HPE STOREEVER LTO ULTRIUM TAPE DRIVES

0
305

HPE STOREEVER LTO ULTRIUM TAPE DRIVES

Tape Drives-Ultrium


 

درایوهای  HPE StoreEver LTO Tape نشان دهنده هشت نسل از فناوری LTO هستند که قادر به ذخیره حداکثر 30 ترابایت اطلاعات در هر کارتریج، با رمزگذاری داده های سخت افزاری،HPE StoreOpen  با LTFS برای سهولت استفاده با عملکردی بی سابقه هستند.

رمزگذاری سخت‌افزار داده‌ها با استفاده از AES 256 بیت، امنیت آسانی را برای محافظت از حساس‌ترین داده‌ها و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز کارتریج‌های نوار فراهم می‌کند. سیستم فایل   (LTFS) دارای یک فرمت open برای ذخیره داده ها بر روی Tape است که باعث می شود Tape های LTO نسل 5 و بعد از آن مبتنی بر فایل باشند.

HPE StoreEver LTO-8 Ultrium 30750TAPE DRIVE ها اکنون در دسترس کاربران هستند که می توانند تا 30 ترابایت (فشرده شده 2.5:1) اطلاعات را در هر کارتریج ذخیره کنند.

همچنین از رسانه های LTO-7 Type M  نوع M پشتیبانی می کنند.

نرخ انتقال داده با سرعت انتقال تا 300 مگابایت بر ثانیه است، و می تواند عملکرد را با تطبیق سرعت بیشتر سیستم میزبان بهینه ‌کند تا درایوها بتوانند عملکرد سریع‌تر نوار را ممکن ‌سازند.

امکانات

این دستگاه دارای قابلیت ظرفیت و عملکرد برجسته، قابلیت‌های نظارت، رمزگذاری سخت‌افزار و StoreOpen/LTFS می باشد.

HPE StoreEver LTO Ultrium TAPE DRIVE ها تا 30 ترابایت ظرفیت فشرده را روی یک کارتریج ارائه می دهند.

Linear Tape File System و HPE StoreOpen (LTFS) به مشتریان اجازه می دهند تا داده ها را در قالب open ذخیره کنند و باعث می شوند Tape ها مبتنی بر فایل شوند و با عملکردی با کیفیت بالاتر مواجه شوند.

یکی از بالاترین سطح امنیت را با رمزگذاری برای حفظ حریم خصوصی داده های پشتیبان و اطلاعات محرمانه ارائه می دهد و آدرس ها را به سرعت و با کارتریج های کمتر انطباق می دهد.

قابلیت اتصال، اطمینان بالا و سازگاری

HPE StoreEver LTO Ultrium Tape Drives به Tape Drive اجازه می دهد تا به طور مداوم سرعت درایو را تنظیم کند تا عملکرد را به حداکثر برساند و شروع/توقف را کاهش دهد که به طور قابل توجهی قابلیت اطمینان درایوها و رسانه های Hewlett Packard Enterprise را افزایش می دهد.

HPE StoreEver LTO Ultrium Tape Drives رسانه ها، کابل ها و راهنمای کاربر Hewlett Packard Enterprise LTO را ارائه می دهد.

برای سازمان‌های فناوری اطلاعات با الزامات سخت‌گیرانه و طولانی‌مدت نگهداری داده‌ها، قابلیت حفاظت از داده‌های WORM یک روش ساده و ایمن برای بایگانی سوابق ارائه می‌دهد که به مشتریان امکان می‌دهد سخت‌ترین مقررات مربوط به صنعت را با قیمت مقرون به صرفه رعایت کنند.

 

 

 

LEARN MORE AT

hpe.com/storage/storeever