Sun StorageTek SL8500 Product Tour 1 of 2

0
200

Sun StorageTek SL8500 Product Tour 1 of 2

سلام من تام با سان مایکروسیستمز هستم و من اینجا هستم تا SL 8500 خود را به شما نشان دهم.

این دستگاه آخرین تیپ لایبرری سازمانی را دارد.

از دیگر ویژگی های نوآورانه و هدف اولیه طراحی آن دسترسی آسان و مقرون به صرفه بودن، انعطاف پذیری افزایش ظرفیت، حداقل زمان انجام کار، آن است.

چیزی که متوجه آن خواهید شد متفاوت بودن SL 8500 و درایو داخلی آن است.

عملکرد بهینه درایو T 10000 با ظرفیت بالا در مقایسه با درایوهای میان رده HPE و IBM LTO با فیبر بومی و کوانتومی بسیار مناسب تر می باشد.

Oracle StorageTek SL8500 یک کتابخانه نوار ربات کلاس سازمانی است.

هر ماژول کتابخانه با ظرفیت 1448 کارتریج نواری شروع می شود و با افزایش کارتریج 1728 تا حداکثر ظرفیت 10888 گسترش می یابد و تا 64 مگا بایت ذخیره اطلاعات را پشتیبانی می کند. هر درایو نوار نصب شده در کتابخانه SL8500 دارای یک مسیر داده مستقل است. میزان داده کل برای همه درایوها به 58 مگا بایت می رسد.

حداکثر ده واحد از این دست را می توان کنار هم متصل کرد و به طور خودکار نوارها را از یکدیگر عبور داد و مجموعه ای را قادر به ذخیره بیش از 925 واحد تشکیل داد.

خوب یکی دیگر از اهداف طراحی SL 8500 در دسترس بودن بالا آن بود درواقع، سیستم کتابخانه‌ای محرک‌های قدرت هستند که کابل ها و کانکتورها را تامین می کنند و رباتیک زمانی را پوشش می دهند.

بنابراین اگر درایو از کار بیفتد، می توانیم جایگزین کنیم و برای اینکار لازم نیست نرم افزار خود را دوباره پیکربندی کنید.

منبع تغذیه SL 8500 با قابلیت اطمینان بالا طوری طراحی شده است تا در واقع دو شبکه AC جداگانه را اجرا کند.

همچنین، اگر یکی از منبع های تغذیه خراب شود دیگر قابل تعویض نیستند و می توان آن را خارج کرده و به طور کامل آن را جایگزین کرد تا سیستم به اجرای خود ادامه دهد.

تعداد کابل ها و کانکتورها در SL 8500  نسبت به کتابخانه های قبلی بسیار کاهش یافته به عنوان مثال

کتابخانه Powderhorn 12 کابل و کانکتور داشت.

SL 8500  تک کارت هستند به این معنی که همه اون کابل ها و کانکتورهایی که ممکن است خراب شوند از بین رفته اند. بنابر این کارت tcp/ip تک یا دوتایی را ارائه می دهد.

بنابراین، برای اتصال به هاست برای ارائه tcp/ip failover باید روی کابل ها و سایر اتصال دهنده ها ی هر لایبرری متصل گردد.

در آینده خواهید دید که SL 8500 هیچ کابل ها یا کانکتورهایی که به روبات‌هایی که به‌طور مؤثری از هم جدا شده‌اند را ندارند زیرا ما آن را به ریل های برق تعدیل می کنیم.

شرکت اوراکل با عرضه آخرين نسخه از سيستم ذخيره‌ساز اطلاعات براي سازمان‌ها و ادارات بزرگ قصد دارد ضمن افزايش سرعت اين فرايند، امکان ذخيره 5 ترابيت اطلاعات فشرده نشده روي يک کارتريج واحد را برای سازمان‌ها فراهم کند.
اين نوار مغناطيسي جديد T10000C نام دارد و ظرفيت آن نسبت به پيشرفته‌ترين سيستم ذخيره‌ساز اطلاعات اوراکل که هم‌اکنون در بازار فروخته مي‌شود دست‌کم سه‌ برابر بيشتر است.

اين سيستم ذخيره‌ساز اطلاعاتي جديد در مرکز StorageTek SL8500 Modular Library System وابسته به شرکت اوراکل ساخته شده است و به گفته تام وولتيچ مدير محصولات مديريتي سيستم‌هاي ذخيره‌ساز اطلاعاتي در شرکت اوراکل، درايوهاي جديد توليد شده در اين مرکز در مجموع 500 پِتابيت(Petabyte) حافظه مجازي را در اختيار سازمان‌ها مي‌گذارند.
با استفاده از نسل جديد فناوري‌هايي که اطلاعات را فشرده مي‌کنند، ظرفيت کارتريج‌هاي اطلاعاتي مي‌تواند تا دو برابر افزايش يابد و بر اين اساس در هر T10000C تا يک اگزابيت(Exabyte) اطلاعات ذخيره مي‌شود.