خرید HPE STOREEVER MSL 1.8 G2 0-DRIVE TAPE AUTOLOADER

0
537

یکی از راهکارهای Tape که شرکت اچ پی ارائه می‌دهد، HPE StoreEver 1.8 G2 Tape Autoloaderخرید است. از مهم‌ترین مزایای این راهکار، مقرون به صرفه بودن قیمت HPE STOREEVER MSL 1.8 G2 0-DRIVE TAPE AUTOLOADER و مدیریت آسان این دستگاه است .در واقع ترکیبی منحصر به‌ فرد از ویژگی‌های استوریجی است که به صورت فشرده در یک یونیت قرار گرفته است.

نرم افزارهای مدیریتی در  Autoloader

TapeAssure Advanced

مدیریت از راه دور و مبتنی بر وب، باعث می‌شود دسترسی، پیکربندی، مانیتورینگ و عیب‌یابی را به صورتی آسان و سریع در Autoloader داشته باشید و نتیجه آن کاهش وابستگی به حضور کارشناس IT در محل است در نتیجه به صورت متمرکز می‌توان چندین سایت را پشتیبانی کرد. حفاظت از اطلاعات مهم با رمزگذاریبر روی داده ها  باعث می شود زمانی که Tape نوار گم یا دزدیده می‌شود، اطلاعات شما از دسترسی غیرمجاز حفظ شود.

امکان مانیتورینگ به صورت Proactive و  Predicativeوجود دارد. کارایی عملیاتی و حفاظت اطلاعات هم برای نوار و هم برای درایو با نرم افزار TapeAssure Advanced فراهم می‌شود.

CVTL

در HPE StoreEver 1/8 G2 Tape Autoloader امکان دانلود رایگان نرم افزار CVTL وجود دارد تا مدیریت، مانیتورینگ و پیکربندی چندینTape Library  از طریق تنها یک کنسول فراهم شود.

HPE StoreOpen Standalone

امکان دانلود رایگان نرم افزار HPE StoreOpen Standalone وجود دارد. این نرم افزار، قابلیت LTFS را در HPE 1.8 G2 Tape Autoloader توسعه می‌دهد.

در صورت استفاده از LTO-8، توانایی ارایه ظرفیت به صورت فشرده (۲٫۵,۱) تا حداکثر ۲۴۰ ترابایت را دارد که در فضای یک یونیتی، فضای بسیار مناسبی را برای رشد داده فراهم می‌کند.

خصوصیت HPE STOREEVER MSL 1.8 G2 0-DRIVE TAPE AUTOLOADER:

  • قابلیت تهیه نسخه ی پشتیبان به صورت اتوماتیک.
  • با استفاده از تکنولوژی ultrium 960 می تواند تا 3.2 ترابایت داده ذخیره کند.
  • قابلیت تعویض اتوماتیک TAPE.
  • امکان نصب 8 کارتریج و یک درایو.

ذخیره ساز TAPE  چیست؟

ذخیره ساز TAPE تکنولوژی های به کار رفته در tape و LTO شامل فشرده سازی، پارتیشن بندی ورمزگزاری میباشد.

کار tape ها بیشتر پشتیبانی و بایگانی کردن اطلاعات میباشد، وهنوز ارگانهایی وجود دارند که Tape را به عنوان محل اصلی ذخیره و ضبط اطلاعات ترجیح می دهند .

از چه رک‌هایی پشتیبانی می‌کند؟

HPE StoreEver 1/8 G2 Tape Autoloader از انواع رک‌های اچ پی، از ۲۲ یونیت گرفته تا ۴۲ یونیت، پشتیبانی می‌کند و می‌توان از رک‌های سری HPE Intelligent و HPE 10000 G2 استفاده کرد.

