خرید HPE STOREONCE 3620 24TB SYSTEM (BB954A)

0
492

HPE STOREONCE 3620 با ارائه بکاپ و بازیابی اطلاعات در زمان بروز مشکل در سطح Entry-level مبتنی بر Disk، برای کسب و کارهای کوچک با دسترسی ریموت و Data Centerهای بزرگ، انتخابی مناسب می باشد. با خرید این ذخیره ساز با سایز ۲ یونیت از ۱۶ تا ۳۱٫۵ ترابایت ظرفیت برای استفاده معمول، تا حداکثر ۹۴٫۵ ترابایت با استفاده از Cloud Bank Storage و سرعت حداکثری ۱۴ TB/hr با استفاده از StoreOnce Catalyst قابل استفاده می باشد. StoreOnce Catalyst پروتکلی برای محافظت از اطلاعات است و برای محافظت از اطلاعات Disk-Base بهینه سازی شده است. سیستم های HPE StoreOnce با StoreOnce Catalyst پشتیبان گیری با عملکرد بهینه را ارائه می دهند که می توان میزان داده های پشتیبان را که برای ذخیره سازی نیاز دارید 95٪ کاهش دهید.

با خرید این دستگاه، سرعت مناسب برای ذخیره و بازیابی در محیطهای عملیاتی افزایش یافته که این موضوع به این مفهوم است که مراحل بکاپ گیری نباید به روند کلی سرویس دهی سازمان اختلالی وارد نماید و همچنین مراحل بازگردانی اطلاعات نیز نباید آنقدر کند باشد که قراردادهای SLA را تحت الشعاع قرار دهد.

شرکت ما با فروش این دستگاه به شما کمک می کند تا حفاظت از داده های شما توسط نرم افزار، HPE StoreOnce VSA انجام گیرد که دارای مقیاسی انعطاف پذیرتا 500 ترابایت است که عملکردی بهینه و مناسب برای انواع محیط ها می باشد.

چگونگی عملکرد Cloud Bank Storage 

از مزایای خرید HPE STOREONCE 3620 وجود قابلیت Cloud Bank Storage است که همه سیستم های HPE StoreOnce می توانند حداکثر ظرفیت خود را با Cloud Bank Storage سه برابر کنند. Cloud Bank Storage یک افزونه برای StoreOnce Catalyst است که قیمت پایین ذخیره‌سازی اشیاء را با کارآیی (بازدهی) ذخیره‌سازی تکثیر StoreOnce ترکیب می‌کند، و به ذخیره‌ساز خارجی متصل می‌شود تا ظرفیت Cloud Bank Storage را فراهم کند. استفاده کردن ذخیره‌ساز خارجی علاوه بر ذخیره‌ساز محلی سیستم، می‌تواند ظرفیت مؤثر StoreOnce System را سه برابر کند. از طریق Cloud، انتقال داده و ذخیره‌سازی بهینه شده و Cloud Bank Storage، هزینه انتقال Cloud (Cloud Transfer) و ذخیره‌سازی را به حداقل می‌رساند. فروش و استفاده اصلی استفاده از Cloud، تهیه نسخه پشتیبان از یک Catalyst Store و کپی کردن اطلاعات پشتیبان در Cloud Bank Storage برای نگهداری طولانی مدت اطلاعات با قیمت پایین است. بنابراین برای استفاده از ظرفیت‌های Cloud Bank Storage به ارتقاء حافظه نیاز است و با استفاده از Cloud Bank Storage می توان قابلیت پشتیبان گیری از برنامه های فعلی را با انعطاف پذیری بیشتری برای کاهش هزینه، خطر و پیچیدگی فراهم کرد.

Scalable architecture به شما امکان می دهد ظرفیت موجود را اضافه کنید و متناسب با تمام نیازهای موجود از دفاتر کوچک از راه دور گرفته تا مراکز داده سازمانی با نظارت و کنترل متمرکز را با FederatedManagement بهبود بخشید.

با خرید HPE STOREONCE 3620 می توانید ظرفیت ذخیره سازی از 36 TB تا 1.7 PB (ذخیره سازی محلی) که قابل استفاده برای data center ها می باشد، ارتقا دهید. با Cloud Bank Storage می توانید تا 5.2 PB از کل فضای ذخیره سازی قابل استفاده مدیریت شده را مقیاس بندی کنید. برای data center متوسط، ظرفیت ذخیره سازی HPE StoreOnce 3620 از 16 – 31.5 ترابایت است.

شرکت کوشا فناوران مبتکر با فروش HPE STOREONCE 3620 به کاربران این امکان را می دهد که در محیط های کوچک و دفاتر ریموت با استفاده از ابزار StoreOnce VSA برای حفاظت از اطلاعات این سیستم را خریداری کرده زیرا دارای انعطاف پذیری تا 500 ترابایت و قابل تنظیم برای پاسخگویی به عملکرد مورد نیاز آنها است. با خرید HPE StoreOnce Recovery Manager Central از طریق ادغام HPE 3PAR StoreServ و StoreOnce، با قابلیت اطمینان محافظت از داده، عملکرد را می توان بهبود بخشید و بسیار مقرون به صرفه میباشد. همچنین HPE StoreOnce پشتیبان گیری مستقیم و یکپارچه از Oracle RMAN ،SAP HANA و Microsoft SQL را با استفاده از پلاگین های برنامه Catalyst بدون هزینه امکان پذیر می کند.

قیمت HPE STOREONCE 3620 بسیار مقرون به صرفه بوده و این دستگاه می تواند با سرور بکاپ و دستگاه StoreServ عملیات DeduplicationTechnology را انجام دهد.

مشخصات فنی:

 • Product Specifications: StoreOnce 3620
 • Effective Cloud Bank Storage capacity: 1.26 PB (with 20:1 deduplication)
 • Effective total usable capacity: 1.9 PB (with 20:1 deduplication)
 • Maximum write performance: 6 TB/hour
 • Maximum Catalyst write performance: 14 TB/hour
 • Maximum fan-in/backup targets:24
 • Form Factor: 2U Rack
 • Total capacity (raw): 48‌TB
 • Local usable capacity: Up to 31.5 TB
 • Effective local usable capacity: Up to 630 TB (with 20:1 deduplication)
 • Maximum Cloud Bank Storage usable capacity: 63 TB