خرید Scalar i6000

0
357

آیا حفاظت از داده های سازمانی در بحران است؟
دپارتمانهای IT با چالش های محافظت از اطلاعات خود روبرو هستند. نه تنها داده ها به سرعت در حال رشد هستند، بلکه انواع بیشتری از مجموعه داده ها و محیط های پیچیده و چند کاربردی نیز وجود دارد. الزامات برای حفظ داده ها برای سالها و اطمینان از افزایش امنیت آن در همان زمان، تهدیدات بیشتری از قبل را فراهم می آورد.
محافظت از داده های ذخیره شده بر روی هارد دیسک می تواند به مرور زمان گران شود و ممکن است در برابر خطرات از داده های شما محافظت نکند. ذخیره داده در cloud می تواند به معنای بالا رفتن هزینه باشد .
خرید Scalar i6000 Enterprise Library Quantum
با خرید Scalar i6000 یک لایبری Enterprise با بهترین ترکیب صنعت، ظرفیت، امنیت و اقتصاد را ارائه می دهید. یک یونیت می تواند حداکثر 360 پتابایت اطلاعات را ذخیره کند، و با استفاده از رشد ظرفیت و تقاضای رشد و قیمت گذاری مبتنی بر اسلات ها، مقیاس می گیرد – بنابراین شما می توانید در حال حاضر و آینده متراکم ترین و اقتصادی ترین ذخیره سازی را داشته باشید. با نگه داشتن اطلاعات خود بر روی LTO، آن را از خطرات محافظت می کند و Scalar i6000 صنعت را در ویژگی هایی هدایت می کند که از داده ها محافظت کند.
API RESTful Web Services، کاربران را قادر می سازد تا هرگونه تنظیمات کتابخانه، کار عملیاتی یا گزارشگری را که از طریق رابط کاربری گرافیکی وب از راه دور انجام می شود، اسکریپت کنند. این API جامع به مشتریان این امکان را می دهد تا با اتوماسیون هر کار اداری، در وقت صرفه جویی کنند.
شرکت کوشا فناوران مبتکر با فروش Scalar i6000  مجموعه ای کامل از ویژگی های در دسترس بالا برای اطمینان از عملکرد و در دسترس بودن سیستم را به کاربران ارائه می دهد. منبع تغذیه اضافی و عدم موفقیت مسیر (برای کنترل رباتیک و مسیر داده) تحمل خطای مورد نیاز در یک سیستم سازمانی را فراهم می کند. علاوه بر این ، هوشمندی که در نرم افزار iLayer built تعبیه شده است امکان دسترسی بالاتری را به عنوان ویژگی های پیشرفته مانند نظارت بر محیط زیست و نیرو، تشخیص پیشرو و گزارش دهی متقابل رسانه ای درایو، شناسایی روندها و اطلاع رسانی به کاربران از مسائل احتمالی قبل از بروز خطاها فراهم می کند و کنترل پیشگیرانه را قادر می سازد.