HPE STOREEVER MSL3040 TAPE LIBRARY

0
411

حفاظت از باج افزار  با هزینه بسیار کم و دارای قابلیت ذخیره سازی برای مشاغل کوچک و متوسط

 

HPE StoreEver MSL3040 Tape Library، دارای 280 اسلات، ظرفیت حافظه 8.4 پتا بایت، به کاربران  این امکان را می دهد که چالش های کلیدی حفاظت از داده خود را برطرف کنند و قابلیت های لایه های ذخیره سازی فلش، دیسک و cloud خود را گسترش دهند.

این تیپ لایبرری در برابر باج‌افزار و سایر تهدیدها امنیت زیادی ایجاد کرده و همچنینLIBRARY  MSL یک راه‌حل رمزگذاری کم‌هزینه و مستقل برای ایمن نگه داشتن داده‌ها، ارائه می‌کنند. همچنین، تیپ LTO می‌تواند آسیب‌های حمله سایبری را با فراهم کردن فضای ذخیره‌سازی آفلاین و فضای خالی که باج‌افزار به سادگی نمی‌تواند به آن نفوذ کند، محدود کند.

به حداکثر رساندن هزینه ownership

تیپ می‌تواند هزینه‌های بایگانی طولانی‌مدت را در مقایسه با دیسک‌ها یا cloud تا بیش از ۸۰ درصد کاهش دهد. بعلاوه، HPE تنها فروشنده درایو است که به شما امکان می دهد از درایوهای تیپ قدیمی بدون هزینه اضافی در همان لایبرری استفاده مجدد کنید، در واقع این اتفاق زمانی است که می خواهید درایوهای تیپ خود را ارتقا می دهید، یا درایوهای تیپ قدیمی را هنگام به روز رسانی کل سیستم به یک لایبرری جدید منتقل می کنید.

افزایش کارایی در Data Center ها

با نرخ رشد داده‌ها تا حدود 40 درصد در سال، مدیریت حجم داده‌های کسب‌وکار ممکن است برای بسیاری از کسب‌وکارها سنگینی کند. LTO tape مکمل دیسک اولیه و cloud با پتانسیل گسترش تقریباً بی حد و حصر برای بارگذاری داده های پشتیبان بسیار کم هزینه است.

محافظت در برابر بلایای طبیعی و خطاهای انسانی

Tape به عنوان آفلاین، «آخرین خط دفاعی» ارزشمندی را در برابر خطاهای انسانی و بلایای طبیعی ارائه می دهد. در صورت خطای انسانی، یا یک بلای طبیعی مانند سیل یا آتش‌سوزی که ممکن است یک Data Center خصوصی یا میزبان Cloud را مختل کند، می‌توانند داده‌ها را از Tape بازیابی کنند.

نصب، مدیریت و ارتقاء آسان HPE StoreEver MSL3040 به صورت عمودی گسترش می یابد و با استفاده از بلوک های ساختمانی رک 3U قابل نصب توسط مشتری می باشد. مشتریان با یک لایبرری پایه 40 اسلات شروع می کنند و در صورت نیاز تا شش ماژول توسعه را مستقر می کنند. هر ماژول توسعه 40 اسلات اضافی به حداکثر 280 اسلات اضافه می کند. مشتریان می‌توانند از نرم‌افزار مدیریت HPE Command View for Tape Libraries برای تجزیه و تحلیل پیش‌بینی‌کننده و بینش کامل نسبت به اکوسیستم Tape خود استفاده کنند.

HPE MSL3040 برایData Center های کوچک تا متوسط ​​با SANهای سطح پایه یا مقیاس بزرگ که نیاز به پشتیبان گیری، بازیابی فاجعه و بایگانی بسیار مقیاس پذیر دارند، ایده آل است.