 مزایا و معایت Tape مغناطیسی

  1. Tapeها دارای مصرف انرژی پایین تری نسبت به دیسک های سخت هستند.
  2. Tapeها در صورت افزایش داده ها نسبت به دیگر ذخیره سازی ها کم هزینه ترند.
  3. دارای طول عمر بالاتری هستند.
  4. Tapeها فضای بیشتری را نسبت به سایر ادوات ذخیره سازی اطلاعات در اختیار قرار می دهند.
  5. طول عمر Tape ها نسبت به سایر دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات بالاتر میباشد.

مدیریت از راه دور مبتنی بر وب برای استفاده آسان

نرم افزار مدیریت HPE StoreEver یک رابط کاربری آسان برای مدیریت، نظارت و پیکربندی کل محیط tape library را فراهم می کند.

CVTL یک بستر متمرکز برای گزارش پیشرفته TapeAssure و تجزیه و تحلیل تأیید داده ها، در کنار مدیریت از راه دور، تشخیص و پیکربندی کلیه MSL Tape Library   از سراسر جهان فراهم می کند.

HPE StoreEver TapeAssure Advanced  عنصر تحلیلی را ارائه می دهد که نظارت بر سلامت، عملکرد و بهره برداری خودکار و پیش بینی شده از کلیه درایوهای Tape و کارتریج را پیاده سازی و ارائه می کند.

HPE StoreEver  نرم افزار تأیید داده با استفاده غیرفعال، کیفیت داده های ذخیره شده در کارتریج های نوار LTO را تأیید و اسکن می کند، و این اطمینان را می دهد که در صورت نیاز به اطلاعات مهم تجاری، بازگرداندن موفقیت آمیز امکان پذیر است.

و Tape Autoloader1.8  MSL2024 Tape Library از رسانه LTO-7 Type M پشتیبانی میکنند.

یک کارتریج LTO-8 دارای ظرفیت 12 سال است و با برچسب بارکد اتوماسیون منتهی به “L8” نشان داده شده است.

همچنین، یک کارتریج LTO-7 Type M فقط می تواند در درایو LTO-8 نوشته و خوانده شود. درایوهای LTO-7 قادر به خواندن کارتریج های LTO-7 نمیباشند Type M .

MSL Tape Libraries  با داشتن 2000000 robot load/unload cycles قابلیت بالایی را برای درخواست ها دارد.

DRM   tapedrive به امکان تنظیم دینامیکی و مداوم سرعت درایو را می دهد تا با سرعت میزبان یا شبکه مطابقت داشته باشد.

این امر باعث افزایش کارایی، کاهش ساییدگی مکانیکی در درایو نوار و افزایش طول عمرtape  می شود.

سرور و ذخیره ساز  TAPE

تطبیق نرخ داده ترکیبی از مدیریت بافر پیچیده و سرعت موتور متغیر tape drive برای مطابقت با نرخ انتقال  tape drive به خروجی میزبان میباشد. این ویژگی اطمینان حاصل می کند که tape drive صرف نظر از محیط، همچنان به جریان داده ها ادامه می دهد و سه مزیت بزرگ را به همراه دارد:

کارآیی را بهینه کرده و راندمان کلی را به حداکثر می رساند، درایو می تواند بلافاصله به هرگونه تغییر سرعت داده از میزبان پاسخ دهد.

به طور قابل توجهی سایش جسمی را کاهش داده و قابلیت اطمینان را افزایش می دهد.

با کاهش تعداد دفعات مورد نیاز، کمترین میزان نیاز نیرو برای درایو را به حداقل می رساند.

Tape Autoloader1/8 MSL2024 Tape Library و با HPE Library ( L&TT ) پشتیبانی میشوند.

( L&TT ) یک ابزار تشخیصی رایگان برای همه محصولات ذخیره سازی  HPE Tape میباشد، که ابزار تشخیصی قوی برای هر دو متخصص باتجربه و سرپرست آموزش دیده طراحی شده است و به مشتریان این امکان را می دهد تا نصب را تأیید کنند، از قابلیت اطمینان محصول اطمینان حاصل کنند، تشخیص های لازم را انجام دهند و به وضوح سریع تر مشکلات دستگاه Tape دست یابند.