خرید QUANTUM SCALAR i60

0
894

انتخاب سیستم پشتیبان مناسب برای متخصصان علمی که اطلاعات زیادی دارند بسیار مهم و حیاتی می باشد. تعداد داده ها به سرعت در حال افزایش است و فضای دیتا سنترها محدود است.

بیشتر سیستم های پشتیبان اطلاعات اطلاعات دیتا سنتر برای حل این روش جستجو می باشد. بسیاری از سیستم های مبتنی بر هارد دیسک بسیار ضعیف هستند و Cloud ها ممکن است مشترکان را با افزایش هزینه های آینده شگفت زده کند.

ویژگی های خرید QUANTUM SCALAR i60

حداکثر بهره وری

با خرید  QUANTUM SCALAR i60 با توجه به نیازهای زمان، مکان، قدرتو و خنک دهنده، کارآمدترین تیپ لایبری موجود در بازار را تهیه می کنید. نرم افزار مدیریت اپدیت شدهوظایف iLayer کارهایی مانند تولید گزارش و توزیع خودکار می کند و می توان با استفاده از خدمات وب آرام به راحتی سفارشی سازی کرده و زمان مدیریت لایبری را به حداقل رساند. با بالاترین تراکم قفسه در بازار – تأمین حداکثر 24 پتابایت در یک رک 19 اینچی (9.6 پتابایت فشرده نشده) – اسکالر I6 ردپای دیتا سنتر شما را کاهش می دهد در حالی که 80 درصد هزینه های اجرایی گواهی PLUS ® منبع تغذیه و نیازهای خنک کننده را به بهترین می رساند.

با خرید  QUANTUM SCALAR i60 خرابی را کم کنید

Scalar i6 مجموعه ای کامل از ویژگی هایی است که می توانید با استفاده از آنها و در محدودیت سیستم را کنترل کنید. منبع تغذیه اضافی و عدم دسترسی به مرز (برای کنترل رباتیک و راهنمای اطلاعات).

Scalar i6 مجموعه ای کامل از ویژگی های موجود در سطح بالا برای دسترسی به شما و در اختیار داشتن سیستم مدیریتی است. منبع تغذیه اضافی و عدم دسترسی به مرز (برای کنترل رباتیک و فاصله) تحویل خط نیاز به یک سیستم سازمانی امکان پذیر است. با استفاده از نرم افزار iLayer می توانید با استفاده از این نرم افزار، سطح دسترسی بالاتری را در اختیار شما قرار دهیم تا با استفاده از خدمات پیشرفته و پیشرفته، تشخیص پیشرونده و گزارش دهی متقابل رسانه ای در لایه ها، طراحی های مختلفی را نیز داشته باشید و از این طریق استفاده کنید.

با خرید  QUANTUM SCALAR i60 می توان صحت و امنیت داده ها را تغییر داد

ویژگی های هوشمند موجود در Scalar i6 به شما نشان می دهد که می توانند در اختیار شما قرار بگیرند.

(EDLM) بررسی های یکپارچگی مبتنی بر سیاست را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که داده های ذخیره شده در تیپ ها قابل خواندن هستند.

شما می توانید با استفاده از خدمات مدیریت داده های هوشمند، Quantum StorNext® را همراه با محتویات اتومبیل خانه های مسکوک به محل کار خود، استفاده از خدمات پیشنهادی و یا سطح یکپارچه را ارائه دهید.

با خرید  QUANTUM SCALAR i60 رشد داده ها را مدیریت کنید

Scalar i6 یک طراحی مدولار است که می توان اسلات های قدرت گیری را مطابق با رشد داده های خود به آن اضافه کرد.

هر دستگاه 6 یونیت حداکثر از سه درایو LTO تمام قد و 100 عدد دیتا کارتریج، تا حداکثر 3 پتا بایت توانسته است به هر ماژول کمک کند.

 CoD با استفاده از 25 اسلاتر، سطح انبوه توانمندی آسان را برای دسترسی شما به مدیریت خدمات مشاوره ای امکان پذیر کرده است.