خرید Quantum Scalar i3

0
822

بعنوان یک Scalar i3خرید  tape library است که برای فضاهای کوچک تا متوسط طراحی شده است و دارای ویژگی هایی چون صرفه جویی در زمان و هزینه است. نرم افزار مدیریت Scalar iLayer که سبب کاهش زمان مدیریت و بهبود آپ تایم سیستم می شود، برای کارآمدی بیشتر و تجربه کاربری راحت تر به روز شده است Scalar i3 .دارای جایگاه برای 25 کارتریج تا حداکثر 200 جایگاه را براساس تقاضا پشتیبانی کند و برنامه ریزی و بودجه بندی را برای مشتریان خود ساده می کند. همچنین طراحی کارآمد آن با ویژگی هایی همچون بالاترین تراکم ذخیره سازی و منابع تغذیه مجاز 80 PLUS به مشتریان این امکان را می دهد تا اثر tape خود را به عنوان بخشی از استراتژی پشتیبان DR و آرشیوهای ساختاری کاهش دهند.

مزایای ویژه خرید  Quantum Scalar i3

با خرید Scalar i3زمان مدیریت را کاهش دهید 

نرم افزار مدیریت Quantum’s iLayer در هسته هر Scalar library کاملا بروزرسانی شده است و مدیریت و راه اندازی سیستم را بسیار ساده تر می کند. یک رابط مدیریت بصری به کاربران کمک می کند تا به سرعت وارد مرحله راه اندازی شوند. همچنین ویژگی عیب یابی فعال این اطمینان را میدهد که سیستم در حال کار است و این کنترل را با حداقل میزان درگیر کردن مدیر سیستم انجام می دهد و در زمان و هزینه های عملیاتی صرفه جویی می کند.

مدیریت رشد داده ها با خرید  Scalar i3

در حالی که Scalar i3 به عنوان یک tape library با مدیریت ساده، مقرون به صرفه و برای سازمان های کوچک طراحی شده است، انعطاف پذیری لازم برای رشد در راستای تغییر نیازهای ذخیره سازی را دارد Scalar i3 .می تواند اسلات های کارتریج را از ۲۵ تا ۲۰۰ مورد افزایش دهد که این تغییر به صورت افزایش ۲۵ اسلاتی براساس ظرفیت بر مبنای تقاضا (CoD) انجام می شود و ظرفیت LTO-8 فشرده را از ۷۵۰ TB تا حداکثر ۶ PB افزایش می دهد. همچنین Scalar i3 از ۱ تا ۱۲ عدد tape drive را پشتیبانی می کند و به کاربران این امکان را می دهد تا عملکرد read/write  را مطابق با نیاز برای مشتریان خود میسر کند.

حداکثر راندمان و حداقل هزینه ها با خرید  Scalar i3

Scalar i3  با ویژگی هایی با کارآیی بالا به منظور به حداقل رساندن هزینه های کلی ذخیره سازی طراحی شده است. ویژگی هایی چون بالاترین تراکم ذخیره سازی (کاهش اثر تمرکز داده با حداکثر ۶ PB در تنها ۱۲ یونیت) و منابع تغذیه مجاز ۸۰PLUS ، نیاز به کمترین توان و خنک کنندگی)، هزینه های عملیاتی ذخیره سازی داده ها را برای حفاظت در برابر باج افزارها برای حفظ بلند مدت داده های آرشیو شده به حداقل می رساند.