خرید HPE T950 LIBRARY (قسمت دوم)

0
233

HPE T950 LIBRARY را بیشتر بشناسید.

ویژگی های استاندارد

  • data path failover

با اضافه کردن دو ماژول رابط روباتیک (RIMs) ثانویه ممکن است پیکربندی شده باشد تا به عنوان data path failover خدمت کند.

  • مدیریت رسانه

موارد TeraPack در نحوه استفاده آنها در لایبرری بی نظیر است. تراکم لایبرری را فراتر از همه ی رقبا افزایش می دهد. دیتا کارتریج های چندگانه در یک ظرف واحد قرار می گیرند که در کل لایبرری و فراتر از آن استفاده می شود.

روباتیک های لایبرری می توانند TeraPack را درون لایبرری منتقل كرده و نوار درخواستی را از پرونده TeraPack انتخاب كنند.

در این معماری بی نظیر، هر مورد TeraPack برابر است با 9 عدد Enterprise Media یا 10 عدد اسلات تیپ. یک ربات می تواند یک مورد TeraPack با بارکدی شامل شود که حاوی 9 یا 10 قطعه رسانه در یک حرکت تک رباتیک است، در حالی که سایر تیپ لایبرری ها برای انجام این کار به 9 یا 10 حرکت جداگانه روباتیک نیاز دارند. تیپ لایبرری های سنتی را به صورت يك نوار عميق در امتداد ديوار شاسي لایبرری سازمان مي دهند. لایبرری T950 از موارد TeraPack برای ذخیره تیپ ها استفاده می كند و هر مورد TeraPack به فضای داخلی لایبرری گسترش می یابد. این امر در HPE TAPE LIBRARY ها با چگالی بسیار بالایی برخوردار است و به تیپ های بیشتری در لایبرری می پردازد.

دو درگاه دسترسی TeraPack این لایبرری (TAP)، روشی عملی و کارآمد برای درج و حذف اطلاعات دارد.

برای ساده تر کردن استفاده و کاهش زمان صرف شده در حفاظت از داده ها، HPE Tape Libraries یک مخزن ورود یا خروج قابل تنظیم را فراهم می کند، بنابراین کلیه موارد صادر شده قبل از تخلیه اپراتور رسانه، مشخص می شود. موارد TeraPack می توانند به سرعت در دو نوارTAP ، 18 نوار Enterprise یا 20 نوار LTO بارگیری شوند. از آنجا که تیپ ها در مقادیر زیادی بارگذاری می شوند، بارهای فله ای و بارگذاری ها باعث صرفه جویی در زمان قابل توجهی می شوند.

توجه: كتابخانه T950V داراي يك نوار TAP است كه 9 نوار Enterprise يا 10 نوار LTO را به طور هم زمان بر عهده دارد.

  • مدیریت BlueScale

با خرید لایبرری T950 Tape یک رابط گرافیکی ارائه می دهید که استفاده از آن بسیار آسان است. می توانید از پانل جلوی لایبرری نوار یا از راه دور، لایبرری را نظارت و مدیریت کنید. گزارشگری همچنین لایبرری، درایو و وضعیت درایو را می توان در یک نگاه با گزارش كامل در صورت لزوم با لمس یك دکمه مشاهده كرد. BlueScale به عنوان یک ویژگی استاندارد گنجانده شده است.

  • Thin Provisioning

تهیه نازک، روشی برای بهینه سازی فضای ذخیره سازی موجود در پارتیشن های یک تیپ لایبرری فراهم می کند. فواید این ویژگی این است که ارائه نازک به یک مدیر اجازه می دهد تا اندازه یک پارتیشن را در یک درایو لایبرری تغییر دهد، بدون آنکه مجبور به تنظیم مجدد کل درایو لایبرری باشد. Thin Provisioning یک گزینه با کاربرد آسان است که ظرفیت ذخیره سازی مجازی را برای مدیریت ساده، کمترین خرابی و کاهش هزینه در هنگام اضافه کردن فضای ذخیره فراهم می کند.

  • مدیریت چرخه عمر کتابخانه

BlueScale Library Lifec Management (LLM) لایبرری و اجزای آن را در چرخه حیات لایبرری دنبال می کند. از طریق نظارت بر سلامتی سخت افزارHHM) BlueScale آستانه های نگهداری از قطعات اصلی لایبرری را ردیابی می کند و هنگامی که وظایف تعمیر و نگهداری لازم برای نگهداری لایبرری در وضعیت بهینه کار است، به شما اطلاع می دهد. هنگامی که یک جزء به آستانه نگهداری خود رسید، نوار وضعیت نماد اطلاع رسانی تعمیر و نگهداری را نشان می دهد و ممکن است هشدارهای الکترونیکی در پست الکترونیکی ایجاد شود.

  • مدیریت چرخه زندگی لایبرری (LLM) اطلاعات زیر را جمع آوری یا نگهداری می کند:
  1. شماره سریال و نام لایبرری (در صورت تنظیم)
  2. اطلاعات مربوط به مؤلفه های اصلی لایبرری که توسط HHM کنترل می شود شامل حرکات آستانه حمل و نقل و حرکات درایو به درایو، حرکت درایو به اسلات، حرکت اسلات به شکاف، حرکات شیار به درایو، و واردات یا صادر کننده اطلاعات است.