arcserve را بیشتر بشناسید

0
288

Arcserve

بیشترین ارائه دهنده جهانی راه حل های محافظت از داده ها و راه حل های کشف مجدد جهانی

نوآوری ارائه شده در DECADES

Arcserve که در سال 1983 تأسیس شده است، چگونگی حفاظت شرکتها از داده های خود را تعریف کرده است و ده ها سال نوآوری و ساعت های بیشماری از تکرار را به راه حل هایی برای بازگرداندن فعالیت های بی نقص خود اختصاص داده است.

به بیزینس ها کمک میکند محافظت کند از آنچا که باارزش هست

ریشه های Arcserve در نوآوری بسیار عمیق است و به مراتب فراتر از حد معمول برای محافظت از زمان، پول و بهره وری کاربران با از بین بردن هزینه و پیچیدگی فناوری اطلاعات مدرن است.

تجارت ARCSERVE در حال محافظت از داده های شما است

تجارت شما به شریکی نیاز دارد که هرگز اجازه محافظت از آن را ندهد، چرا که اولین مورد تجاری Arcserve همیشه از شما محافظت می کند.

Downtime را کاهش داده و جلوگیری کردن از از دست دادن اطلاعات از طریق کلیه پلتفرم های ایتی

عملیات تجاری را با فناوری های آزمایش شده از نبرد که دسترسی به داده های مهم، سیستم ها و برنامه های کاربردی را با پشتیبانی از هر خط مشی، RTO ، RPO و (SLA) باز می گرداند، حفظ کنید.

کاهش هزینه های حفاظت از داده ها تا 50٪

مدل کاربردی و محافظت از داده های Arcserve با استفاده از تلاش های مداوم در کسب و کار در کل سازمان شما، TCO را کاهش می دهد. ضمن تکمیل هزینه در هر SLA، وصله رو به رشد محصولات پیچیده را از بین ببرید.

افزایش شفافیت سهامداران

فناوری اطلاعات مدرن همه چیز در مورد ارائه خدمات است، به همین دلیل Arcserve شما را با قابلیت های Assured Recovery to آشنا می کند تا بتواند به راحتی SLA ها را بازیابی و تحویل دهد. و همچنین به شکلی ساخته شده که کاملاً خودکار آزمایش بازیابی فاجعه را به راحتی و بدون خرابی کسب و کار یا تأثیر آن بر سیستم های تولیدی مستقر می کند.

محافظت از حمله های CYBER و RANSOMWARE

تأثیر حملات مخرب را با اسکن مداوم آسیب پذیری شخص ثالث، رمزگذاری SSL و سایر کنترل های فنی ریشه کن کنید. به موقع برگردید به نقاط ریکاوری متعدد و بازیابی عاری از خطا – بدون نیاز به باج گرفتن.

مدیریت و محافظت از کارهای CLOUD

فن آوری های قدرتمند و بومی cloud از دگرگونی فناوری اطلاعات با محافظت از داده و متقابلcloud  محافظت می کنند که به شما امکان می دهد تقاضا را بالا و پایین کنید. cloud خصوصی یا عمومی، داده ها و سیستم های شما را ایمن می کند و همیشه در دسترس هستند.

مدیریت خطرات قانونی

نگرانی های مربوط به ایمنی داده ها با فن آوری مبتنی بر انطباق را که به طور خاص برای پرداختن به GDPR طراحی شده است، از جمله سایر مقررات، و مراکز داده cloud واقع در برخی از غیر قابل نفوذترین امکانات در جهان کاهش دهید.

کاهش 50٪ از انعطاف پذیری IT

با یک راه حل واحد و محافظت ناهمگن، اعم از نرم افزار، لوازم یا ابرهای عمومی و خصوصی از UNIX و x86 گرفته تا cloudهای خصوصی و عمومی، از کل داده های اکووسفر خود محافظت کنید.

با CLOUD ادامه کسب و کار ARCSERVE ملاقات کنید

تنها راه حل برای برآورده کردنRTO ، RPO و SLA های شما بدون پیچیدگی ابزارهای مختلف، فروشندگان و رابط ها:

Cloud به سرعت در حال تغییر روش تهیه نسخه پشتیبان از داده های تجاری است، اما بیشتر آنها همچنان از سیستم عامل های غیر x86 مانندUNIX ، HP / UX و AIX برای پشتیبانی از برنامه های قدیمی استفاده می کنند.

Arcserve با ترکیب پشتیبان قدرتمند، بازیابی فاجعه، قابلیت دسترسی بالا، و تکنولوژی‌های بایگانی پست الکترونیکی را برای یک راه‌حل کامل که زمان‌های استراحت و از دست رفتن داده‌ها در هر مکانی را دارد، از کاربردها و سیستم‌های شما، در محل شما و در cloudها حذف می‌کند.

 از تک تک بایت ها محافظت کنید

با استفاده از رابط مدیریت مبتنی برcloud، شما یک راه حل برای محافظت کامل از تمام اکوسیستم IT خود دریافت می کنید:

با تنها راه حل یکپارچه بومی cloud، مبتنی بر cloud و cloud  آماده از خرابی جلوگیری کنید.

SLA ها را بازیابی کنید و RTO و RPO را از ثانیه تا ساعت پشتیبانی کنید.

بازیابی خودکار را با گزارش گرانول به طور خودکار تست و اعتبار کنید.

بلافاصله دسترسی به سیستم ها و برنامه های مهم را بازیابی کنید.

با خیال راحت حجم زیادی از داده ها را به cloud و بدون تخلیه پهنای باند منتقل کنید.

بدون افزودن ابزارها یا رابطهای مدیریتی، به راحتی مقیاس و پرداخت خود را رشد می دهید.

چرا به هر کسی اعتماد می کنید؟

تیم های Arcserve از باتجربه ترین ها در صنعت حفاظت از داده ها هستند، که به ساده تر کردن زندگی تیم های IT و ارائه کامل ترین فن آوری ها با تجربه کاربری در سطح مصرف کننده اختصاص داده شده است.

در دسترس بودن:

Arcserve با دفتر مرکزی در سراسر جهان در مینیاپولیس مستقر است.