خرید HPE T950 LIBRARY (قسمت سوم)

0
209

HPE T950 LIBRARY را بیشتر بشناسید.

ویژگی های استاندارد

مدیریت چرخه رانندگی  (DLM)

هر بار كه نوار از درایو تخلیه شود، داده ها را جمع می كند. خطاها به شکل زیر هستند:

 – خطاهای خواندن و نوشتن، از جمله خطاهای نرم و سخت

– هشدارهای نوار

– پرچمهای ایجاد شده در هنگام بارگذاری نوار در درایو

  • خطاهای اخیر یا اطلاعات اخیر ارسال شده از طریق صفحه نمایش تک شخصیت درایو

لایبرری این داده ها برای تهیه گزارشی از سلامت کلی درایوها و همچنین گزارش های سلامتی برای درایوهای فردی استفاده می کند. این گزارش ها، همراه با درایو کلین شده  BlueScale، آزمایش و بازنشانی درایو، به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا مشکلی در درایو، کارتریج یا یک مؤلفه دیگر لایبرری وجود دارد یا خیر.

مانیتورینگ عملکرد درایو

 مانیتور عملکرد درایو به شما امکان می دهد با اطمینان از عملکرد درایوها در بالاترین حد ممکن، بیشترین استفاده را از لایبررب خود را داشته باشید.

نظارت بر عملکرد لایبرری بصورت گرافیکی، خواندن یا نوشتن درایوهای موجود در لایبرری  را نشان می دهد. معیارها را می توان در هر درایو جداگانه یا با ردیابی عملکرد کلی لایبرری کنترل کرد.

نظارت بر عملکرد درایو

نظارت بر عملکرد درایو به شما این امکان را می دهد تا با اطمینان بیشتری از عملکرد درایوها، بیشترین استفاده را از لایبرری خود داشته باشید.

نظارت بر عملکرد بصورت گرافیکی

 عملکرد خواندن / نوشتن درایوهای موجود درلایبرری نشان می دهد، معیارها را می توان در هر درایو به صورت جداگانه یا با ردیابی عملکرد کلی لایبرری ردیابی کرد.

Auto Drive Clean

تمیز کردن درایوهای مبتنی بر لایبرری را بدون دخالت کاربر فراهم می کند. ویژگی Auto Drive Clean از یک پارتیشن مخصوص تمیز کردن با نگهداری ویژه دارای بارکد استفاده می کند.

TeraPacks  پارتیشن تمیز کردن  است که می تواند توسط چندین بخش ذخیره سازی مشترک به اشتراک گذاشته شود و توسط این لایبرری استفاده می شود تا در صورت لزوم به صورت خودکار درایوها را تمیز کند.

تمیز کردن درایو خودکار منجر به عملکرد کارتریج خواندن و نوشتن کمتر می شود و روش پیشنهادی برای تمیز کردن درایوها است.

گزارش پیشرفته

Syslog

از سرور Syslog برای نظارت بر همه پیام های سیستم استفاده می شود. پس از پیکربندی، لایبرری  بطور خودکار تمام پیام های سیستم را ارسال می کند.

SYLOG  یک استاندارد برا ی ارسال پیام های ورودی به پیکربندی از طریق (IP) است.

شبکه رایانه ای پروتکل اینترنت این نرم افزار جدایی از نرم افزاری را ایجاد می کند که پیام های ورود به سیستم را از

(IP) بخواند و پیام ها را ذخیره کند.