HPE Storeever MSL Tape Assurance Advanced E License

0
126

Manufacturer Part#  TC406AAE

UPC Code: 887111460646

Provantage Code:  DECC292

Condition:  Factory New

  • Product Type: Software Licensing
  • Distribution Media/Method: Electronic

 

Specifications

Product Name StoreEver MSL Tape Assurance Advanced E License
Manufacturer Part Number TC406AAE
Product Type Software Licensing
License Quantity 1 License
Distribution Media / Method Electronic
License Type License
Software Name StoreEver MSL TapeAssure Advanced
Stock Details
Manufacturer HPE
Manuf Part# TC406AAE

 

HPE StoreEver MSL Command View for Tape Libraries – Tape Assure Advanced E-LTU

HPE Storeever MSL Tape Assurance Advanced E License

نمایش فرمان HPE StoreEver MSL برای Tape Libraryهای – TapeAssure Advanced E-LTU

آیا به دنبال بهبود کارایی زیرساخت اتوماسیون Tape خود هستید؟

HPE StoreEver Management Software یک رابط کاربری آسان برای مدیریت، نظارت و پیکربندی محیط Tape Library فراهم می کند. مجموعه نرم افزار مدیریت HPE StoreEver از HPE Command View for Tape Libraries (CVTL) ،HPE StoreEver TapeAssure Advanced و HPE StoreEver Data Verification تشکیل شده است.

CVTL بستری متمرکز برای گزارش‌دهی پیشرفته TapeAssure و تجزیه و تحلیل تأیید داده‌ها را همراه با مدیریت از راه دور، تشخیص و پیکربندی برای همه Tape Library ‌های MSL از سراسر اتاق یا سراسر جهان فراهم می‌کند.

HPE StoreEver TapeAssure Advanced گزارش پیش بینی و تحلیلی اطلاعات سلامت و عملکرد را برای همه درایوها و کارتریج ها ارائه می دهد. نرم‌افزار تأیید داده HPE StoreEver کیفیت داده‌های ذخیره‌شده در کارتریج‌های نوار LTO را به‌طور پیش‌گیرانه تأیید و اسکن می‌کند، که بازیابی موفقیت‌آمیز داده‌های تجاری حیاتی را تضمین می‌کند.

همچنین، اکنون نسخه 5.8 Command View for Tape Libraries (CVTL) در دسترس است.

مدیریت Library  ساده

HPE Command View for Tape Libraries (CVTL) یک پلتفرم مدیریتی را فراهم می کند که به کاربران اجازه می دهد تمام Tape Library های خود را از طریق یک کنسول پیکربندی، مدیریت و نظارت کنند.

داشبورد بصری CVTL به طور کامل با نرم افزار TapeAssure Advanced و Data Verification یکپارچه شده است و تمام داده های Library، درایو و کارتریج را که از آن گزارش ها استخراج شده است در نمودارهای ساده ارائه می دهد.

داشبورد CVTL همچنین شامل مدیریت پارتیشن بندی Library است. پارتیشن بندی اجازه می دهد تا اسلات های مختلف کارتریج به عنوان یک Library مستقل به میزبان ارائه شود و هر پارتیشن دارای رسانه مستقل است و می تواند از نرم افزار جایگزین ISV استفاده کند تا حداکثر انعطاف پذیری و استفاده را ارائه دهد.

تجزیه و تحلیل محیط Tape

HPE StoreEver TapeAssure Advanced یکی از ویژگی‌های دارای مجوز راه‌حل نرم‌افزار مدیریت HPE StoreEver است و گزارش‌های تحلیلی را تولید می‌کند که با درک نحوه عملکرد محیط Tape، آرامش خاطری را برای کاربران فراهم می‌کند.

TapeAssure Advanced سلامت و عملکرد درایوهای نوار و کارتریج ها را کنترل می کند و داشبورد CVTL به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی نتایج گزارش های TapeAssure را در یک نمای ساده یا دقیق مشاهده کنند.

نمودارهای دایره ای نسبت درایوها و کارتریج هایی را که سالم هستند یا نیاز به توجه دارند نشان می دهد و بر اساس استفاده و عملکرد به وضعیت سالم، هشدار یا بحرانی طبقه بندی می شوند.

کاربران می‌توانند وضعیت سلامت و عملکرد درایوها و کارتریج‌ها را بر اساس شماره سریال مشاهده کنند، که کمک می‌کند دقیقاً در کجای محیط Library مشکلات رخ می‌دهد یا کجا عملکرد و استفاده را می‌توان بهبود بخشید.

تأیید پیشگیرانه داده هایی که به ندرت به آنها دسترسی پیدا می کند

تأیید صحت داده‌های HPE StoreEver نوارهای LTO را در Tape Library ‌های MSL3040 و MSL6480 اسکن می‌کند تا تأیید کند که داده‌های تجاری حیاتی ذخیره شده در آن نوارها سالم هستند و هنگامی که آنها از بایگانی بازیابی می‌شوند، بازیابی موفقیت‌آمیز انجام می‌شود. این امر خطر احتمالی هرگونه خرابی بازیابی را کاهش می دهد.

اسکن‌های تایید داده در پس‌زمینه بدون ایجاد وقفه در برنامه‌های میزبان اجرا می‌شوند و در صورت نیاز به انتقال داده‌ها، به طور فعال به کاربر اطلاع می‌دهند.

تأیید داده ها همچنین می تواند نوارهای رمزگذاری شده و غیر رمزگذاری شده را که در قالب LTFS نوشته شده اند اسکن کند و نتایج تأیید را حفظ کند تا کاربران بتوانند نحوه تغییر داده های ذخیره شده در کارتریج را در طول زمان مشاهده کنند.

تأیید داده آزمایشی به صورت رایگان با محافظت از 10 کارتریج نوار فعال پس از نصب Command View for Tape Libraries 5.5.

برنامه ریزی برای آینده با تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده

HPE Store Ever Management Software همچنین به کاربران امکان می دهد تا با استفاده از تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده برنامه ریزی کنند.

TapeAssure Advanced از تجزیه و تحلیل آماری عملکرد، سلامت و اطلاعات استفاده برای پیش‌بینی عملکرد آینده یک زیرساخت نوار استفاده می‌کند.

کاربران می‌توانند مشکلاتی مانند خرابی‌های سخت‌افزاری و تنگناهای احتمالی را پیش‌بینی کنند که می‌تواند بر استفاده و عملکرد یک محیط نوار تأثیر بگذارد.

پیش‌بینی احتمال مشکلاتی مانند خرابی‌های سخت‌افزاری و تنگناهای سیستم، به طور قابل‌توجهی زمان خرابی برنامه‌ریزی نشده را کاهش می‌دهد و خطر از دست دادن داده‌های مهم تجاری را به حداقل می‌رساند.

TechnicalSpecifications
Version 6.1
Supported hardware environment HPE StoreEver MSL2024 Tape Library HPE StoreEver MSL4048 Tape Library HPE StoreEver MSL3040 Tape Library
Supported operating systems Microsoft Windows Server 2008 R2 SP1 (64-bit) Microsoft Windows Server 2012 (64-bit) Microsoft Windows Server 2012 R2 (64-bit) Microsoft Windows Server 2016 (64-bit) *Command View for Tape Libraries runs as a 32-bit application on the listed Microsoft Windows Operating Systems