خرید HPE StoreEver MSL3040 Tape Library (قسمت دوم)

0
541

MSL3040 را بیشتر بشناسید (قسمت دوم)

مقیاس پذیری بالا

با خرید MSL3040 می توانید با مقیاس پذیری از رشد داده ها در طول چرخه عمر گام بردارید.

خرید MSL3040 می توان هر دو ظرفیت ذخیره سازی کوتاه مدت و بلند مدت و نیازهای عملکرد را برطرف کرده و به رشد داده های غیرقابل پیش بینی، واریانس خدمات یا تغییر در پنجره پشتیبان و دوره نگهداری پاسخ دهید. معماری Scaleout به شما امکان می دهد همانطور که رشد می کنید پرداخت کنید – به سادگی در ماژول های جدید اضافه کنید تا ظرفیت و کارایی خود را بدون سرمایه گذاری در یک لایبرری کاملاً جدید افزایش دهید. طراحی ماژولار  MSL3040 شامل یک ویژگی روباتیک مداوم است که مقیاس گذاری درون جعبه را فراهم می کند.

عملکرد بالاتر ، مقیاس پذیری بیشتر و قابلیت اطمینان بالاتر. به روز رسانی ها سریع و غیر مختل هستند. مقادیر کارتریج را بصورت عمودی از 40 تا 280 کارتریج تنظیم کنید تا حداکثر 8.4PB * در یک قفسه 19 اینچی ذخیره شود. چندین گزینه درایو در دسترس است.

مقابله با MSL3040 نمی تواند ساده تر باشد:

با یک لایبرری پایه خالی شروع کنید و در صورت لزوم منبع تغذیه اضافی اضافه کنید بین 1 تا 3 LTO-8 ، LTO-7 یا LTO-6 درایو نیمی از نوار اضافه کنید و حداکثر 40 اسلات کارتریج استفاده کنید.

یک واحد پایه کاملاً پیکربندی شده با LTO-8 حداکثر ظرفیت حداکثر 1.2PB را فراهم می کند (با فرض 2.5: 1 فشرده سازی( سپس بین 1 و 6 ماژول گسترش خالی به لایبرری پایه اضافه کنید – هر ماژول گسترش 3Uدر صورت نصب درایوهای بیشتر در قسمت باند ، ممکن است به منبع تغذیه احتیاج داشته باشد. قدرت اضافی در صورت لزوم نیاز به افزودن دارد.

ماژول های توسعه را می توان انعطاف پذیر در بالا یا پایین ماژول لایبرری پایه نصب کرد.

سپس می توانید هر ماژول انبساط را با حداکثر 3 برابر LTO-8 ، LTO-7 یا LTO-6 FC یا SAS پیکربندی کنید.

راه حل تیپ مقرون به صرفه

مشتریان موجود لایبرری های MSL2024 ، 4048 و 6480 Tape می توانند درایوهای LTO-8 ، LTO-7 و LTO-6 موجود در MSL3040 جدید را مجدداً مورد استفاده قرار دهند تا از سرمایه گذاری خود استفاده کنند.

ماژول های توسعه قابل نصب با مشتری هستند. آسان برای پیکربندی و حذف.

تیپ لایبرری های MSL به عنوان يك واحد آماده ركس ارسال مي شوند. سخت افزار قفسه نصب همراه با کتابخانه امکان نصب در انواع قفسه های HPE را فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد پیشنهادات قفسه HPE ، لطفاً به این بخش مراجعه کنید

URL زیر:

http://www.hpe.com/info/rackandpower

صرفه جویی در فضای دندانه دار ، فضای کف ، و هزینه های برق و سرمایش با تراکم ذخیره سازی پیشرو در صنعت. MSL3040 با استفاده از درایوهای LTO-8 ، 13 اسلات کارتریج در هر واحد فضای رک فراهم می کند و حداکثر 390 TBs در هر 1U فضای دندانه دار را فراهم می کند.

پارتیشن بندی

با خرید تیپ لایبرری  MSL3040می توان حداکثر 21 انشعاب منطقی را برای انعطاف پذیری بیشتر و استفاده بیشتر از دارایی پشتیبانی کرد.

پارتیشن بندی اجازه می دهد تا هر لایبرری جدا شده به عنوان یک لایبرری مستقل جدا از سایر پارتیشن های موجود در این لایبرری به میزبان ارائه شود. میزبان برای هر پارتیشن دارای رسانه های مستقل است و می توانند از نرم افزار ISV استفاده کنند که با دیگر پارتیشن ها امکان انعطاف پذیری و استفاده حداکثر از لایبرری MSL را دارد.

کنسول مدیریت

همچنین با خرید HPE StoreEver MSL3040 می توان آن را با قابلیت کنترل از راه دور مبتنی بر وب به راحتی از سراسر اتاق یا سراسر جهان کنترل و مدیریت کرد. کارکردهای موجود در ابزار مدیریت عبارتند از:

  • اطلاعات در مورد درایو و سیستم
  • عملیات پیکربندی سیستم و گزارش
  • خطای سیستم و سیاهههای مربوط به وضعیت کتابخانه و قابلیت های ارتقاء سیستم عامل را درایو کنید
  • تست های تشخیصی و اطلاعات
  • حرکت کارتریج برای اهداف تعمیر و نگهداری و مدیریت
  • تمیز کردن پشتیبانی کارتریج
  • امنیت و کنترل دسترسی
  • پشتیبانی SNMP برای ارتباطات IP
  • پارتیشن بندی و مدیریت رمزگذاری
  • نرم افزار مدیریت HPE StoreEver