برخی از ویژگی های Tape ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • با افزودن یک لایه ذخیره‌سازی مجزا، می توانند دفاع قوی‌تری در برابر باج‌افزار ارائه کنند.
 • کسب‌وکاری با حجم داده‌های در حال گسترش که می‌خواهد داده‌های پشتیبان را از فضای ذخیره‌سازی ثانویه گران‌قیمت به سطح هزینه‌های پایین‌تری بارگیری کند.
 • پخش، رسانه و سرگرمی به دلیل نیاز به ایمن سازی و به اشتراک گذاری محتوای با کیفیت بالا در طول تولید و سپس آرشیو محتوا برای کسب درآمد در آینده.
 • ایجاد یک دریاچه داده یا اقیانوس داده برای تجزیه و تحلیل داده های بزرگ که در آن داده های بدون ساختار خام را می توان در انتظار انتخاب، سازماندهی و ساختار نگهداری کرد – به ویژه در توسعه سیستم های بایگانی فعال مفید است.

?WHAT DO I SELL

 • HPE StoreEver MSL3040 Scalable Library Base Module
 • درایو مناسب upgrade kit —LTO-6، LTO-7، یا LTO-8 (کانال فیبر و رابط های SAS موجود است)
 • HPE StoreEver MSL Encryption Kit
 • نرم افزار مدیریت HPE Command View for Tape Libraries (CVTL) (رایگان) با مجوزهای ارتقاء پولی برای HPE TapeAssure و HPE Data Verification
 • HPE LTO Ultrium data and cleaning

کارتریج – بدون برچسب یا با برچسب سفارشی (انتخاب کاربر) و غیر سفارشی

 • خدمات مالی HPE برای استفاده از جریان نقدی
 • نرم افزار پشتیبان گیری و بایگانی Commvault
 • IBM فقط یک رابط مدیریت از راه دور (RMI) برای هر Library جداگانه ارائه می دهد.
 • The HPE StoreEver MSL3040 Tape Libraryهمراه با HPE CVTL TapeAssure
 • مشتریان HPE می توانند از موجود خود دوباره استفاده کنند.

کیت‌های درایو LTO-6، LTO-7 و LTO-8 (از کتابخانه‌های MSL 1/8 Autoloader، MSL2024، MSL4048، و MSL6480) در HPE MSL3040. مشتریان IBM باید درایوهای جدیدی را برای کتابخانه TS4300 خود خریداری کنند.

 • HPE StoreOpen Software یک نرم افزار رایگان است که قابلیت LTFS را در کتابخانه های HPE StoreEver Tape ارائه می دهد. در مقایسه، IBM Spectrum Archive Library Edition یک مجوز پولی است.
 • کیت رمزگذاری HPE MSL یک راه حل رمزگذاری منحصربفرد و کاملاً مستقل است که به نرم افزار، سرور یا دستگاه اضافی نیاز ندارد. IBM این را ارائه نمی دهد.

HPE: Quantum Scalar i3 Tape Library

 • HPE MSL3040 با مقیاس حداکثر 21 درایو و 280 اسلات با یک Libray کاملاً توسعه یافته ارائه می دهد که تا 21 پارتیشن را پشتیبانی می کند. Quantum i3 حداکثر 24 درایو و 400 اسلات را ارائه می دهد که تنها از 12 پارتیشن پشتیبانی می کند.
 • برای بهره مندی از مقیاس پذیری i3 Tape Library،

کوانتوم مشتریان را ملزم به استفاده از مجوزهای نرم افزاری پولی ظرفیت بر حسب تقاضا (CoD) می کند. در مقابل، HPE از مجوزهای پولی برای افزایش مقیاس پذیری استفاده نمی کند.

 • مشتریان HPE می توانند از کیت های درایو LTO-6، LTO-7 و LTO-8 موجود خود دوباره استفاده کنند.

(از کتابخانه های MSL 1/8 Autoloader، MSL2024، MSL4048، و MSL6480) در HPE MSL3040.

 • HPE MSL3040 کلاس سازمانی را ارائه می دهد.

