HPE StoreOnce 5250 Base System

0
228

خرید HPE StoreOnce 5250 Base System

خرید HPE StoreOnce 5250 پشتیبان‌گیری مبتنی بر دیسک را با کپی‌برداری برای نگهداری طولانی‌مدت داده‌ها در سایت و بازیابی فاجعه خارج از سایت با بهترین مقیاس‌پذیری و عملکرد برای مراکز داده بزرگ‌تر و سازمانی ارائه می‌دهد. همچنین یک هدف تکرار ایده آل برای حداکثر 64 دفتر از راه دور یا شعبه فراهم می کند. این دستگاه بسیار مقیاس پذیر  7U تا 12U از 36 ترابایت تا 864 ترابایت ظرفیت محلی قابل استفاده تا 1.7 PB ظرفیت ذخیره سازی Cloud Bank را ارائه می دهد و به راحتی با کوچک شدن پنجره های پشتیبان با سرعت پشتیبان تا 41 ترابایت در ساعت* با استفاده از HPE StoreOnce Catalyst مقابله می کند.

سیستم های HPE StoreOnce

آیا رشد داده ها منجر به افزایش زمان پشتیبان گیری، SLA های از دست رفته و منابع مدیریتی بیشتر می شود؟ آیا نگران تهدید باج افزار هستید؟

سیستم‌های HPE StoreOnce با کاتالیست StoreOnce یک معماری پشتیبان واحد و با کارایی بالا را ارائه می‌کنند که کل شرکت را در بر می‌گیرد. می‌توانید مقدار داده‌های پشتیبان مورد نیاز برای ذخیره‌سازی را تا ۹۵ درصد کاهش دهید و بین دستگاه‌های اختصاصی قدرتمند برای دفاتر و مراکز داده و لوازم مجازی انعطاف‌پذیر برای دفاتر کوچک‌تر و از راه دور یکی را انتخاب کنید.

سرعت پشتیبان‌گیری و بازیابی پیشرو در صنعت به این معنی است که می‌توانید پنجره‌های پشتیبان کوچک‌تر و SLA‌های بازیابی را بررسی کنید.

StoreOnce Catalyst از قرار گرفتن نسخه های پشتیبان در معرض باج افزار جلوگیری می کند. با StoreOnce می‌توانید از هر جایی حذف کنید و با استفاده از برنامه پشتیبان خود، حرکت داده‌های حذف‌شده را در سراسر سازمان کنترل کنید. سیستم‌های StoreOnce با استفاده از فضای ذخیره‌سازی ابری برای فعال کردن پشتیبان‌گیری و برنامه‌های تجاری فعلی شما، انعطاف‌پذیری بیشتری را برای کاهش هزینه، ریسک و پیچیدگی شما فراهم می‌کنند.

 

معماری مقیاس پذیر و پیشرو در صنعت از دفاتر کوچک و راه دور تا مراکز داده سازمانی

معماری مقیاس پذیر به شما امکان می دهد در حین رشد هزینه پرداخت کنید. نقاط ظرفیتی را انتخاب کنید که از طریق وسایل مجازی یا اختصاصی در دسترس هستند به شما امکان می دهند در صورت نیاز ظرفیت اضافه کنید.

 

با طیف وسیعی از نقاط ظرفیت برای پاسخگویی به همه نیازها از دفاتر کوچک راه دور گرفته تا مراکز داده سازمانی با نظارت و کنترل متمرکز با مدیریت فدرال.

 

برای مراکز داده سازمانی، HPE StoreOnce 5650 فضای ذخیره سازی محلی قابل استفاده را از 36 ترابایت به 1.7 PB تقسیم می کند. با Cloud Bank Storage می‌توانید تا 5.2 PB کل فضای ذخیره‌سازی قابل استفاده مدیریت شده را افزایش دهید.

 

برای مراکز داده با اندازه متوسط، HPE StoreOnce 3620 را برای مقیاس 16 – 31.5 ترابایت، StoreOnce 3640 به مقیاس از 36-108 ترابایت، StoreOnce 5200 برای مقیاس از 36 – 216 ترابایت یا StoreOnce 5236 TB از مقیاس us8 انتخاب کنید. همه سیستم‌های HPE StoreOnce می‌توانند حداکثر ظرفیت خود را با ذخیره‌سازی Cloud Bank سه برابر کنند.

