION ، گردش کار و $AVES را با LTO و LTFS بهبود می بخشد

یکی از نمونه های واقعی از قابلیت های LTFS، The Bridge است که در قلب بالیوود، بمبئی، هند واقع شده است. The Bridge یک مرکز پس از تولید است که متخصص در روزنامه های روزانه، آرشیو داده ها، conform service ها، color grading، و طراحی و مدیریت گردش کار پس از تولید است. همانطور که در این مطالعه موردی بیان شد، « The Bridgeبه یک راه‌حل گردش کار سریع و ساده نیاز داشت که بتواند به سرعت رسانه‌های دوربین با وضوح بالا را در میدان بارگیری کند. همانطور کهThe Bridge محتوای اصلی دوربین خام را به مشتریان تولید فیلم خود ارائه می دهد، آنها به راه حلی نیاز داشتند که به راحتی در آزمایشگاه On-Set آنها ادغام شود. Bridge، LTO tape را با LTFS پیاده سازی کرد که به آنها کمک می کند خطوط لوله 4K+ را برای مشتریان خود ساده کنند.

آنها می توانند بایگانی اصلی دوربین دیجیتال قابل اعتماد، گردش کار تاییدیه ها و automated conform ها را مستقیماً ازLTO tape ارائه دهند. همانطور که قبلا ذکر شد، مزایای قابل توجه است:

 

صرفه جویی در هزینه های ذخیره سازی ترکیبی 50٪ – 70٪.

هزینه های نیروی کار را برای manual conform حذف می کند.

داده‌های ایمن فیلم‌برداری مجدد را کاهش می‌دهد و بودجه فیلم‌های طولانی را کنترل می‌کند.

به راحتی قابل دسترسی است – محتوای 100٪ open باعث افزایش درآمد در آینده از رسانه می شود.

High-speed offload از camera data، برنامه های پروژه را در مسیر خود نگه می دارد.

به طور مستقیم LTO tape با فرآیند کاملاً خودکار مطابقت دارد که اکنون فقط ساعت ها طول می کشد – جایگزین فرآیند slow manual شود.

 

WHAT’S IN THE LTO FUTURE?

آینده LTO

در IBC Amsterdam، نه تنها می‌توانید فناوری LTO-9 را با LTFS در عمل ببینید و با کارشناسان LTO صحبت کنید، بلکه اولین نفری خواهید بود که Roadmap فناوری LTO را که به تازگی گسترش یافته است را از نزدیک ببینید. و می توانید شاهکارهای موسیقی فیلم مورد علاقه خود را بشنوید که توسط مجری برنده جایزه Elesky اجرا می شود! آینده LTO روشن است، بنابراین به غرفه LTO 7.B04 مراجعه کنید!