دستگاه های NAS Black Pearl را بیشتر بشناسید

0
297

دیسک ذخیره سازی شی گرا  spectra blackpearl

دیسک های ذخیره سازی شی گرا blackpearl با نفوذ به ذخیره ساز هیبریدی black pearl و درایو های پر تراکم و تشکیل دادن دیسک های ذخیره سازی شی گرا باعث افزایش طول عمر عملکرد بهتر و کاهش هزینه ها در دیسک های nearline می شود.

مدیریت چرخه عمر درایو با استفاده از تکنولوژی مدیریت برق اسپکترا باعث افزایش طول عمر درایو ها می شود و در عین حال دسترسی سریع برای ذخیره سازی اطلاعات را می دهد. نرم افزار منحصر به فرد اجرایی اسپکترا باعث ایجاد نسل جدیدی در برای دیسک های ذخیره سازی طولانی مدت شده است. دستگاه blackpearl  با ایجاد فضای ابری و با رابط کاربری ساده باعث دسترسی راحت تر و بیشتر برای ذخیره سازی شده است. با دستگاه های blackpearl به راحتی و با دسترسی بالا اقدام به مدیریت اطلاعات خود کنید در حالی که برنامه ریزی میکنید برای ذخیره سازی اطلاعات آینده. دستگاه های blackpearl NAS به دلیل چندگانه بودن عملکرد آن ها توانایی بازدهی بالا در محیط های کاری بیشماری را به کاربر میدهد که این باعث مناسب بودن این دستگاه برای انواع کارکرد ها در انواع مختلف سازمان ها می باشد.

دستگاه های blackpearl NAS قابل تامین ترین دستگاه NAS پیشرفته موجود در بازار است که ساختار قابل بسط این دستگاه به کاربر این اجازه را میدهد به صورت یکپارچه و بدون نیاز به افزایش دستگاه اقدام به افزایش فضای ذخیره سازی دستگاه کنند.

دستگاه های blackpearl NAS ترکیب کاملی از ذخیره سازی اطلاعات و گزینه های کاربردی به طور همزمان است به این شکل که این دستگاه قابلیت تبدیل به سیستم ذخیره سازی کامل را دارد که از سیستم NFI اسپکترا برای انتقال اطلاعات به نوار های ذخیره سازی فضای ابری و یا ذخیره ساز های دیگر میتوان استفاده کرد.

با سه سطح متفاوت محافظ برای اطلاعات موجود در دستگاه، قطعات یدکی قابل تامین در سرتاسر دنیا، منبع برق اضافی و بازسازی هوشمند درایو دستگاه blackpearl NAS یک دستگاه کاملا قابل اطمینان برای بخش ذخیره سازی سازمان شماست. همچنین این دستگاه میتواند یک کپی از اطلاعات خود با استفاده از سیستم تکثیر غیر همزمان خود بر روی دستگاه blackpearl NAS دیگری بوجود بیاورد.

دستگاه blackpearl NAS با استفاده از یک رابط کاربری گرافیکی ساده به کاربر امکان راه اندازی سریع این دستگاه و مدیریت آسان آن را میدهد. برای محیط های کاری که نیازمند بازبینی پی در پی است سیستم پشتیبانی اتوماتیک این دستگاه با ارسال پیام و تهیه گزارش پشتیبانی اتوماتیک برای استفاده کاربر یک دستگاه کاملا مناسب است.