Tape Backup / Tape Library Backup

0
113

Tape Backup / Tape Library Backup

Backup tape drive اقتصادی ترین راه برای ذخیره cold data

در حالی که cloud storage و  SAN snapshots مزایای خود را در بازیابی‌های تصادفی و جزئی دارند، راه‌حل‌های  tape backup سریع‌تر، کارآمدتر و مقرون به صرفه‌تر هستند، به‌ویژه وقتی صحبت از ذخیره‌سازی طولانی‌مدت cold data به میان می‌آید.

 

درNovaStor، ما معتقدیم که حفاظت از داده ها: نباید محدودیت اندازه داشته باشد، هزینه هر گیگابایت باید کم باشد، و داده ها باید به غیرقابل تخریب ترین شکل ممکن ذخیره شوند. به همین دلیل است که NovaStor از tape backup  پشتیبانی می کند.

 

چرا شرکت ها هنوز از tape drive backup استفاده می کنند:

 • Tape drive ها فضای ذخیره سازی با ظرفیت بالایی را ارائه می دهند.
 • پشتیبان گیری روی Tape drive بسیار مقرون به صرفه و مقیاس پذیر است.
 • Tape Library ها انعطاف پذیری بیشتری را در نسبت DRIVE / رسانه ارائه می دهند.
 • Tape drive های جدید می توانند داده های بیشتری را در رسانه های قدیمی ذخیره کنند.
 • Tape Library ها محدودیت های محیطی کمتری دارند.
 • سیستم های tape backup  یک گزینه مقرون به صرفه برای ذخیره حجم عظیمی از داده ها هستند.
 • tape drive backup ها بسیار بادوام هستند.
 • tape drive backup ها ذخیره سازی و بایگانی طولانی مدت پایدار را ارائه می دهند.

tape backup

backup گیری روی tape با ارائه یک نسخه پشتیبان مقرون‌به‌صرفه و آفلاین از داده‌ها که واقعاً برای هک و فساد غیرقابل دسترس است، مزایای پنهانی را فراهم می‌کند. غیرقابل نفوذ نگه داشتن داده ها در برابر تهدیدات مدرن مانند باج افزار، تنها در صورت قطع شدن سیستم های در معرض، 100٪ تضمین می شود. tape drive backup ها یک منبع آفلاین و بادوام برای حفاظت از داده ها ارائه می دهند که ایمن و مناسب برای ذخیره سازی طولانی مدت است.

 

حتی در زمان سرویس‌های private cloud ، SAN snapshots ، SSD و فضای ذخیره‌سازی ابری عمومی ارزان، backup  ‌گیری روی tape بسیار مرتبط است. داده‌های قدیمی هنوز در  Windows backup tape در شرکت‌های Fortune 100 و سازمان‌های دولتی در سراسر جهان ذخیره می‌شوند.

 

در حالی که بسیاری از رقبای NovaStor دیگر از tape drive backup نمی‌کنند یا هرگز پشتیبانی نکرده‌اند، NovaStor از زمان آغاز به کار از tape drive backup پشتیبانی می‌کند و همچنان از این بازار کم‌خدمت پشتیبانی می‌کند.

NovaStor به‌جای اینکه کاربران را بین فناوری‌های ذخیره‌سازی انتخاب کند، از طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها برای کمک به کسب‌وکارها برای ایجاد یک استراتژی back up طبقه‌بندی شده، متناسب با نیازهای منحصربه‌فرد آنها، پشتیبانی می‌کند، از جمله:

 • single tape drive backup
 • Tape libraries and autoloaders
 • اشتراک گذاری Dynamic tape drive
 • Backup-to-Disk, Disk-to-Disk-to-Tape, Virtual Tape Library

اگر حجم زیادی داده برای ذخیره دارید و می خواهید یک روش ذخیره سازی سریع، کارآمد و مقرون به صرفه داشته باشید، کارشناسان backup گیری ما می توانند به شما کمک کنند بهترین نرم افزار tape backup را برای استفاده کشف کنید.

استفاده کارآمد از Tape Library ها

Tape Library های امروزی به سرعت نوشتن بسیار زیادی دست می یابند. آنها با بیش از صد مگابایت در ثانیه و چند صد گیگابایت در ساعت می خوانند یا می نویسند. اگر در طول فرآیند backup گیری تنها یک جریان در tape drive نوشته شود، پشتیبان حتی نمی تواند شروع به استفاده از پتانسیل سرعت کامل tape drive ها کند.

استفاده از tape drive در Tape Library بدون اینکه بتوانید به طور کامل از ظرفیت آن بهره مند شوید، سرمایه گذاری را توجیه نمی کند.

backup گیری با حداکثر سرعت یک tape drive انجام می شود زیرا اجازه می دهد تا داده ها در چند جریان موازی به جای یک جریان داده طولانی منتقل شوند. برای استفاده بهینه از سرعت بالای نوشتن دستگاه ها، داده های backup با سرعت داده ثابت به دستگاه ارسال می شود. اگر سرعت داده کاهش یابد، دستگاه ممکن است سرعت خواندن خود را نیز کاهش دهد و در نتیجه سرعت backup گیری را کاهش دهد.

 

تمام data backup ها در مدت زمان کوتاهی به سرور backup منتقل می شود. در سرور  backup، بارگذاری کامل data backup ها در بافر نگهداری می شود، که به سرور backup اجازه می دهد تا به اندازه ای که Tape Library می تواند بنویسد، بسته های داده را از بافر انتخاب کند. این تضمین می کند که tape drive به حداکثر سرعت نوشتن دست می یابد. همانطور که data backup های کافی در بافر در دسترس می شود، سرور backup سرعت انتقال داده را حفظ می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کاهش backup گیری و بازیابی ویندوز با  mMultistreaming، whitepaper  ما را در چند جریانی دانلود کنید.