HPE STOREEVER LTO ULTRIUM TAPE DRIVES

0
283

خرید تیپ درایو های HPE STOREEVER LTO ULTRIUM که نشان دهنده هشت نسل از فناوری LTO با قابلیت ذخیره حداکثر 30 ترابایت در هر کارتریج، با رمزگذاری داده‌های سخت‌افزاری، HPE StoreOpen با LTFS برای سهولت استفاده با عملکردی بی‌سابقه است. رمزگذاری سخت‌افزار داده‌ها با استفاده از  AES 256 بیت، امنیت آسانی را برای محافظت از حساس‌ترین داده‌ها و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز کارتریج‌های تیپ فراهم می‌کند. سیستم فایل (LTFS) یک فرمت باز برای ذخیره داده ها بر روی تیپ است که باعث می شود تیپ های LTO نسل 5 و بعد از آن خود توصیف و مبتنی بر فایل هستند.

تطبیق نرخ داده که قادر به سرعت انتقال داده تا 300 مگابایت بر ثانیه است، عملکرد را با تطبیق سرعت سیستم میزبان بیشتر بهینه می‌کند تا درایوها جریان داشته باشند، بنابراین عملکرد سریع‌تر تیپ را ممکن می‌سازد.

امکانات

ظرفیت و عملکرد برجسته، قابلیت‌های نظارت، رمزگذاری سخت‌افزار و StoreOpen/LTFS

خرید تیپ درایوهای HPE StoreEver LTO Ultrium تا 30 ترابایت ظرفیت فشرده را روی یک کارتریج ارائه می دهند.

سیستم فایل نواری خطی و مستقل HPE StoreOpen (LTFS) به مشتریان اجازه می دهد تا داده ها را در قالب باز و مبتنی بر فایل ذخیره کنند. حتی تنگ‌ترین پنجره پشتیبان را قادر می‌سازد تا با عملکردی با کیفیت بالاتر مواجه شود.

یکی از بالاترین سطح امنیت را با رمزگذاری برای حفظ حریم خصوصی داده های پشتیبان قوی برای ایمن سازی اطلاعات محرمانه و انطباق آدرس ها به سرعت و با کارتریج های کمتر فراهم می کند.

قابلیت اعتماد و سازگاری

HPE StoreEver LTO Ultrium Tape Drives به تیپ درایو اجازه می دهد تا به طور مداوم سرعت درایو را تنظیم کند تا درایوها جریان داشته باشد تا عملکرد را به حداکثر برساند و شروع/توقف را کاهش دهد که به طور قابل توجهی قابلیت اطمینان درایوها و رسانه های Hewlett Packard Enterprise را افزایش دهد.

مدل های SAS واجد شرایط در سرورهای شرکتی Hewlett Packard و غیرهیولت پاکارد Enterprise  از جمله پلتفرم های محبوب فروشندگانی مانند Dell، IBM®، و Sun هستند که شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به ماتریس سازگاری StoreEver مراجعه کنید.

فهرست گسترده ای از برنامه های نرم افزاری پشتیبان گیری و بایگانی پشتیبانی شده از Micro Focus،CA ،VERITAS  Dell EMC ،IBM و بسیاری دیگر را نیز شامل می شود.

طراحی برگرفته از تیپ درایوهای HPE LTO قبلی برای ارائه پشتیبان‌گیری مطمئن در چرخه‌های کاری بالا.

HPE StoreEver LTO Ultrium Tape Drives رسانه ها، کابل ها و راهنمای کاربر Hewlett Packard Enterprise LTO را ارائه می دهد.

برای سازمان‌های فناوری اطلاعات با الزامات سخت‌گیرانه و طولانی‌مدت نگهداری داده‌ها، قابلیت حفاظت از داده‌های WORM یک روش ساده و ایمن برای بایگانی سوابق ارائه می‌دهد که به مشتریان امکان می‌دهد سخت‌ترین مقررات مربوط به صنعت را با قیمت مقرون به صرفه رعایت کنند.

Technical specifications HPE StoreEver LTO Ultrium Tape Drives
Recording technology LTO Ultrium
Capacity 30 TB Compressed 2.5:1, maximum with LTO-8
Host interface 6 Gb/s SAS
Transfer rate 300 MB/s native, maximum, depending on model
WORM capability LTO-8 Ultrium 30750 LTO-7 Ultrium 15000 LTO-6 Ultrium 6250 LTO-5 Ultrium 3000
Encryption capability AES 256-bit
Form factor 5.25-inch half-height