خرید سرور HPE ProLiant ML110 Gen9

0
400

سرور HPE ProLiant ML110 Gen9 یک سرور تک سوکتی است که عملکرد بهتری نسبت به مدل های دیگر تک سوکت دارد. خرید ML110 Gen9 برای تامین نیازهای سازمان های کوچک و متوسط طراحی شده است و قیمت ML110 Gen9 بسیار مقرون به صرفه می باشد. فروش این دستگاه با سری پردازنده های Intel Xeon E5-2600 v3 تا هشت هسته، سری پردازنده های Intel Xeon E5-2600 v4 تا 14 هسته و سری پردازنده های E5-1600 v3 توسط این سرور قابل پشتیبانی هستند. بطور کلی سوکت پردازنده طوری طراحی شده تا بتواند چهار کانال ارتباطی با سوکت رم های DDR3 یا DDR4 داشته باشد. منبع تغذیه سیستم 350W ، 550W یا 750W است.

سرور HPE ProLiant ML110 G9 از نوع (ایستاده) بوده و فروش سرور در رده سرورهای پایین رده برای استفاده در دفاتر و کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده است. این سرور قابلیت استفاده در دو حالت Tower (ایستاده) و همچنین Rackmount را دارد. از ویژگی های مهم این سرور می توان به صدای کم اشاره کرد که آنرا برای دفاتر کم سر و صدا مناسب است. خرید این سرور یک Platform مناسب برای استفاده شرکت ها، آموزش مجازی، آزمایشگاه ها، عکاسی پزشکی و امثال آنها است. سرور HPE ProLiant ML110 Gen9 دارای یک پردازنده واحد است که دارای حافظه قوی می باشد. این سرور به گونه ای طراحی شده است که از حافظه و فضای ذخیره سازی قابل توجهی برای بایگانی اطلاعات پشتیبانی میکند.

شرکت کوشا فناوران مبتکر با فروش این سرور به کاربران کمک می کند که ذخیره سازی اطلاعات خود را با پشتیبانی از درایوهای SAS یا SATA HDD یا SSD انجام دهید.

  • 8LFF بدون قابلیت Hot-Plug
  • 8LFF با قابلیت Hot-Plug
  • 16SFF

مزایای دیگر خرید سرور HPE ProLiant ML110 Gen9:

  • این سیستم از HPE Dynamic Smart Array B140i با قابلیت RAID از نسخه LFF 8 بیتی پشتیبانی می کند. شاسی SFF 16 bay به کنترل کننده P840 نیاز دارد. همچنین مجموعه ای از کنترل کننده های اختیاری HPE Smart Array و آداپتورهای HPE Smart Host Bus (HBA) وجود دارد که می توانند از طریق یکی از اسلات های کارت ایستاده PCIe نصب شوند.

Expansion

  • پنج اسلات PCIe بر روی سیستم وجود دارد که از NIC، کنترل کننده های HD RAID و GPU برای پردازش گرافیک پشتیبانی می کند. برای پشتیبانی از نیازهای گرافیکی خود می توانید Nvidia Quadro K2200 یا M2000 را انتخاب کنید.

مدیریت

  • استاندارد HPE’s Integrated Lights Out (iLO) مدیریت را بهبود می بخشد. ILO تعمیر و نگهداری مداوم، هشدار سرور، گزارش دهی و مدیریت از راه دور را فراهم می کند. با فروش این سرور تمام ویژگی های مدیریتی و نظارتی را چه در حالت Local و چه در حالت Remote برای کاربران می توان فراهم کرد.