وایرلس Pepwave Access Points

0
159

تجهیزات وایرلس سازمانی PEPWAVE

این دستگاه، قدرت و کارایی تجهیزات رده سازمانی به همراه قابلیت پیاده سازی و مدیریت بسیار آسان را برای شما به ارمغان می آوردند. قدرت بسیار بالای ارسال سیگنال در همه کانال ها ارتباطی، پوشش دهی وسیع و مدیریت متمرکز کل شبکه از مزایای این تجهیزات است.

مشخصات:

  • مدیریت متمرکز
  • وایرلس سازمانی سریع، ایمن و قابل مدیریت برای هر محیط
  • قطعات الکترونیکی با درجه مقاومت بسیار بالا
  • انعطاف پذیری برای استقرار در هر مکانی

همچنین، اکسس پوینت های AP One مکمل مناسبی برای روترهای Balance هستند که سرعت فوق العاده و قابلیت اطمینان بالایی را در کل شبکه شما ارائه می دهند.

نقاط دسترسی Peplink برای استقرار چند سایتی، چند شاخه ای و شبکه سازی مقیاس پذیر ساخته شده اند. تمام نقاط دسترسی Peplink شما را می توان از راه دور با استفاده از پلت فرم مدیریت مرکزی مبتنی بر ابر InControl پیکربندی و مدیریت کرد. با InControl 2، می‌توانید با متمرکز کردن به‌روزرسانی‌های SSID و میان‌افزار، هزینه‌های مدیریت را کاهش دهید و همچنین پیکربندی دستگاه را به صورت انبوه انجام دهید. با استفاده از سرویس تحویل آگهی Peplink برای ارائه تبلیغات ویدیویی و نظرسنجی به مشتریان، می توان از شبکه‌های Wi-Fi عمومی کسب درآمد کرد. با AirProbe، مدیران شبکه می‌توانند شبکه‌های بی‌سیم خود را از راه دور نظارت کنند و با انجام شبیه‌سازی‌های مستمر مشتری و تشخیص کانال Wi-Fi، از کیفیت خدمات اطمینان حاصل کنند.

وایرلس

AP Controller به شما امکان می دهد نقاط دسترسی را از مسیریاب Balance خود مدیریت کنید، در حالی که InControl 2 یک راه حل کامل مبتنی بر ابر را ارائه می دهد که از هر مرورگر وب قابل دسترسی است.

Peplink دارای مجموعه وسیعی از محصولات Wi-Fi است که برای استقرار صنعتی ساخته شده اند. نقاط دسترسی IP55 و IP67 ضد آب و هوا به شما امکان می دهد دسترسی به اینترنت بی سیم را در سخت ترین محیط ها راه اندازی کنید. نقاط دسترسی در فضای باز ما را می توان از طریق 802.3at PoE تغذیه کرد و تعداد کابل ها را در استقرار شما کاهش داد. با Device Connector می‌توانید دوربین‌های IP و سایر تجهیزات را در فواصل طولانی وصل کنید یا حتی دستگاه‌ها را مستقیماً با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. Device Connector با توانایی منحصر به فرد خود برای اتصال کانال های 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز، اتصال سریع و قابل اعتماد را از طریق Wi-Fi فراهم می کند، در حالی که PepVPN تضمین می کند که اطلاعات شما کاملاً ایمن است.

برای خرید انواع تجهیزات فناوری اطلاعات به همراه خدمات پس از فروش کلیک کنید