IBM TS7700 Virtual Tape Library

0
251

What IBM TS7700 can do for your business

خرید IBM® TS7700 یک راه حل virtual tape مین فریم است که حفاظت از داده، تداوم کسب و کار و زیرساخت ذخیره اشیاء را برای داده های IBM Z® بهینه می کند.

خرید TS7770، با سرعت دیسک یا SSD کار می کند و در عین حال سازگاری با عملیات Tape موجود را حفظ می کند. تسهیلات ارتباطی شبکه IBM TS7700 دسترسی از هر میزبانی به تمام حجم منطقی و داده های ذخیره اشیاء در شبکه را فراهم می کند و از تداوم کسب و کار برتر پشتیبانی می کند. نسل هفتم با پردازنده‌های POWER9 و حافظه نهان دیسک IBM FlashSystem 5000 ساخته شده است که عملکرد افزایش یافته، ظرفیت دیسک متراکم‌تر و همچنین بهبود اقتصاد ذخیره‌سازی و امنیت داده در محیط‌های ابری هیبریدی حیاتی را ارائه می‌کند.

خرید TS7700 اکنون ازTape Drive های IBM TS1160 نیز پشتیبانی می کند.

فواید

خرید TS7770 که برای مطابقت با قابلیت‌های ماموریت حیاتی IBM Z طراحی شده است، عملکرد عملیات مبتنی بر دیسک را با ظرفیت و مقیاس‌پذیری نوار فیزیکی ترکیب می‌کند تا فضای ذخیره‌سازی با دسترسی بالا را ارائه دهد.

 

حملات سایبری

انعطاف‌پذیری حملات سایبری با انتقال امن داده و بازیابی بلایای مبتنی برcloud ، تکرار کامل در حداکثر 8 کلاستر مجزا و راه‌حل‌های متعدد فاصله هوایی برای جداسازی فیزیکی سیستم‌ها.

 

در دسترس بودن

TS7770 پیکربندی cloud شبکه 8 طرفه را ارائه می دهد که به طور خودکار تغییر می کند، افزونگی کامل و تقریباً 0 ثانیه failover/failback برای بازیابی سریع.

 

یکپارچه سازی ابری یکپارچه

IBM TS7770 اکنون تا 256 فروشگاه ابری را با ویژگی DS8000 Object Store ادغام می کند تا از هر TS7700 به هر شی در شبکه دسترسی داشته باشد، صرف نظر از اینکه آیا یک کپی از شیء دارد یا خیر.

 

ذخیره سازی انعطاف پذیر

راه‌حل‌های ذخیره‌سازی حیاتی را از طریق انواع پیکربندی‌های انعطاف‌پذیر قفسه‌بندی شده و نصب‌شده روی قفسه با ظرفیت و مدل‌های با کارایی بالا برای مشاغل در هر اندازه‌ای استقرار دهید.

 

زیرساخت تمام فلش

عملکرد بهتر، تأخیر کمتر و تا *1.3PBs  ظرفیت. فلاش مبتنی بر SSD عملکردی برابر یا بهتر از 10 برابر مبتنی بر HDD با کمتر از نیمی از U ارائه می دهد.

 

اقتصاد ذخیره سازی و امنیت داده را در محیط های ابری ترکیبی حیاتی بهبود بخشید.

 

IBM TS7770 شامل امنیت، مقیاس‌پذیری، قابلیت اطمینان و عملکرد بهبود یافته برای محیط‌های اصلی امروزی است. خانواده TS7700 راه حل All Flash را با کارایی بالا همراه با راه حل ذخیره سازی با ظرفیت بالا معرفی می کند. با یک زیرساخت مقاوم در برابر سایبری از جمله حفاظت از Air Gap برای بدافزارها و باج افزارها، به نیازهای روزافزون حفاظت و نگهداری داده ها در دنیای امروز توجه کنید.

 

  • یکپارچه سازی Cloud هیبریدی یکپارچه با بازیابی فاجعه مبتنی بر Cloud برایTape
  • رمزگذاری 100٪ داده از تمام شبکه های 8 کلاستری
  • در Data Center یا مرکز داده، راه حل نصب رک تا 16U با گزینه هزینه ورودی کمتر در دسترس است.
  • 3.94 PT حداکثر ظرفیت بومی در هر Library
  • نوع درایو: TS1100