خرید IBM3592 Data Cartridge

0
289

IBM3592 Data Cartridge

این کارتریج ها با ظرفیت بالا برای شرکت های بزرگ تعبیه شده اند.

مراكز داده سازماني، امروز با چالش های بي سابقه ای برای حفاظت از داده ها، روبرو هستند. این مراكز باید با توجه به بودجه های کم خود تقاضای روزافزوني حجم داده ها برای نگهداری امنیت و در دسترس بودن داده ها را برآورده کنند.

کارتریج های نواری IBM3592 برای کمک به مراکز داده سازمانی در رفع این چالش ها طراحی شده اند .

حمایت از سرمایه گذاری:

با وجود tape library های موجود در سازمان ها که گنجایش هزاران کارتریج را دارند، هزینه های به روزرسانی شده برای DATA Cartridge می تواند به طور قابل توجهی تحت تأثیر هزینه های موجود در سازمان ها می باشد.

 Data cartridge3592 IBM با استفاده از امکان استفاده مجدد از کارتریج های نسل قبلی، قابلیت استفاده مجدد از نسل پیش این کارتریج ها را برای سازمان ها فراهم می آورد.

این بدان معنی است که کارتریج های موجود هم عملکرد و هم ظرفیت بهتری را داشته باشند.

افزایش انعطاف پذیری:

 IBMبرای مدیرانی که نیاز به دسترسی سریع به داده ها دارند و یا به دنبال کاهش هزینه های خود هستند، دو اندازه مختلف از کارتریج های نوار 2953 را ارائه می دهد. کارتریج Economy IBM همان کیفیت و مزایای کارتریج های استاندارد ما را دارد اما این کارتریج ها با وجود اینکه گرانتر هستند ولی امکان جستجو سریعتر را فراهم می کند.

امنیت داده های پیشرفته:

داده ها به شرکت شما کمک می کند تا باعث ایجاد نوآوری، رشد و مزیت های رقابتی با بقیه رقبای خود شوید. عدم حفاظت از داده ها می تواند منجر به اخلال در تجارت، از دست رفتن بهره وری، رضایت منفی مشتری و مجازات های ناشی از تخلفات نظارتی شود.

 Data cartridge3592 IBM برای محافظت از داده های شما با ویژگی worm  طراحی شده است. این قابلیت برای این تعبیه شده تا اطمینان حاصل کند که داده ها ذخیره می شوند.

قابلیت اطمینان:

برای مطابقت با استانداردهای دقیق مراکز داده سازمانی، data cartridge 3592 IBM دارای یک تراشه حافظه است که سوابق عملکرد و کاربرد را ذخیره می کند. از این سوابق برای تعیین پیش نیاز بودن تعویض نوار استفاده می شود. این کارتریج از پلاستیک های ضخیم، روش های جوشکاری مافوق صوت و پیچ های ضد دستکاری برای محافظت در برابر آسیب های تصادفی استفاده می کند و همچنین رسانه ها از یک  لایه مغناطیسی یکنواخت و فوق العاده صاف با روکش تصفیه شده برای بهبود قابلیت اطمینان رسانه ها استفاده می کنند.

  Data cartridge 3592 IBM در بسته های بیست تایی و cleaning در بسته های 5 تایی موجود می باشد.

Data cartridge 3592 IBM را می توان بدون بارکد مورد نیاز برای استفاده در tape libraryIBM خریداری کرد.

چرا IBM؟

با بیش از 59 سال تجربه در ارائه فناوری ذخیره سازی مبتنی بر tape، راه حل هایStorage IBM ، مقیاس پذیری، امنیت و قابلیت اطمینان مورد نیاز سازمان ها را برای مدیریت حجم گسترده ای از داده ها که امروزه رایج شده است، ارائه می دهند. فناوری نوآورانه اجرای فوق العاده، و مجموعه گسترده ای از سخت افزار ذخیره سازی، نرم افزار و ارائه راه حل های اثبات شده تنها برخی از دلایلی است که شما باید راه حل های ذخیره سازی IBM از جمله کارتریج های نوار 3592 IBM را در نظر بگیرید.