ویژگی های مدیریت Library با نرم افزار مدیریت کتابخانه HPE CVTL. اگرچه کوانتوم نرم افزار iLayer را ارائه می دهد، اما در مقایسه با CVTL عملکرد محدودی دارد و مشتریان همچنین برای مشاهده و مدیریت منابع درایو نوار، باید مجوز گزارش استفاده از منبع Drive (DRUR) را خریداری کنند.

 • کیت رمزگذاری HPE MSL یک راه حل رمزگذاری منحصربفرد و کاملاً مستقل است که به نرم افزار، سرور یا دستگاه اضافی نیاز ندارد. کوانتوم این را ارائه نمی دهد.

Oracle® StorageTek SL150 Modular Tape Library

 • HPE MSL3040 دسترس پذیری بالایی دارد ولی Oracle SL150 هیچ ویژگی با قابلیت دسترسی بالا ارائه نمی دهد.
 • مشتریان HPE می توانند از کیت‌های درایو LTO-6، LTO-7 و LTO-8 (از کتابخانه‌های MSL 1/8 Autoloader، MSL2024، MSL4048، و MSL6480) موجود خود دوباره در HPE MSL3040 استفاده کنند.

درایوهای Oracle StorageTek را نمی توان در SL150 استفاده کرد، که هزینه های اضافی را برای مشتریان به همراه خواهد داشت.

 • HPE MSL3040 ویژگی های مدیریت Library با نرم افزار مدیریت HPE CVTL را ارائه می دهد.
 • نرم افزار HPE StoreEver CVTL Data Verification یکپارچگی داده های نوشته شده در کارتریج های نوار LTO را اسکن و تأیید می کند تا در صورت نیاز از بازیابی موفقیت آمیز اطمینان حاصل شود. اوراکل فاقد یک پیشنهاد معادل است.
 • کیت رمزگذاری HPE MSL یک راه حل رمزگذاری منحصربفرد و کاملاً مستقل است که به نرم افزار، سرور یا دستگاه اضافی نیاز ندارد.

چرا ما برنده می شویم؟

HPE سه مزیت رقابتی منحصر به فرد نسبت به سایر فروشندگان Tape Library دارد.

 • قابلیت استفاده مجدد از کیت های درایو از سیستم های قدیمی به صورت رایگان یک ویژگی منحصر به فرد HPE است.
 • هیچ فروشنده دیگری معادل Command View for Tape Librarie از نظر ویژگی های نرم افزار و سهولت مدیریت ندارد. مشتریان یا برای عملکرد کمتر هزینه می پردازند یا به قابلیت های تشخیصی و پیش بینی قدرتمند CVTL در پیشنهاد فروشنده خود دسترسی ندارند. CVTL به شما امکان می دهد چندین کتابخانه را از یک کنسول مدیریتی مدیریت کنید. با نرم‌افزار HPE CVTL TapeAssure Advanced می‌توانید گزارش‌های فعال و پیش‌بینی‌کننده‌ای در مورد کتابخانه، درایوها، و عملکرد و سلامت رسانه دریافت کنید. و برای آرامش بیشتر، نرم افزار HPE StoreEver CVTL Data Verification یکپارچگی داده های نوشته شده در کارتریج های نوار LTO را اسکن و تأیید می کند تا در صورت نیاز از بازیابی موفقیت آمیز اطمینان حاصل شود.
 • کیت رمزگذاری HPE MSL یک سیستم رمزگذاری داده و native library-based data encryption منحصر به فرد، کم هزینه است که به هیچ نرم افزار، سرور یا لوازم اضافی نیاز ندارد. برای کسانی که به راه حل پیچیده تری نیاز دارند، HPE StoreEver MSL3040 از پروتکل های Enterprise Secure Key Manager (ESKM) پشتیبانی می کند و برای نیازهای رمزگذاری در مقیاس بزرگ با سرورهای کلید رمزگذاری سازگار با KMIP 1.2 کاملاً سازگار است.