 

برای محافظت از داده های تعریف شده توسط نرم افزار، HPE StoreOnce VSA را انتخاب کنید، دارای مجوز انعطاف پذیر تا 500 ترابایت و قابل تنظیم برای برآوردن ویژگی های عملکرد مورد نیاز در محیط های مختلف.

 

حذف مجدد در سراسر سازمان با فناوری HPE StoreOnce – Single Deduplication

در منبع برنامه، سرور پشتیبان، دستگاه مورد نظر یا مستقیماً از HPE 3PAR، HPE Primera، و HPE Nimble از طریق نرم افزار HPE Recovery Manager Central کپی برداری کنید.

 

HPE StoreOnce یک راه حل یکپارچه برای جابجایی داده در سراسر شرکت تحت کنترل برنامه حفاظت از داده شما ارائه می دهد.

 

HPE StoreOnce پشتیبان گیری مستقیم و یکپارچه از Oracle RMAN، SAP HANA و Microsoft SQL را با استفاده از افزونه های برنامه Catalyst بدون هزینه امکان پذیر می کند.

 

پشتیبان گیری و ملاقات با Restore SLA با عملکرد پیشرو در صنعت StoreOnce

طیف گسترده ای از بهترین امتیازات قیمت/عملکرد در کلاس برای مقابله با چالش های رشد داده ها و کوچک شدن پنجره های پشتیبان در سراسر سازمان.

 

تا 47 ترابایت در ساعت با HPE StoreOnce 5650، یا تا 41 ترابایت در ساعت با HPE StoreOnce 5250 و حداکثر تا 33 ترابایت در ساعت با HPE StoreOnce 5200.

 

تا 18 ترابایت در ساعت با HPE StoreOnce 3640 و HPE StoreOnce Catalyst یا حداکثر 14 ترابایت در ساعت با HPE StoreOnce 3620.

 

عملیات پشتیبان گیری خودکار و کارآمد و بازیابی فاجعه با StoreOnce Catalyst

مدیریت متمرکز، هشدار، و روند در رابط کاربری گرافیکی از طریق مدیریت فدرال، برای فعال کردن یک نقطه مدیریت واحد برای حداکثر 100 سیستم StoreOnce.

 

پشتیبان گیری و عملیات بازیابی فاجعه را با StoreOnce Catalyst مدیریت کنید، پشتیبان گیری و کپی از طریق IP و کانال فیبر پشتیبانی می شود.

 

کپی بهینه‌سازی‌شده در Cloud Bank Storage راه‌حل‌های بازیابی فاجعه‌ای را که قبلاً به دلیل نداشتن قابلیت‌های چند سایتی، هزینه پهنای باند و زمان امکان‌پذیر نبودند، امکان‌پذیر می‌کند.

 

بازیابی فاجعه یک به چند کاتالیست می تواند داده های پشتیبان را از یک سایت به سایت های زیادی منتقل کند. کپی آبشاری با Cloud Bank Storage می‌تواند داده‌ها را از یک سایت به سایت‌های دیگر از جمله Cloud منتقل کند.

Specifications:

HPE StoreOnce 5250 Base System Specifications
Capacity 48 TB raw, 36 TB useable (base plus first upgrade kit) expandable to 864 TB useable
Host interface 1 Gb Ethernet 4 ports standard, 10GbE SFP, 10GbE-T, 16 Gb FC or 32 Gb FC optional can be added in any configuration up to maximum quantity of four
Transfer rate 41 TB/hr, maximum using HPE StoreOnce Catalyst
Deduplication HPE StoreOnce deduplication
Storage expansion options HPE StoreOnce 5250/5650 44 or 60 TB capacity upgrade kit
Replication support Yes – HPE StoreOnce replication
RAID support Hardware RAID 6
Number of virtual tape libraries and NAS targets 64
Virtual appliance No
Target for backup applications HPE StoreOnce Catalyst, NAS (CIFS/NFS), and iSCSI/FC VTL
Tape device emulated HPE LTO-2/LTO-3/LTO-4/LTO-5/LTO-6/LTO-7 Ultrium Tape Drives in MSL2024 Tape Library, MSL4048 Tape Library, HPE D2D generic library with HPE D2D generic tape library
Number of source appliances, maximum 32
Tape cartridges emulated (maximum) 16,384
Form factor 7U up to 14U
Minimum dimensions ( H x W x D) 12.2 x 17.6 x 35.1 in (30.83 x 44.7 x 89.12 cm)
Weight 236 lbs (107 kg)
Warranty 3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support coverage. For more warranty information refer to http://h20564.www2.hpe.com/hpsc/wc/public/home.