Vaulting چیست؟

0
255

vaulting قسمت مهم فرآیند انتقال داده‌های ما از بیرون به بخش  Safety Boxامن ما است. داده‌ها با استفاده از رسانه جدا شدنی مثل نوار پشتیبان و درایوها انتقال داده می‌شوند و زمانیکه vaulting سوابق شما را در مدت زمانی که سازمان شما و الزامات قانونی مهم را ضبط می‌کنند، حفظ می‌کند.

ذخیره داده های مهم در نوار بسیار مقرون ‌به ‌صرفه است و دقیق‌ترین و سریع‌ترین روش برای بازیابی داده‌های شما است.

جابجایی داده ها به یک مکان جداگانه، خارج از محوطه به نام vaulting انتقال داده می شود و آن را در برابر از دست دادن اطلاعات داده ها محافظت می کند، به عنوان مثال، شرکت در اثر آتش سوزی، آب یا سایر بلایای طبیعی آسیب دیده است و با بردن اطلاعات به vaulting از داده های مهم خود محافظت میکنیم و اگر همه تجهیزات در محل شرکت آسیب‌دیده باشند، شرکت هنوز قادر به دستیابی و بازیابی داده‌های ذخیره‌شده در خارج از محل خواهد بود.

روال کار به این صورت است که شرکت های خدمات دهنده ی این سرویس ها به شرکت شما می آیند، نوارهای بایگانی شده را انتخاب کرده و تا زمانی که به آنها احتیاج داشته باشید، از آنها محافظت می کنند. آنها همچنین غالباً گردش کاری، حسابرسی و ردیابی آنلاین را برای شما فراهم می کنند. اما بسته به این که شما چند بار نوارهای خود را به یک سایت ارسال می کنید، خدمات می توانند گران تر شوند. علاوه بر این مهم است که شرایط مورد نظر توافقنامه خدمات خود را مشخص کنید تا زمانیکه که ممکن است نوارهای خود را به موقع و یا در صورت نیاز به آنها برگردانید.

ویژگی های Vaulting

سیستم نظارت

 دوربین مداربسته ۲۴ ساعته

 جلوگیری از بخار آب

دفع میدان مغناطیسی

کنترل دقیق دما و رطوبت در اتاق ها

جلوگیری از آسیب رسانه‌ها از آتش‌سوزی یا آب

365 روز دسترسی به نوارهای پشتیبان و هارد دیسک ها

جلوگیری از آسیب فیزیکی ناشی از ضربه

جلوگیری از آسیب در مقابل تغییرات سریع و شدید دما و رطوبت